• austrijanac
    2.6k
    Lagano ga može Bayern nama prodat odma ovo ljeto uz pravo prvokupa od iduceg transfer roka.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Ovo za Ničotu i Vidovića, meni se čini da taj čovjek ima nekakav pik na Vidovića, možda i griješim, imao je neku i kolumnu, odnosno tekst vezano za njega, kad je mislim Gabriel zabio dva gola i imao asistenciju u 5-1 pobjedi nad Rudešom pa digao ruke nešto u tipu Bellinghamove proslave.

    Znam da se i sam instragram Zone oglasio po tome pitanju, di se i sam Tomo našao i pokušao pravdat. Čisto nekakva opaska sa moje strane.
  • Jurki
    8.5k
    on se nasel davati intervjue i pametovati.. pa taj nije znal dalje od Bregane.
    Jedini igraci koje je on gledal su bili ili hnl trziste ili igraci klubova protiv kojih smo igrali.
  • Nogo
    1.3k

    Baš to. Ovo je živa komedija od članka. Vlak mi izgleda kao da je u birtiji tražio pojačanja...
  • Mali Zeus
    9.4k
    Kako smo takvog stručnjaka pustili da ode.. Čovjek je mogao dovesti Rapinhu ej!
  • mali M
    3.3k
    Bude mi baš žao kad se takve naše legende sramote... Imao si brate priliku, propisno si podbacio i sad ko uvrijeđena frajla bacaš otrovne strelice po novinama...
  • Mr Anderson
    5.3k
    Nakon onog cirkusa kaj je napravio s malim Hasićem, Vlaku je bolje da niš ne priča. Nije mogao do Bosne otići, kako bi on nekog skautirao.
  • OsamŠest
    2.5k
    Valjda je Raphinha u to doba ostao uskraćen za majčinski razgovor sa Vlatkom. Tu je zapelo vjerojatno..
  • Noel
    4k
    Di su nestali Tattini vojnici Lesički ,Medo, Olivari? Jesu porazbijali svoje urede nakon dviju pobjeda Dinama kao tovari svoj stadion? Čekam neki članak kako je Šimić na ljeto propustio dovest Belinhhama.. il kak Zajec nije još ni jednom imao dvosatni monolog kao predsjednik i da nema karizmu za vođenje kluba.
  • criticus
    1.1k
    Di su nestali Tattini vojnici Lesički ,Medo, OlivariNoel

    Presvukli su odore i čekaju reinkarnaciju Lorda Voldemorta.
  • SAS1987
    13.3k
    Kako smo takvog stručnjaka pustili da ode.. Čovjek je mogao dovesti Rapinhu ej!Mali Zeus

    Al je zato doveo Slepičku :lol:
  • DiddyGuela
    840
    I Lecjaksa! :nerd:
  • Mali Zeus
    9.4k
    Al je zato doveo Slepičku :lol:SAS1987

    Mogao je i doveo je!

    Da je bar mogao, ali nije dovesti Ronalda.
  • Kristijan992
    214
    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/oliver-lukic-za-germanijak-emocija-me-odvela-hrvatskoj-a-zao-mi-je-sto-nisam-dosao-u-dinamo/128228

    OLIVER LUKIĆ ZA GERMANIJAK: “EMOCIJA ME ODVELA HRVATSKOJ, A ŽAO MI JE ŠTO NISAM DOŠAO U DINAMO”

    Inače, prije nekoliko godina je trebao doći u Dinamo…

    “Bio sam još dijete. Išlo je preko Nikice Pavleka i Marija Tute. Bio sam sedam dana, spavao sam kod Alena Peternaca. Igrali smo prijateljsku protiv Lokomotive. Čekao sam da mi netko nešto kaže, ali nitko se nije oglašavao. Skupio sam stvari u kofere, zahvalio se domaćinu i vratio u Beč”.

    Pitamo ga je l' mu žao takvog raspleta, s obzirom na to da Lukić ne krije pripadnost Dinamovom navijačkom puku.

    “Tada mi je bilo jako žao. No, s vremenom sam shvatio da je valjda tako trebalo biti. Okrenuo sam se novim izazovima, stigao je poziv Red Bull Salzburga i preselio sam se u njihovu akademiju. To je vjerojatno bolja opcija, ali to ne umanjuje moje osjećaje prema Dinamu. Ako mi je suđen, dogodit će se kad tad. Iskreno, volio bih jednog dana nositi plavi dres. Tata i kum su Dinamovci, sve ostalo oko nas navija za Hajduk”.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.