• Gražvydas Mikulėnas
    12k
    Kakav posao je unuk odradio
    Ma respect. Daj da ti platim pivu prvom prilikom
  • Liks90
    1.1k
    Srijeda je izborni dan - izaberi Dinamo!

    ​➡️ Informacije o ulaznicama za utakmicu Dinamo - Varaždin

    ️ Srijeda, 17. travnja, 17:00 sati

    Cijene ulaznica
    ✅ Zapad dolje 15€
    ✅ Sjever dolje 7€

    ➡️ ONLINE prodaja počinje sutra 14. 4. u 11h i završava u srijedu 17. 4. u 17:00h.

    ➡️ VAŽNO! Ulaznice kupljene online putem printaju se kod kuće i s njima se ulazi na stadion. Nema zamjene ulaznica na Ticket pointu.

    ➡️ Fizička prodaja ulaznica na Ticket pointu:
    Utorak, 16. travnja, 11-19h
    Srijeda, 17. travnja, 11-17:45h

    Stadion se otvara u 16:00h

    Svi na Maksimir!
  • Paggini
    7.2k

    Predugo je vremena prošlo, trebam svoj šut pa molim izvješće o prodanim kartama za Varaždin, hvala
  • recikaj86
    109
    Liks nedaju ti odmora, sutra odma na posao!
  • Liks90
    1.1k
    Kako komentirate zadnja 2 i pol “sektora” na istoku? Po meni je bilo oko 2000 ljudi na tribini, ali opet neznam zašto je to bilo prazno:..sve u svemu brojka odlična :cool:
  • DrawTube
    3k
    U c2 je bio čovjek na čovjeku. Rekao bih hladno na tribini od 1000 bilo 1500 ljudi.

    Na drugoj nešto više od 1 čovjek na 1 stolicu , dakle 700 - 800

    Maksimalan broj ljudi što bi moglo stati na tu tribinu a da se ne poguše svi je oko 3000 rekao bih
  • ShanKu
    364
    Još bi stalo na tribinu, ali eto takav je život..
  • NitkoBitan
    12.3k
    To ti je normalno kad se na navijackim tribinama ljudi skupe. Na stepenicama, izmedu redova itd. itd. Da svatko sjedne na svoju stolicu tribina bi bila puna.

    Inace ne daj da te gnjave za karte, nedjelja je dan za odmor.
  • Riot
    1.7k
    Nemojte brojat više svakako ćemo rasprodat svaku!! 1986!!
  • Liks90
    1.1k
    hahaha znam da je normalno idem 18 godina na tekme :grin: nego sam brijao da su opet ostavili slobodne sektore…
  • Liks90
    1.1k
    Sutra brojim Al ne odma, nego nakon nekog vremena, malo da bude zanimljivije :cool:
  • Liks90
    1.1k
    Već Se sad mogu uzet online za varazdin, neznam kako ali po brojkama već se kupuje :grin:
  • jedan u nizu
    6.1k
    Jos je dosta ljudi na istok uslo bez skena karte. Bila je ogromna guzva a samo jedan ulaz, oa su poceli jace pustati i dosta ljudi je prošlo bez rucnig skeniranja karte.

    Da smo ba Maksimiru sluzbena brojka bi bulo 570 ljudi :sweat:
  • Sixthway
    274
    Zadnjih 10 minuta kak sam ja ulazio ,nikom nisu gledali karte , znači puštali su prema redarima koliko ih je slobodno. Nekoliko stotina ih je prošlo bez skeniranja sigurno
  • deda
    28.1k
    Prvi izvještaj za tekmu s Varaždinom.

    U 11.15 sati 14. travnja izdano je 175 karata.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.