• flexXy
    2.3k

    Dok vi ne shvatite da glavni problem Hrvatske nisu Plenkovic i Pupovac ce puno vremena proci. HDZ je masinerija i sustav koji ne vodi jedna osoba. Iluzorno je ocekivati da ce oni zamjenom Plenkovica napravit ikakav zaokret u svojim politikama. Njih dvojica su produkt interesa raznih skupina unutar stranke koji ce sve napravit da prezive i nastave sa svojim mesetarenjem drzave.
  • E46
    659
    Ja ti sad javno kazem da ljudi koji se srame hrvatske zastave, vi koji to opravdavate se trebate zapitat sto oni zele i koje su im namjere
  • Dzgšb
    818
    pa naravno da svaka stranka treba Tomsona slusat i domoljubne pjesme,kako zelis dobro svojoj državi a ne voliš domoljubne pjesme?
  • Nino Bule
    13.7k
    Samo nešto u vezi radiceve izjave da ih je most odjebo, pa oni su preko bujanec/7dnevno ekipe takve gadosti i spinove o mostu gurali da ne znam zasto se cude da su ih ovi odbili u predizbornoj koaliciji. Kazes lijepo prihvatljiviji nam je hdz i vlast s hdzom od sdp-a i koalicije sdp-most-dp, sto je sasvim legitiman stav, a ne se vadit da zlocesti most nije htio s njima prije pa se eto sad dure i ne zele u koaliciju nakon toga.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Što ćemo s DP-ovcima koji slušaju četničke pjesme?

    Dobro mi je ovo o izvorima, teorija koja kao postane nešto što nekomu javljaju 'izvori'.
  • E46
    659
    Dobro budemo vidili dal je teorija, ti da bi prvo nesto znao o DPu i njihovim vrijednostima moras prestat pljuvat bez pokrica, i trebas bit blize tim ljudima, normalno da ti ja govorim iz prve ruke kad radim s ljudima iz filira koji su u upravi i to nije nikakva javna tajna da se ide na to da penava, dva radica i anusic vode glavnu rijec
  • Dzgšb
    818
    svi slušaju četničke pjesme ,sve stranke,al eto bar kad su izbori u njihovom stozeru su domoljubne pjesme i Hrvatske zastave su izvjesene ,ko što bi trebalo u svakom stožeru biti..
  • Nolifer
    8.1k


    A šta ćemo sa titoistima, koji žele vrnut bravarov trg? :chin:
  • Mali Zeus
    12.7k
    ↪Mali Zeus Dobro budemo vidili dal je teorija, ti da bi prvo nesto znao o DPu i njihovim vrijednostima moras prestat pljuvat bez pokrica, i trebas bit blize tim ljudima, normalno da ti ja govorim iz prve ruke kad radim s ljudima iz filira koji su u upravi i to nije nikakva javna tajna da se ide na to da penava, dva radica i anusic vode glavnu rijecE46

    Siguran sam da će Plenković reći može ekipa evo ja se povlačim.
  • Mali Zeus
    12.7k
    A šta ćemo sa titoistima, koji žele vrnut bravarov trg? :chin:Nolifer

    Ne znam što ćemo. Rekao bih da su olfo domoljubi koji slušaju četnike dosta licemjerni, slažeš li se?
  • Mali Zeus
    12.7k
    ↪Mali Zeus svi slušaju četničke pjesme ,sve stranke,al eto bar kad su izbori u njihovom stozeru su domoljubne pjesme i Hrvatske zastave su izvjesene ,ko što bi trebalo u svakom stožeru biti..Dzgšb

    Tako je, što veća zastava to bolje.
  • E46
    659
    Ma lik je ljevicar i tjt vidis kako opravdava sve sto se ne moze opravdat.. ja sve sto sam rekao o tome da ce bit il koalicija il novi izbori mogu ovjerit kod biljeznika kao neki iz mosta koji su ovjerili da nece ic s hdzom
  • Mali Zeus
    12.7k
    ↪Nolifer Ma lik je ljevicar i tjt vidis kako opravdava sve sto se ne moze opravdat.. ja sve sto sam rekao o tome da ce bit il koalicija il novi izbori mogu ovjerit kod biljeznika kao neki iz mosta koji su ovjerili da nece ic s hdzomE46

    :grin: :lol:

    Nadam se da nisi mislio na mene.

    Pa bit će koalicija ili novi izbori, to je svima jasno, nisi ništa rekao novo.
  • E46
    659
    Ne pita se Plenkovica nista, on je kap u moru, plus da napomenem da ne uziva podrsku 70% clanova stranke što mu ne ide u prilog ako idemo u nove izbore.
  • Mali Zeus
    12.7k
    ↪Mali Zeus Ne pita se Plenkovica nista, on je kap u moru, plus da napomenem da ne uziva podrsku 70% clanova stranke što mu ne ide u prilog ako idemo u nove izbore.E46

    Ajd, ak ti tak kažeš.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.