• mali M
    3.3k
    aha, nisam neki fejsaš al budem potražio
  • Kepec
    4.4k

    https://youtu.be/uo1V8caMc9I?si=Zi4M32FZS2lR075B na 5:05 kreće, ne vidi se baš najbolje jer je iz kuta.
  • AC1593
    491
    Nikad nije problem ispratit spontano poveden dinamo, ili nesto slicno. Ne prihvati se samo ako je nesto drugo u tom trenu zamisljeno. A spontanost dolazi i sa same tribine. Meni je spontanost to da kad pjesma ocigledno padne, ekipa na tribini pocne dizati pjesmu, pocnu skakati i nabrijavati ostale. E tako se navijanje dize. 100 puta vrijednije je kad ekipica u nekom sektoru svojim navijanjem podigne ljude oko sebe, a to u vecini slucajeva podigne i cijelu tribinu. Nemojte cekati da atmosferu stvori netko drugi, napravite ju sami.
  • AC1593
    491
    Također, ako si na krajevima tribina jednostavno navijanje nece biti glasno i euforicno kao prema sredini. Na svima nama je da radimo na tome da atmosfera i navijanje bude na svakoj utakmici na pravoj razini. Nas dinamo to zasluzuje.
  • Mali Zeus
    9.4k
    bilo je i boljih navijanja, ali dok mi punimo tribinie i školujemo nove navijače istrpit ćemo. Nego, jel moooožda ima netko snimku da vidim navijanje kod podjele tribine na 3 djela i periodičnih navijanja određenog djela dok ostali sjede. Bilo je baš top zamišljeno i mislim da je to baš jako raspametilo ekipu! Pametno i kreativno jer dok je ekipa stajala i navijala krene se stišavat nakon par sekundi, a ovako ih nabriješ da budu spremni i onda kad skoče eksplodiraju od urlanja. Baš odlično smišljenomali M

    Bit će sigurno na BBB whatsapp kanalu.
  • ksapi
    2k
    Jebote, mi smo od 'pola kocke' prije par godina došli do toga da dijelimo tribinu na tri sektora u navijanju na 'nekoj tamo Istri'. I to sa nekoliko stotina ljudi pod zabranama. Imam osjećaj kao da sanjam.
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.4k
    Meni jučerašnji dan top, šetnja prema stadionu, bircevi puni, dvije glavne tribine rasprodane protiv nezanimljive istre, štand boysa na sjeveru, baš sam se ježio kako sam doživljavao sve nabrojano. Koliko smo se odmaknuli od nekih starih priča i stanja, teško je uopće tada bilo zamislivo da ćemo ovo dočekati.

    Mnogi su nas u međuvremenu napustili i baš ostaje žal što nisu s nama svi oni koji su na neki način doprinijeli borbi za ovaj neki novi Dinamo. Super je i vidjeti lica koja su godinama bila u bojkotu nebitno o stavu grupe, we are so fucking back!

    Što se tiče same utakmice nisam se tresao niti jednu sekundu i super je što smo ih rano "načeli", navijanje solidno, može naravno bolje, a onaj dio navijanja po sektorima je odrađeno top!

    svaka tekma i svaka pobjeda je bonus i baš se veselim ostatku sezone. AJMO PLAVI OOO
  • Orc123
    5k
    Koji je ono Istrin jucer golman bio? Onako nezgrapno izgleda i katastrofalno je loš. Ona reakcija kod gola Brodica i onda Spikica je smijesna, ko neki golman iz Zupanijske lige....
  • Peškaman
    2.5k

    Marijan Ćorić
  • nemapredaje
    1.9k


    Inače u tom trenutku se niš nije pjevalo. Taman je završilo navijanje i zapad je ustao i počeo pljeskati i navijati Dinamo, Dinamo i onda se dio sjevera priključio.

    I ta priča o “isključivo navijačkoj” tribini u situaciji kad nemaš istoka mi je malo pre rigidna.
  • Kepec
    4.4k
    To kaj nema istoka ne znači da ćemo od sjevera napraviti istok, neka se radije zapad mrvu pretvori u istok kaj se i događa zadnje vrijeme.
    Sjever je navijačka tribina, ne pjeva se neš svoje jer eto zapad pjeva, ne zjapiš okolo, ne snimaš, ne pjevaš 10 minuta jer ti se ostalih 80 ne da, ne jedeš kokice i hot dog tokom tekme i tako dalje u nedogled.
    Htjeli smo ljude na stadionu, htjeli smo ljude na sjeveru, dobili smo to. Sada je vrijeme da ljudi koji su duže vrijeme na tribini budu strpljivi s "novim" ljudima, a ti "novi" ljudi da se što prije priviknu tribini na koju su došli i ne rade gore navedene stvari.
  • superhik
    10.2k
    Razmislite da li su neke stvari za javni forum ili jednostavno ne koristite mozak
  • Marley
    788
    Tek sad u miru uspijevam pogledati snimku, pa oni su nama fakat previse puta opasno zaprijetili...
    Kad smo nakon jeseni konacno uspjeli srediti obranu, onda su bili problemi u napadu.
    Sad je napad bio efikasan, a obrana suplja. Zasto ne moze oboje, zar je to previse za ocekivati :smile:
  • NitkoBitan
    11.9k
    Jedna rijec, tri slova. KTC.
  • Marley
    788
    slazem se potpuno. Max je bez njega drugi igrac.
    Po meni je trenutno KTC stup obrane. Ali nisam se nadala da ce se bas toliko osjetiti da ga nema.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.