• Neron53
    276
    Pa i Istok mora tu i tamo popratiti zapad...ne mozemo mi sve sami :)
  • Joza
    335
    Ostalo je 50ak ulaznica za istok.
  • criticus
    1.1k
    Toliko će i ostat s obzirom da se sutra ne prodaju za istok
  • rioda
    2.2k
    Razlog što prodaja ide "slabije" je taj da se za djecu ne uzimaju nikakve ulaznice, dakle imaju slobodan ulaz bez ulaznica.
  • NitkoBitan
    11.9k
    Ma dobro, to je i dalje puna tribina. Jos ce sutra otic za zapad kad ljudi vide da ce bit lijepo vrijeme. Jbg, Gorica, Kranjca, Varazdin, Maksimir... ljudima je to trosak pa mozda biraju na koji ce tekmu.

    5 punih Kranjci bi mjenjao za 10 tisuca u Varazdinu.
  • Dino
    2.2k
    Probajte i sutra na blagajni trazit karte i za istok i za zapad. Nemaju razloga ne prodat vam, ionak je ista blagajna za sve.
  • recikaj86
    90
    Ko je htio, trebo je uzet već
  • Ivan0302
    187
    Koji je uopće smisao odluke da se za istočnu tribinu ne može prodavati sutra, što se time postiže?
    Kad već nemaju online prodaju trebali su barem i sutra za istočnu tribinu pustiti karte kad se već nisu rasprodale.
    A uvjeren sam da je bila online prodaja da bih karte i do jučer vjerojatno sve otišle.
  • Liks90
    852
    Ak je sudit po tome da djeca imaju džabe onda će bit i vise od kapaciteta Haha
  • ShanKu
    343
    Kao da im je cilj, da samo ljudi iz Zagreba, kvarta dolaze na utakmicu... Kao i inače kad ne igra Dinamo i klub iz Splita na Kranjči.
  • Marley
    796
    cek jel fakat imaju klinci besplatan ulaz??? Mislim da se ne zeznem pa bankrotiram, pa necu ni ja vise stadiona vidjet ahahah
  • deda
    27.7k
    Da, klinci mogu džabe.
  • Liks90
    852
    @deda je sve rekao i potvrdio :) klincima do 12 godina je besplatan ulaz uz roditelje…
  • Antonio bbb
    227
    Zna netko koliko je otprilike ostalo za zapad?
  • deda
    27.7k
    600 komada.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.