• deda
    32.7k
    Xavi, mislim da se mi dva totalno ne razumijemo u ovoj raspravi. Ali nemam vremena više, moram bježat, objašnjavat detaljnije što sam mislio.
  • 000
    946
    možda i Šempera, i on je više po novinama visio nego u teretani.dinamo vitez

    Trenirao je Semper k'o zivotinja, mozda i previse. Poceo je popustati kad su ga i psiholozima opteretili i napunili mu glavu Bayernima i Barcelonama.
  • dinamo vitez
    319
    Trenirao je Semper k'o zivotinja, mozda i previse. Poceo je popustati kad su ga i psiholozima opteretili i napunili mu glavu Bayernima i Barcelonama.Cavalera

    Znam da je imao jedan ispad u novinama tipa, 'ili branim u Dinamu ili idem'. Nije mu se dalo više u Lokomotivi. U svakom slučaju, puno hypea, malo rezultata. Za to je dijelom i Livaković zaslužan.
  • Eduardo
    20.3k
    Ma on jednostavno nije ta klasa koja misli da je ili u koju ga ljudi oko njega uvjeravaju da je. + nije pomoglo niti ono forsiranje u Ligi prvaka gdje su mu ubili samopouzdanje svi redom.
  • dinamo vitez
    319
    Ne znam, onda je u tom slučaju ono odbijanje Chelseajevih milijuna bila ludost. Za golmana bez seniorskog nastupa od 17 godina odbiti 6 milijuna ili koliko već je ludost.
  • 000
    946
    Za tu lovu bi Vlak veslao do Temze.
  • weasley
    27
    Šempera treba vratiti u HNL i poslati u klub (Slaven, Inter npr.) gdje će bit 1. golman i skupljat iskustvo, a ne ovo kaj su sad napravili

    općenito ne kužim golmane koji odu na posudbu i onda su tamo na klupi, i čak ne drugi nego treći izbor
  • Infinity
    16.4k
    Da li je to klasicna posudba ili tipicni talijanski posao posudjivanja i kasnijeg otkupa ugovora?
  • BluePhone67
    4.1k
    a7etwfcerttsojn9.jpg
    s5wusw5ma5ziqnqa.jpg
    xed99u586wht4st9.jpg

    25.11.2018

    *preuzmi sliku, uvecaj u citaj
  • BluePhone67
    4.1k
    k8p96fzt1zupulfx.jpg

    JL
    Drazen Kruselj
  • Infinity
    16.4k
    Trabzon - Fener 2-1

    Po statistici ih Trabzon ubio, pogotovo u prvom dijelu gdje su cak i penal promasili. Trabzon je poveo 2-0 u drugom poluvremenu, a desetak minuta prije kraja Fener je smanjio. Trenutno su 15., svega jedno mjesto i jedan bod iznad zone ispadanja. Doma imaju 2-2-2 uz 8:8 gol razliku. Uspjeli su dobiti Alanyaspor i Bursu, ekipe iz sredine tablice. U Europi su doma slavili protiv Anderlechta i Trnave po 2-0.

    Ocekujem pobjedu. Usudit cu se reci da bih bio jako razocaran porazom. Protiv Anderlechta je vjerojatno i Bjelica upisao bodove unaprijed i mislim da je Fener kljucna utakmica u zadovoljavanju moje zelje da se grupa prodje sa svih sest pobjeda. Bio bi mi to lijep uranjeni rodjendanski poklon :grin:
  • 000
    946
    Nadam se da ce ih jucerasnji poraz dodatno motivirati, ''galvanizirati'' rekao bi Ciro, i da ce pruziti jos jednu dojmljivu partiju u Europi.

    edit. A i Anderlecht popio cetiri komada na gostovanju, i njihova rapsodija se nastavlja.
  • Infinity
    16.4k
    Popit ce pet komada u Zagrebu :grin:
  • BluePhone67
    4.1k
    ob7vb3kvw93piixf.jpg
    9qbonh8m542cajzj.jpg

    Sn 26.11.2018

    *preuzmi sliku, uvecaj i citaj
  • BluePhone67
    4.1k
    :chin:

    Kuloari kazu da ZNS izbore i predsjednika, Svetina ima malu prednost nad Karatovicem, a sada su suspendirani jos Cvitkovic i Perkovic. Clanak desno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.