• Mihaljević
    8k
    I šta tu ne valja? :lol:
  • Paggini
    6.1k


    Hahah a ne znam, ovaj Ničotin članak se može sažeti u "Kaneko ne igra, drugi igraju dobro, hoce li ga se otkupiti?"

    Kao, bas nije dao nikakvu analizu ZASTO mozda ne igra, ZASTO drugi igraju dobro, TREBA li ga se ILI NE TREBA otkupiti, nije nista receno u clanku osim par cinjenica koje svaki dinamovac govori, jel. Zato mi je nekvalitetan clanak.

    Kao, clanak s kojim se ne mozes slozit niti ne slozit jer nemas se s cim slozit. Ispunjavanje kvote, jel.
  • Sajla
    3.3k
    uz faktualnu grešku idućem kolu opet je dodao za gol na isteku vremena u Varaždinu (1-1) Emreli je zabio, Kaneko je asistirao.Paggini

    točno je napisano: dodao za gol = asistirao ;)
  • Špicpapak
    17
    Možda lupetam bezveze al imam dojam da su ti Japanci toliki radoholičari i perfekcionisti da si svakom lošom izvedbom nabe dvostruko veći pritisak nego ovi naši. Gledam Kaneka kad zabije gol, eksplodirat hoće. Ja se nadam da će ostat. Ovih zadnjih desetak tekmi su i njemu (kao i mnogima koji su ove sezone dovedeni kad je gorilo i kad se dopeljalo kaj god se moglo) selekcija.
  • Paggini
    6.1k


    Hahaha, istina, ne čitam pažljivo, nego a priori negativno.
  • Sajla
    3.3k
    RPGa nema sljedeće 2 utakmice, pitanje je za što će se Jakir odlučiti. ako ide na verziju 3-5-2 kakvu smo vidjeli nedavno, a lijevo bude Perković koji je defanzivniji, onda bi trojka u zadnjoj liniji mogla biti KTC, Max i Rile pa Kaneko može biti desni wingback i nadam se doći do izražaja ubacivanjima na Kulena i Petka, možda i nekim driblingom. vjerojatno bismo takvu formaciju prije vidjeli kao 4-3-3 i Takura kao krilo, sve je pitanje kako će stajati na terenu.
    a ako lijevo ide ofenzivniji Ogi, pretpostavljam da ćemo desno gledati Špikića.
    kad su svi zdravi imamo baš puno opcija i živo me zanima za što će se trener odlučiti. nije situacija za isprobavanje, svaki bod je izrazito važan, ali kad bi se otvorila prilika baš bih volio vidjeti tri Francuza u zadnjoj liniji, a Japance na wingbackovima
  • Sibirski plavac
    1.2k
    Evo i Sportskih:
    "Imamo osjećaj da do konca ove sezone Kaneko zapravo igra za ostanak u Dinamu, za otkup svog ugovora.
    Hoće li mu trener Sergej Jakirović dati dovoljno prilika i hoće li ih iskoristiti kako bi pokazao da je ipak igrač za Dinamo i da za njega vrijedi izdvojiti nešto više od milijun eura? Ili će za igrača iz Zemlje Izlazećeg Sunca nastupiti ipak “pomrčina”? Kanekovo odbrojavanje za ostanak u plavom domu počinje..."

    Praktički sličan tekst kao i na Germanijaku jutros, iste fraze se vrte (Hoće li ostati? Ako se vrati u staru formu mogao bi, a ako ne onda su mu dani odbrojani. Istina zabio je i asistirao u nekim bitnim tekmama ali to je bilo davno...)
  • jedan u nizu
    5.8k
    Dajte nam Samuraja iz Saitame na wingbacku sutra kada nema RPGa, da vidimo sta moze.

    Mislim da mu je to idealna prilika. Nema famoznog Rileta da ga ignorira i mase rukama i gura ga sa aut linije prema unutra.
    Imamo dva napadaca i malo vise ljudi aktivno u napadu da Taki moze centrirati.
  • NitkoBitan
    11.9k
    Nema famoznog Rileta da ga ignorira i mase rukama i gura ga sa aut linije prema unutra.jedan u nizu

    Sutra Ristovski ne igra?
  • jedan u nizu
    5.8k

    ma ne znam, ali ako igramo sam tom nekom 3-5-2 formacijom, onda je rile desni stoper, pa ne igra visoko uz aut liniju.
    Na to sam mislio, isprike na zbunjivanju :D
  • Mandelinho
    330
    Ovaj Kaneko mi je na kraju prvog dijela sezone sa svojim centarsutevima ostavio dojam da bi mogao imati ubojit “finesse shot”, a nije mi jasno zasto nikad ne puca na taj nacin…

    Ja bi ga stavio na treningu samo da puca lijevom u raslje s desne strane, bez puno komplikacija, samo nauci pusat po golu jbmu misa
  • cron1ck
    1.5k
    Na kraju ove utakmice opet isto pitanje ostaje treba li ga Dinamo otkupiti ili ne?
    Po meni najbolje rješenje bi bilo posudba na još neko vrijeme, ali sumnjam da će se takav dogovor postići
  • Captain America
    13.4k
    Na kraju ove utakmice opet isto pitanje ostaje treba li ga Dinamo otkupiti ili ne?cron1ck

    Otkupiti ga, preprodati odmah dalje i lovu reinvestirati u desno krilo.
  • Dinaminjo
    498
    Jel najnizi?
    A skace ko veliki
  • Sibirski plavac
    1.2k
    Solidan nastup danas. Daleko od one stare forme,ali imao je onaj ubačaj odmah pri ulasku koji nažalost nije pretvoren u gol, onda negdje 10 min do kraja je izgubio loptu ali borbeno jurio da je vrati nazad,čak mislim da je dobio i aplauz dijela publike za požrtvovnost. I na kraju ovo čišćenje u zadnjem napadu, a vjerojatno je najniži na terenu uz Fetaja. :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.