Onaj video s klincima iza tekme, aaaaa kako je drag decko :love:

(Just don't touch the hair :lol: )

• Mali Zeus
    9.3k
    Stvarno mi je porastao u očima i igrom i pristupom. Čini se baš neki normalan lik, zajebant, koji drži dinamo u srcu, ono poklanjanje dresova je sve, baš stvari koje želiš vidjeti. Što se tiče same igre, kreće se kao napadač, reagira kao napadač i on u kombinaciji s Petkovićem koji se malo izvlači i razigrava izgleda sjajno. Naravno tu i tam promaši čistu šansu kao u subotu, al to se svima događa.

Uglavnom njegovo vraćanje se pokazuje kao pun pogodak, a iskreno bio sam jako skeptičan oko cijele priče. Javno se posipam pepelom.
  • Paggini
    5.7k
    on u kombinaciji s Petkovićem koji se malo izvlači i razigrava izgleda sjajno. Naravno tu i tam promaši čistu šansu kao u subotu, al to se svima događa.Mali Zeus

• Mali Zeus
    9.3k
    Ovo je ono što je dosta korisnika ovdje i tražilo, nekog dodatnog da navlači obranu na sebe u svrhu rasterećivanja Petkovića i on to (zasad) radi izvrsno jer je to postavljeno kao PLAN IGRE, a ne stihija zadnjih 10-15 minuta kad ganjamo taj gol i super se snalazi zasad u toj ulozi.Paggini

Dobro je da je Jakirović to uvidio i primijenio. Plus kaj još imamo i Brodića koji je isto čisti centarfor.
  • Marley
    778
    Vraca se pomalo sav trud koji ulaze, i srce i dusu ostavlja na terenu. Krenuli su ga i golovi, malo pomalo postaje i miljenik navijaca. Neka, bas je zasluzio!
    Bravo Sandro, samo tako dalje :strong:
  • Dinaminjo
    498
    Matchwinner!!
  • Kepec
    4.4k
    Možda nije najbolji napadač kojeg smo imali, odnosno sigurno nije. Možda nije najbolji s loptom, možda nije najbolji u završnici, možda nije golgeter s preko 20 golova u sezoni.
    Danas je opet po tko zna koji put odigrao utakmicu gdje je u stanju sačuvati loptu, povesti ju prema golu i stvoriti sebi ili suigraču šansu.
    On je fajter, fakin, Purger i Dinamovac, dečec iz Zagreba koji igra za svoj Dinamo i svoj Zagreb.
    Godinama ništa, iz posudbe u posudbu, a onda u najvažnijem djelu najvažnije sezone/kupa zabije 3 komada u 5 utakmica. Pljesak i ovacije kako pri izlasku s terena tako i tokom intervjua, ne dobiva se to samo tako u svijetu nogometa.
    Puno igrača će proći kroz klub, puno njih će se zaboraviti, ali ovakve, koji svaku tekmu doslovno ostave srce na terenu igrali 5 ili 90 minuta, se ne zaboravlja samo tako.
  • Jurki
    8.4k
    samo bi dodal da mnogi od nas, ukljucujuci i mene nisam bil za to da se Kuleta vrati s posudbe.
    Ali Sandro nam je dokazal da smo masili ceo fudbal kaj se njega tice. I da nam se propisno istovario po glavama.
    Kule samo nastavi trpati i ne vadi.
  • Str1nger Bell
    677
    Bravo za Kuleta, ali po meni mora poboljšat realizaciju ako želi i dalje imat ovakvu minutažu.

Ove sezone nas zadovoljavaju njegovi golovi u Hnl-u, ali kad krenemo igrat europu nece imat 6 prilika za 1 gol.
  • Mrvica
    3.1k
    Najbolji kad je najteže.. Samo mu davat minutažu i forsirat, mislim da može još više napredovat! Život piše romane, a izgleda da je život počeo pisat roman o Kulenoviću. Samo naprijed ratniče! :strong:
  • Mali Zeus
    9.3k
    Napadač koji zabija golove. I to jebeno važne golove. Kandidat za igrača godine po meni.
  • striko
    1.1k
    I kada je bio u drugom planu proživljavao je golove maksimalno na klupi. Sjećam se lokse u Zagrebu (2:1) i njegovih slavlja. Snaga i volja su tu samo malo popraviti realizaciju i novi Mandžo je rođen :strong: