• deda
    32.9k
    Huligani su u Mälmou srušili kip Zlatana Ibrahimovića

    a6b0329a4b59e31bf2a7fd89ed5009c41ccdbe38.jpeg
  • agramZ
    2.5k
    kakvi huligani.. Gospoda.
  • Dino
    2.7k
    Zanima me zlatanova reakcija na ovo
  • reziser
    6.8k
    Nekadašnji nogometni prvoligaš prodaje se na Njuškalu
    Oglas je objavio vinkovački nezavisni gradski vijećnik Damir Jakšić koji je uz svoj oglas stavio i napomenu kako je za sve dodatne informacije potrebno zvati Gradsko poglavarstvo Vinkovci. Istaknuta je i cijena potencijalnim kupcima od 6,5 milijuna kuna ili 874.041 euro
    Naime, u rubrici „Ostalo“ i podrubrici „Sve ostalo“ objavljen je oglas o prodaji većinskog paketa HNK Cibalia.

    Oglas je objavio vinkovački nezavisni gradski vijećnik Damir Jakšić koji je uz svoj oglas stavio i napomenu kako je za sve dodatne informacije potrebno zvati Gradsko poglavarstvo Vinkovci. Istaknuta je i cijena potencijalnim kupcima od 6,5 milijuna kuna ili 874.041 euro.

    'Stavio sam Cibaliju na Njuškalo da pomognem gradu prodati većinski paket dionica (Grad Vinkovci većinski je vlasnik HNK Cibalia, nap. a.). Bojim se da ni nakon neuspjela natječaja za prodaju i njegova današnjeg produljenja neće biti ništa od prodaje kluba. Cibaliju su gospoda do temelja uništila i toliko zadužila da nitko nije zainteresiran za kupnju kluba po trostruko većoj cijeni nego što vrijedi. Za dosadašnje uništavanje Cibalije nitko od odgovornih nije odgovarao. Na zadnjoj sjednici Gradskog vijeća Vinkovaca kao neovisni vijećnik tražio sam pismenim putem zadnje financijsko izvješće i reviziju kluba. Nadam se da ću to uskoro dobiti', objavio je Jakšić na Facebooku komentar o objavljenom oglasu.

    Naime, do objave ovoga oglasa došlo je nakon natječaja koji je raspisan potkraj prošle godine, a na koji nije pristigla ni jedna ponuda. Svoju ponudu nije istaknuo ni Nelio Lucas o kojem se već mjesecima govori kao o potencijalnom kupcu i spasiocu kluba koji je još prije nekoliko godina pobjeđivao i Dinamo i Hajduk i igrao u eurokvalifikacijama. Poslije toga neuspjela natječaja, uskoro se očekuje i raspisivanje novog natječaja. Prema najavama, taj novi natječaj bit će otvoren 16. siječnja i zatvoren 31. siječnja.
    Tada će se znati više o budućnosti i sudbini Cibalije koja je prošle godine proslavila sto godina postojanja. Unatoč stoljeću djelovanja i natjecanja, vinkovački klub ušao je u najteže razdoblje u povijesti radi čega se s pravom postavlja pitanje njegova opstanka. Dodatni su problem neriješeni vlasnički odnosi imovine kluba. Sve se to događa u vrijeme kada Cibalia ima višemilijunske gubitke i kada u nastavak natjecanja u 2.HNL ulazi s posljednjeg mjesta prvenstvene ljestvice i sa samo 10 osvojenih bodova. U trenutačnim okolnostima ispadanje bi bilo ono najblaže što bi se moglo dogoditi s Cibalijom ako u međuvremenu ne dođe do nekog čuda.
  • Dino
    2.7k
    Taman sam pogledal na insta profilu premier lige podizanje pehara svake godine ovog desetljeca, vidim bas fora slave chelsea, city, united...mislil sam kak bi bilo fora da se tak i za HNL napravi, al onda sam se sjetil da Dinamo jedini dize trofeje kod nas :rofl:
  • Eduardo
    20.4k
    Kroos zabio gol Valenciji direkt iz kornera :up:
  • Eduardo
    20.4k


    NAVIJAČI Malmöa ne mogu oprostiti Zlatanu Ibrahimoviću uplitanje u rivalski klub Hammarby. Legendarni švedski napadač otkupio je 25 posto dionica Hammarbyja pa su nakon toga vandali uništili njegov spomenik u rodnom Malmöu, za čiji je istoimeni klub igrao na početku karijere.

    Spomenik je išaran sprejevima i paljen bakljama, a na ruku mu je obješena i WC daska, nakon čega je srušen. Na kraju je Zlatanov spomenik ostao bez nosa, a sad je pokrenuta i peticija da ga se skroz skloni.

    To bi se moglo dogoditi, tvrdi navijač Malmöa Simon Bengtsson za BBC.

    "Rekao bih da je velika većina u Malmöu razočarana Zlatanom. Nitko ga ne brani. Naravno da neki misle da je vandalizam pogrešan, ali u isto vrijeme ljudi razumiju zašto je to napravljeno", rekao je pa dodao:

    "On je prije bio osoba na koju ste bili ponosni. Bio je globalna zvijezda koja je ponikla u našem klubu, ali danas ne želite ništa čuti o njemu. On smatra da bismo mi trebali biti zahvalni na onome što je napravio za nas, ali zapravo nije ništa osvojio u Malmöu. Prodan je za velike novce i to je sve."

    Još jedan navijač Malmöa, Alexander Ivanovski, ima identično razmišljanje.

    "Izdaja je toliko duboka i ide protiv svega što je oduvijek govorio. Uvijek je govorio da je Malmö njegov rodni grad, da će ga uvijek voljeti i da nijedan klub nije i ne može biti veći. Sada je kupio četvrtinsko vlasništvo konkurentskog kluba i govori da od njega želi napraviti najjači klub u Skandinaviji. Nije nam samo zabio nož u leđa nego ga je još okrenuo kako bi više povrijedio navijače Malmöa."

    Zlatan za to vrijeme boravi u Milanu. Vratio se u istoimeni klub nakon deset godina kako bi ga izvukao iz prosječnosti.
  • Navijač Dinama
    8.4k
    Atletico povede 1-0
    Messi dadne dva gola za preokret
    I Atletico pobjedi 3-2 do kraja..
    A zanimljivo finale Španjolskog super kupa a igraju Real Madrid i Atletico odnosno 2.i 3. plasirani u ligi (Valencia osvojila Kup,Barca prvenstvo)
  • Dudu
    2.6k


    Neviđena glupost. Superkup Španjolske se igra u vukojebini na drugom kontinentu, osvojit će ga neki tim koji to apsolutno ničim nije zaslužio. Nemoguće je dosegnuti višu razinu apsurdnosti proklete komeralizacije.
  • Eduardo
    20.4k
    F4 Superkup Španjolske u jebenoj Saudijskoj Arabiji :groan: :down:
  • Navijač Dinama
    8.4k
    Caldara(Desni bek Milana) doveden prosle sezone za 40 miliona eura i dat Bonucci u zamjenu..
    Ove sezone bih mogao otic u Fiorentinu,a Fio ce platit 15 miliona eura Milanu tek kad zavrse dvije godine pozajmice...
    Uz sve to Milan ce financirat 40% plaće za te dvije godine.....
    Kakva kriminalistika od uprave Milana
  • deda
    32.9k
    A sad dovode Kjaera kojeg se Atalanta hoće riješit jer je preloš za njih. :rofl:
  • Navijač Dinama
    8.4k
    ma tuga do neba... :lol:
    Ja našeg(kad mislim našeg onda jer je Dinamovac)Zvoneta volim i isto kao i Maldinia ali kakav oni užasan posao vode u Milanu ....
  • Infinity
    16.5k
    Kjaer je na posudbi u Atalanti, nije da ce ga se tesko rijesiti.
  • Crusades1986
    12.7k
    Mislim da oni imaju neke dogovore da cak i jedno prvenstveno kolo za sezonu ili dvije igraju u SADu. Predsjednik La lige pokusava to izgurat zbog love a predsjednik saveza je izricito protiv toga. Ili je obrnuto, ali njih dvojica su sigurno u pitanju. Bile su velike rapsrave, negodovanja, ankete oko toga.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.