• seljak86
    2.6k
    Do kraja večeri će sigurno imat bar 10
  • don
    6k
    sve mogu podnijeti, bas sve osim mozemo... covjeku se povraca kad ih vidi.. psihicki bolesnici
  • Hnlovac
    1.1k
    Meni je DP gori i od Možemo. Kod Možemo kao i RF bar znaš što dobivaš. Liberalnu lijevicu, migrante, oporezivanje bogatih, udruge za spolove i zelenu ideologiju. DP ide kako vjetar puše, glume domoljube a 80% ih je bježalo u Kanadu kad su pale prve granate
  • serbus
    4.2k
    Da smo imalo normalan narodDrawTube

    Imali bi navijačku stranku koja bi stvorila državu kakvu želimo a ne kakvu nam Pupi hekla.

    Ali nismo jer je netko vani dobro prodao foru ultra na politica koja samo njima i paše.
    Pa i sam AP drhti na spomen navijača koji sa glasovima obitelji pometu izbore ali jebiga gledamo i dalje sa strane i pikamo svake godine neko novo čudo u nadi za spas.
  • Crle
    540
    Slažem se, i meni. Kao domoljub ne volim oportuniste koji se skrivaju iza domoljublja. Anti imigrante kojima u stožeru na cateringu rade migranti. A ni ne bi me čudilo da je neka njihova catering firma. Da ne spominjemo da nas je jedan Peternel nazivao jugoslavenčinama, Hasanbegović bio tiho o privatizaciji... itd.
  • Nino Bule
    13.9k
    Meni je nevjerovatno da netlo glasa za dp pored mosta

  • Kruno
    345
    Bar je Most na 11 mandata. Bar nesto dobro.
  • NitkoBitan
    17.9k
    U X izbornoj jedinici se Most i Dp opako bore za drugi mandat. Trenutno izmedu njih 0,05% razlike, eto i toliko moze znacit jedan mandat razlike. Moguce da ako padnu HDZ ili SDP da ce i jedni i drugi uzet po 2.
  • miro
    4.5k
    Ma to se Vujnovac i AP dogovore u sekundi
  • kinfa95
    489
    Najgore od svega je kaj se DP naguzio HDZ-u čim su izašle ankete, mogli su bar pričekat koji dan
  • Nolifer
    8.2k
    Ozbiljna dijagnoza
  • Nino Bule
    13.9k


    Ma dobar rezultat nema price al kad vidis da imaju potencijal od 20+ mandata bude ti žao, al to je tako jer po mostu bujanec-dp koalicija udara vise nego po ikom, napravili su namjerno taj razdor da se diferenciraju inace bi im vjerovatno most pojeo dosta birackog tijela da su u "dobrim odnosima".
  • seljak86
    2.6k
    Sve se nešto kune u Most bez obzira kaj su na početku glumili centar, pobrali hrpu glasova, doveli HDZ na vlast, srušili vladu, ponovili se izbori na kojima se HDZ učvrstio i formirao vladu. Onda kad su nanjušili kolač na desnici su se prebacili s centra na desno.
    Ok, nije DP sad neka čista alternativa, al nemojte me jebat da je Most sad čistog obraza i oličenje poštenja.
  • Bruh
    966
    Ekipa je rušila svoju vladu jer nisu htjeli držat ljestve HDZu i SDPu koji su ih jebali u mozak di su stigli... Uspjeli su stavit svoga premijera kojem je najveća zamjerka bila da je rekao krivo građani. Pitaj samo HDZ o arhivima udbe koje su pustili...
  • Jaro
    7.5k
    MOST je u tom trenutku napravio za demokraciju vise od bilo kojeg oartnera HDZ/SDP ikad... Uz sve svoje djecje bolesti... Kasnije imali i promasaja i pogodaka, popunili prazan prostor i stabilizirali se na umjerenoj konzervativnoj desnici...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.