• luka modic
    608
    Liksu svaka cast na izvjestajima al cini mi se da ne shvaca bas najbolje zajebanciju
  • Liks90
    851
    uvijek treba ulaznica. Ali dobili smo prvi put ikad preko 2 soma i umjesto da to prodamo u nikad bitnijoj sezoni, nama opet nekaj ne valja i opet pitanja zas ovo zas ono, očito postoje neki razlozi zas je to slobodno…ja ih neznam niti me iskreno zanimaju. Treba prodat tih 2039 ulaznica i dobit utakmicu
  • Liks90
    851
    ma shvacam neg to s tim policajac nije neka fora pa mi nije bas smjesna
  • Liks90
    851
    Sve ok ne ljutim se :cool: :strong: samo Dinamo!
  • NKDZ86
    206
    Samo dinamo i murija haha, šalim se, svaka čast liks na izvještajima!
  • Infinity
    15.2k
    Nego mene zanima, kao sto je vec netko spomenuo, kaj je sa 3 sektora na C2 koja nisu pustena u prodaju?NitkoBitan

    Zato sto ne postoje. C1 ima 10 sektora, kao i C2. Oni su ponekad u prodaju pustali 13 sektora i svi bi isli kao C2. Zato sad u prikazu imaju 13 sektora na C2.

    Citirat cu jedan od mnogih tesko zaboravljivih citata iz Kengura i reci 'mesta su numerisana'. C1 ti ima stolice 1-90, C2 prema prikazanom 1-117. C1 i C2 su fizicki jednaki sektori i C2 ne moze imati 117 stolica ako C1 ima 90. Kad na C2 odbijes ta tri sektora na kraju dobijas 90 stolica u redu.

    Cijeli istok je u prodaji.
  • Liks90
    851
    eto hvala lijepo na odgovoru za nas sve koji to nismo znali :smile:
  • jedan u nizu
    5.7k


    bas sam htio napisati. Oba dijela tribine imaju po 10 jednakih sektora, sto je vidljivo na svim slikama. Ti sektori su visak.

    Samo meni nije jasno kako smo onda dobili vise od 2000 karata kada svaki dio tribine ima 987 stolica. Sto je 1974 stolica.
    Kako su oni natukli jos tih 120 vise nemam pojma.
    Vjerovatno to stave da mogu prodati vise. Kako inace ljudi popune stepenice onda rubovi ostanu prazni.
    To je vidljivo i na nasem sjeveru. Samo sto po zakonu se to ne moze raditi.
    Kako to Gorica uspijeva je pravo pitanje. I kako pumpaju brojke preko sluzbenog kapaciteta isto nije jasno. Tj njihov navedeni sluzbeni kapacitet je 5400, ali kako je netko napisao da je brojao i da je to doslovno 4600-4700 mjesta.
    Kako uopce smiju to napraviti nitko ne zna, i ocito nikog nije briga.
  • ShanKu
    334
    U koliko se otvaraju tribine? Piše kaj o tome?
  • NitkoBitan
    11.8k
    Samo meni nije jasno kako smo onda dobili vise od 2000 karata kada svaki dio tribine ima 987 stolica. Sto je 1974 stolica.jedan u nizu

    Kad smo @deda i ja prvi skuzili obavijest o online prodaji i usli u ulaznice hr tad je bilo 985/987 slobodnih mjesta po sektoru bez ijedne prodane ulaznice. Ne znam kak se na kraju doslo do brojke od 2000+ karata kad ih online toliko nije bilo dostupno. Jedino ak su podijelili tih 100njak il kolko karata razlike.

    U koliko se otvaraju tribine? Piše kaj o tome?ShanKu

    2 sata prije.
  • deda
    27.6k
    Počeli su prodavat 2 sata prije nego što si ti skužio. Ukupno su dali 2039 u prodaju.
  • Liks90
    851
    21h
    1647 ulaznica, ostale još 392 ulaznice
  • NitkoBitan
    11.8k
    Online sam izbrojao... C2 ima 10 simetricnih sektora (9x11) a C1 ima 10 simetricnih izuzev prvog koji ima 3 mjesta manje. 990+987=1977. Jbs mi sve al ja ne shvacam kako smo bi dobili 2000+ ulaznica :sweat:
  • Liks90
    851
    21:30
    348 ulaznica ostalo
  • Liks90
    851
    iz Dinama su rekli 2039 ulaznica…službeno…
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.