• scooniepenn
    1.8k
    Istina, ali to je valjda Dinamo i zato ga volimo. Nismo mi te sreće da se promjene dogode sezonu prije, ali što je tu je. Uvijek smo bili najjači kad je bilo najteže. Nadajmo se da će Loksa pomoći u nedjelju nekim iksom pa da mi riješimo Varaždin i dođemo na Ruju potpuno poravnati s boljim međusobnim. Postava od jučer pojačana RPG-om i Perkom je beton iza i uopće se ne bojim Rijeke jer jako vjerujem u nas.
  • NitkoBitan
    11.9k
    Najbolje da tugujemo jer umjesto direktnog ulaska u LP imamo direktan ulazak u play off za LP. Imali bi fore slozit momcad tamo do sredine kolovoza uz ionako zagarantiran novac od ulaska u EL. Status nositelja i BBB na gostovanju... nema opravdanja.

    Ali ajmo mi prvo osvojit prvenstvo i probat se sto manje opterecovat stvarima na koje ne mozemo utjecat.
  • scooniepenn
    1.8k
    Nitko nije ni napisao da bismo trebali tugovati, dapače. U odnosu na prošlu sezonu kada smo morali startati od 1. pretkola ovo je science fiction. No, prvo trebamo osvojiti naslov, to je valjda jasno.
  • Peškaman
    2.5k
    52. minuta,Shakhtar kući gubi od Zorye 0:1
  • Banana 2
    398
    I ja pratim. Nadajmo se da ostaje tako do kraja. Šahtar obično golove zabija (i šanse reda) u valovima. Ako im se otvori jednom, lako moguće da preokrenu. Držimo fige da Zorya izdrži.
  • Peškaman
    2.5k
    87., 2:1 , šteta.
  • Jurki
    8.5k
    Pustite Shakhtar jer su prekvalitetni za tamosnju ligu.
    Dela se razanj, a zec je u šumi.
    Jasno da bi bilo jebeno da idemo direkt ali tesko da bu kaj z toga.
    I play off bu super kak za ve zgleda.
    Ako se odradi dobar prijelazni rok.. idemo u lp.
    Ali prije toga treba doma uzeti kantu.. a jos je puno do toga.
  • scooniepenn
    1.8k
    To su tamo ocito smijesne ekipe jer u HNL-u cak ni protiv Rudesa ne mozes tako okretati.
  • AC1593
    491
    mislim da si zaboravio nase okretanja lokomotive u zadnjim minutama nadoknade. Po toj logici lokomotiva je smijesna ekipa. Tako da ti ta teza bas ne stoji. Zorja pri dnu, lokomotiva u borbi za europu.
  • scooniepenn
    1.8k
    Ako se dogadja prakticki iz kola u kolo mozemo govoriti o uzorku ili mislis da je to slucajno?
  • Droljo
    4.8k
    I Osijek je okrenuo rudeša. Dvaput su gubili.. ludilo liga :lol:
  • Jurki
    8.5k
    i city je okrenul qpr i to zadnje kolo.debelo v sudackom dodatku..isto smesna liga. Ferguson ako taj dan nije umro nebu nikad.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.