• NitkoBitan
    12k
    Da se mene pita, sklepao bi manjinsku vladu, promjenio izborni zakon i ajmo novi izbori na kojima ce svaki glas jednako vrijeditikinfa95

    Zar mislis da dijelu oporbe ne odgovara sadasnji izborni zakon? Pa SDP najbolje prolazi poslije HDZa jer D'Hondtova metodologija favorizira vece stranke, odnosno one sa vecim postotkom osvojenih glasova. Bez rascjepkane Hrvatske na vise izbornih jedinica lokalne stranke poput IDSa ne bi usle u sabor. Cisto sumnjam da ce ti takvi podrzat mijenjanje izbornog zakona.

    Realno najpostenije bi bilo da RH bude jedna izborna jedinica i da se mandati osvajaju proporcionalno osvojenom broju glasova, bez ikakvih izbornih pragova (ili sa stvarno minimalnim, sigurno manjim od sadasnjih 5%).
  • db-izbjeglica
    12.7k
    MOST bi premijersko mjesto sa koliko, 9 mandata :lol:


    Budimo realni, tražimo nemoguće... ja bi blefirao i pristao na to, čisto da vidim sljedeću razinu suludosti prilikom postavljanja uvjeta.

    Oni bi vladu, ali ne bi podržali ni HDZ-ovu, ni SDP-ovu, opcija koje su osvojile 103 od 151 mandata :ok:
  • mali M
    3.4k
    vidim da puno udaraš po mostu, očito su ti se jako zamjerili... Probao sam te skužiti, al vidim da udaraš po ljevici, po mostu, po desnici, po hdz-u, sdp-u... :lol: baš nevoliš politiku jelda? :rofl:
  • Mali Zeus
    9.5k
    Moram priznati da ne kužim MOST-ovu logiku, oni pozivaju DP u široku koaliciju, ali ne u Vladu s Milanovićem na čelu. Očekuju da će SDP podržati vladu DP-a i njih s Grmojom kao premijerom?
    Sve mi se čini da oni ne bi sami donijeli odluku nego prebacuju lopticu na DP.

    Odlično mi je btw čitati kako Benčićka uvjetuje desnici što da napravi.
  • Dalmatinec
    578
    SDP su švercerska salonska wanna be ljevica s tankim titoističkim premazom koja će sve učiniti za vlast, a Možemo su samo lokalna ekspozitura opasne globalističko-progresivističke i jako bogate ljevica koja s pomno razrađenim idejama maršira u institucije i pozicionira se za totalitarističko gnječenje sviju koji nisu u njihovom šinjelu. Posebno vole indoktrinirati djecu. Od slikovnica i tv 'dječjih' programa pa do igrica po šoping centrima s utkanim genderističkim motivima idejama. Obratite pažnju na 'spektar' duginih boja po igračkama. Redovito se tu radi o 6 boja sa sodomitske zastave umjesto 7 kako to biva na klasičnoj dugi.
  • Mali Zeus
    9.5k
    Bome je jak Možemo ako mogu dirigirati kakve će igračke biti u šoping centrima.
  • Dalmatinec
    578
    Ne, ne pravi se glup kad nisi, nego Možemo pripada toj agendi. Zar i to treba pojašnjavati? Pa koja se zastava vijorila u stožeru Mažemaša?

    Evo, ekipa koja gura po školama slikovnice Duginih obitelji su redom svi Mažemovci. Ali, ajmo se praviti ignoranti.
  • Mali Zeus
    9.5k
    ↪Mali Zeus Ne, ne pravi se glup kad nisi, nego Možemo pripada toj agendi. Zar i to treba pojašnjavati? Pa koja se zastava vijorila u stožeru Mažemaša?Dalmatinec

    Imaš konkretne primjere tih igračaka?

    Btw evo moje dijete ide u školu i još nisam naletio na te neke slikovnice tamo, isto vrijedi i za vrtić.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    vidim da puno udaraš po mostu, očito su ti se jako zamjerili... Probao sam te skužiti, al vidim da udaraš po ljevici, po mostu, po desnici, po hdz-u, sdp-u... :lol: baš nevoliš politiku jelda? :rofl:mali M


    Pa što da kažem o tako suludoj političkoj opciji?

    Sasvim je legitimno reći, mi ćemo biti oporba.
    Čemu iznošenje ovakvih nebuloza, za koje nemaju apsolutno nikakav legitimitet?
  • Mali Zeus
    9.5k
    Sasvim je legitimno reći, mi ćemo biti oporba.db-izbjeglica

    Baš to, ovo zvuči kao spinovi, kao mi bi to i to, a znamo da je to nemoguće. Možda je to način da prokaže DP, kao ajd pokažite se sad, al u svakom slučaju bez SDP-a ne mogu niš, a SDP isto tak sigurno neće reći nama je Grmoja ok kao premijer.
  • Dalmatinec
    578
    Ajde, nauči čitati. Krivo si shvatio, napisao sam da su Mažemovci lokalna ekpozitura takve ljevice. I da, isti profil ljudi koji djecu indoktrinira i kroz igračke je onaj kakav su i Možemovci. To što tebi to ne leži jer si glasao za njih je tvoja stvar. Ti ljudi su opsjednuti općom seksualizacijom društva, a posebno djece. Pa ta ekipa (zasad još ne ovi iz Možemo jer nije društvena klima došlka do te mjere) organizira dječje povorke sodomije.

    Evo, o slikovnicama i gdje će ona biti raspačavama na njihovim stranicama:

    'Slikovnica je namijenjena djeci predškolske dobi te prikazuje sličice iz života dvoje djece s istospolnim roditeljima.'

    https://www.dugineobitelji.com/slikovnica/
  • Mali Zeus
    9.5k
    To što tebi to ne leži jer si glasao za njih je tvoja stvar.Dalmatinec

    :lol:

    Promašio si cijeli, ali cijeli fudbal.

    :lol:

    Ne moraš etiketirati, probaj razgovarati kao normalan čovjek, nije teško.
  • gledatelj
    240
    Kupio sam susjedovom klincu igračku sa duginim bojama koja ima 6 boja, a ne 7 i sad je mali postao gay. /S
    Kakve sve pizdarije neću ovdje pročitat.
  • The Undertaker
    4k
    Baš ga lupetaš. Sredi se. Još ti samo UDBA fali.
  • Dalmatinec
    578
    Imam, odi redom po prodavaonicama. Kreni s Mullerom. Uslikaj i vidi koliko ima boja i uguglaj pride zastavu pa usporedi. Gle, postoje ljudi koji tu agendu primijećuju, to ih frustrira i to prate. Spadam među te i nije to nikakva brijačina. Ta agenda je stvarna i prodire u sve pore društva, a krajnji cilj je veća potrošnja. Što je više razorenijih obitelji i samaca to je više prodanih frižidera i kauča.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.