• Crni86
    1.1k
    nit Mierez nit Ivanovic.

    Ne mogu se sjetit koji je zadnji igraciz hnl-a dosao kao pojacanje. Jedino mozda Rog koji je placen 5 milijuna eura. Dovodenje mladih potencijala iz HNL-a podrzavam kao sto smo i do sada radili. Ali dovođenje igrača iz HNL-a kao pojačanja ne podržavam jer kako je Maric rekao, tu ce netko trazit za Miereza 3 milijuna eura, a njemu je najveci domet do sada sa 26 godina HNL. Vani za takav novac mozes dobiti igrace slicnih godina sa mnogo vecim iskustvom na vecim pozornicama, internacionalnim iskustvom itd. Dinamu trebaju vrhunski igraci, a ne prvi napadač 4/5. ekipe lige. Mozda i Duju Copa da vratimo?

    Edit. Ispravak, gavra je bio poslije Roga, ali ako se dobro sjecam isticao mu je ugovor pa je dosao besplatno. Ispravite me ako se varam.
  • Mlađi referent
    10.4k
    Za mene u HNL-u nema pojačanja da nam odgovora po svim parametrima, odnosno cjenovno, godištem, medicinskim kartonom, stilom igre.

    Možda Mierez ako ćemo dobit jeben popust radi ugovora i u slučaju da ćemo nastavit igrat 352, ako se vraćamo na 433 ili ako će cijena bit iznad 2.5 milje eura, ni on.
  • rioda
    2.2k
    Ja što više gledam Miereza, to ga manje želim u Dinamu. U Osijeku je on top napadač, ali mislim da bi kod nas bio ispod očekivanja svih nas
  • Dudu 9
    144
    Meni se diže kosa na glavi svaki put kad se spomene Mierez u vezi s Dinamom.
    Lik je tipičan primjer igrača za male klubove.
  • Droljo
    4.8k
    Mierez da je đaba i ne pre veliki ugovor kao backup napadač
  • Tongo Doumbia
    2.2k
    Prvo se konstantno piše da Pjaca bez asistencija i golova vuče Rijeku ( tko ih prati zna da je to zapravo istina), jer je dovoljno da krilo radi višak, naniže dva igrača pa potom distribuira loptu dalje u opasnu zonu, a nakon toga vadite Pašalićevu statistiku od samo šest golova i trubite o tome da je prevara. Pa čovjek je donio dimenziju više Hrvatskoj ,na zadnjih par utakmica, a konstantno se ponižavaju njegove kvalitete jer, eto "brojke govore za sebe".


    Pa onda kad se zavrti, po tko zna koji put, tema japanskog krila, kojem je prvi izlet u Europu na pragu 27-e godine (ekvivalent tome da neki igrač iz druge HNL tek u 30-oj nastupi u prvoj HNL), onda idu sedmerostruka mjerila.

    Udara se o tome kako smo mi svi slijepi jer ne vidimo to sve što on radi na terenu i kako su ipak u njegovom slučaju brojke nevažne, a krivci za njegovo stanje su isključivo naše neagilne špice, i naravno Jakir, a nikako on sam i njegov nelogičan pad.

    Znači, kod Pjace i Kaneka nisu bitne brojke, kod Pašalića pak to jesu?

    Ono što ja kod Pašalića vidim, su agilnost, prilično dobra brzina/startna brzina, dobra tehnika i odličan šut. Možda to nije dovoljno za naše ambicije u Ligi Prvaka, možda je preskup, možda ga se uopće ne isplati dovesti, ali konstantno drobljenje o tome kako nije "upgrade" u odnosu na Špikića i Kaneka je nonsens. Veliki nonsens!
  • Nolifer
    6.6k
    Aajmo Pjaca, Mierez ili Matanović :ok: :up:
  • Facke
    2k


    Matanovic je u planovina Eintrachta za iducu sezonu tak da bi bile jake teske ga dobiti. Jedine ak bi ga opet poslali na posudbu, al su vec komunicerali sa je on ozbiljen kandidat da bude prva njihova napadacka opcija ak se dokaze na pripremama.
  • Nolifer
    6.6k


    Iz jednog prijašnjeg intervjua...

    Dinamo je bio zainteresiran da vas dovede, međutim odšteta 4-5 milijuna eura činila mu se prevelikom. Što znate o tome?

    - Ništa konkretno nije bilo što se mene tiče. Kako nisam uspijevao zabijati golove za St. Pauli, imao sam želju nastaviti u tom natjecanju i pokazati da mogu. Postavio sam si za cilj da postižem golove u 2. Bundesligi. Lijepo je što uspijevam u tome.

    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/nogomet-medjunarodni/hrvat-koji-para-mreze-u-njemackoj-srce-mi-kuca-za-vatrene-zelim-biti-kao-mandzo-i-ibrahimovic-15434895

    Treba pokušat....
  • Dudu 9
    144
    S obzirom na cijenu i dugogodišnji ugovor s Eintrachtom možemo ga dobiti samo ja posudbu kao Vidovića.
    Pitanje je koliko to njega privlači. A tu je i mogućnost da ga Eintracht povuče u prvu ekipu jer ima dobru sezonu iza sebe.
  • mali M
    3.4k
    sve si dobro rekao, ali kod Pašalića nam je problem i u biti rampa dole, odšteta koju bi Miško za njega stavio. I meni je zanimljiv ali mislim da te novce koje bi Miško tražio dovedemo dva krila iz francuske. Pjaca bi i kod nas bio prevaga, Kaneko da ima suradnju sa Riletom bi bio pet puta bolji i da je imao tko spremat njegove ubačaje, ali da, pad forme je evidentan. Mada, ja neznam što zapravo ekipa želi, šta mislite da je Kaneko tip koji kao krilo zabije 12 golova i ima 16 asistencija da bi nam bio dostupan za milju eura?!
  • Banana 2
    398
    Pa ak nema u francuskoj neki tamnoputi crnac koji je brži od svih hnl bekova i stopera te zna puknut po golu i želi doći tu. Ima tih krila i/ili špica od 24-26 godina koliko hoćeš u prvoj pa i drugoj francuskoj koji bi nama bili avioni, rakete, torpeda a nisu skupi i nemaš posla sa hnl droljamaDroljo

    Ma Ligue 2 je puna igrača za Dinamo. Otprilike kao onaj Kofi koji bi bio elementarna nepogoda da je došao i imamo više sreće nego pameti da nam je uletio RPG.
  • Banana 2
    398
    Na brzaka sam pogledo na Sofi. Pojavio se ove sezone 18-godišnji tamnoputi crnac u Ligue 2, zabio 5 komada i na zimu ga uzeo Frankfurt za 8,5m.

    Ligue 2, kao i mnoge druge lige, sigurno ima zanimljivih igrača i potencijala za Dinamo. Samo treba imati na umu da su te zapadne lige relativno zasićene skautima i ne skriva se ispod svakog kamena ekstra klasa. Marić ima iskustvo i konekcije pa posljedično imamo izgledniju šansu na vrijeme reagirati, ali to nije razlog da ignoriramo domaće ili neko deseto manje razvikano tržište ako vidimo dobre prilike.
  • Crni86
    1.1k
    dosli su vise kao potencijali nego pojacanja bi ja rekao. Majer se nije uspio nametnuti prvih sezonu dvije, jedno vrijeme se pricalo bilo i o odlasku jer mu Neno nije uopce davao minutazu. A ivanusec isto je dosta varirao i nije ni priblizno imao minutazu pojacanja u prve dve sezone.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.