• Neron53
    276

    Nisam napisao da je ostalo praznih mjesta nego da nije rasprodano. To je velika razlika.
  • Ajmosvi
    87
    Subota mi je daleko. Zanima me prvo petak. Zna netko kako ide prodaja za futsal?
  • KrunoPesca
    54
    Mislim da se ne trebamo brinuti da će sve biti rasprodano i u petak i u subotu i u nedjelju, Više me brine moja jetra kako će to sve izdržati. Razmišljam da li odmah krenuti od petka na glavu ili kalkulirati i čuvati se za subotu. Ako tko ima dobar savjet neka ga podijeli sa plavim pukom.
  • Ajmosvi
    87
    Poslusal li mene, odmah ces na glavu.
  • Kepec
    4.4k
    samo nemoj slušati Graža jer vjerojatno nemaš taj kapacitet, a ako imaš onda si bez straha.
  • marcio amoroso
    32.1k
    Jebena je plava obitelj.

    @IceMan i @Jurki svaka vam dala. U subotu ne nosite pare na tekmu. Sve ide na nas!!
  • IceMan
    1.5k


    Pa moramo se iskazat kao domaćini :lol:
  • KrunoPesca
    54

    Kapaciteta imam i kad krenem ide to fino. Problem nastupa kad se ugasim, onda sam 3 dana biljka, a treba ici i raditi u ponedjeljak.
    Morat cu cugati "kontrolirano by Kruno Jurcic", nema mi druge.
  • Droljo
    4.8k
    Morat cu cugati "kontrolirano by Kruno Jurcic"KrunoPesca
    Taj feature nemam. Ili derem dok ide pa biljka mode (kak veliš) ili ni ne krećem. Moj prijedlog ti je da rokaš od petka navečer pa odmah od podne krenuti dalje bez puno stajanja i dok ide. Nedjelju preležiš i sa vitaminizacijom te puno manjih obroka do posla si na pol a do srijede ko novi :lol:
  • NKDZ86
    231
    Kakvi savjeti na temi ulaznice haha
  • KrunoPesca
    54
    Vidi se da iz tebe progovara iskustvo i to mi se sviđa.
    To kaj ja slozim taktiku prije tekme, najcesce uvijek padne u vodu, jer u praksi je to uvijek bacanje( cuganje) "na glavu".
    Necemo vise spamati temu.
  • Jurki
    8.5k
    Pa moramo se iskazat kao domaćini :lol:IceMan

    Nego kaj.. idemo zrusiti stadion
  • Jurki
    8.5k
    Jebena je plava obiteljmarcio amoroso

    To se zove bolest.. a dijagnoza je Dinamo
  • juraa
    32
    Iskreno bas mi je zelja da se rasproda istok (jug se podrazumijeva naravno) pa da istok cijelo vrijeme prati jug i da se srusi sve od atmosfere, nek znaju igraci da imaju nikad vecu podrsku pred rijeku...DIZI SVE KAJ HODA!
  • Big Daddy
    171
    Upravo to, da jug i istok u Varazdinu budu to kaj su neki dan bili istok i zapad na Kranjci
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.