• Dudu
    2.6k
    Staklena koljena, iznenadio sam se kad smo ga prodali. Definitivno jedan od boljih transfera, jer jos u Dinamu pola vremena je bio povrijedjen.

    A intenzitet na Otoku i u HNLu se ne moze usporedjivati..
  • Kwedi
    3.8k
    Prodan je zbog toga jer godinu dana na pripremama nije odigrao niti jednu utakmicu, u HNLu je svaku drugu utakmicu bio van sastava, a intenzitet obrambenog igrača u Dinamu kad igra domaće prvenstvo je ipak na razini rekreacije po savskom nasipu
  • Eduardo
    20.1k
    Bivši nogometaš Dinama, Zrinjskog i Partizana, Goran Zakarić, uskoro će postati slobodan igrač. Na startu sezone preselio je u rumunjsku Universitateu, ali nakon samo pola godine će dobiti slobodne papire jer trener nije bio zadovoljan njegovim učinkom. Klubovi u BiH prate situaciju...
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Jel zna netko jel Šemper u Veroni na posudbi ili je kupljen od njihove strane?
  • Kwedi
    3.8k
    posudba
  • Guinness
    2.2k
    jel Šemper u VeroniNavijač Dinama

    u chievu je koji igra serie B, ne u Veroni
  • Navijač Dinama
    8.3k
    pa zar nije i Chievo iz Verone :yikes:
  • Infinity
    16.4k
    U Veroni su dva kluba, Hellas i Chievo, za koga god kazes Verona moze biti tocno, ali i netocno. Mi smo navikli zvati klubove po imenu grada, a kad netko za Dinamo kaze da je Zagreb dize nam se kosa na glavi.
  • Guinness
    2.2k
    Kad se kaže Verona podrazumijeva se Hellas
    Bilo u italiji ili di drugo
  • Infinity
    16.4k
    Jbg, mene Verona asocira na Chievo iako znam da je taj Chievo klub iz predgradja, a Hellas gradski.
  • deda
    32.6k
    Opet je to problem mladi stari. Ja dugo pojma nisam imao recimo da je taj Chievo uopće iz Verone, za mene postoji samo Hellas Verona. S druge strane Chievo je jači zadnjih 10 godina konstantno.
  • Infinity
    16.4k
    Tocno to. To je sve od generacije do generacije. Za mene ce Manchester United uvijek bit pojam u odnosu na Manchester City, a nekom tko ima 14-15 danas taj United predstavlja luzere, a City masineriju. Tako i taj Hellas i Chievo. I nije da su jedini primjeri.
  • deda
    32.6k
    Imaš Liverpool koji se vraća, Milan koji je u banani godinama, i brdo takvih primjera.
  • Kwedi
    3.8k
    Napoli already has an agreement with Verona for Amrabat in a deal that will also involve defender Amir Rrahmani for a sum of € 14 million, with the player receiving an annual salary of € 1.5 million after taxes on a five year deal.
  • Eduardo
    20.1k
    Modrić zabio majstorski gol, njegovom poznatom vanjskom za 3:0 u polufinalu španjolskog Superkupa.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.