• 000
    946
    Dinamova desetka se vraća treninzima od ponedjeljka. :strong:
  • deda
    32.7k
    Nadam se da će biti nešto od njega.
  • 000
    946
    Bilo bi mu vrijeme konačno. Taman da ga Bjelica dovede u red na zimskim pripremama.
    Vodit će ga i u Carigrad, valjda radi jačanja timskog duha.
    Velika su bila očekivanja, ali umjesto Majera isplivali su neki od kojih se to nije očekivalo početkom sezone. Gojak, Šunjić, Rrahmani...
  • BluePhone67
    4.1k
    znbrxuhlbrvnbetb.jpg
    k0i4xnfzufpx0wyf.jpg
    e7s06he785pqpl3v.jpg
    y4znh2usd2td2lfj.jpg
    yz43qljp0xo67dh4.jpg
    4ibbsnqqwk5h3826.jpg

    Sn 24.11.2018

    *preuzmi sliku, uvecaj i citaj
  • BluePhone67
    4.1k
    Kaze Petkovic da je bio Hajdukovac i da ga je Hajduk zvao, ali se razocarao u njih i kada je dosao u Dinamo prvi put ko klinac da se odusevio i postao Dinamovac.. Da ne okrece inace kapute, ali se jednostavno razocarao u Hajduk
  • 000
    946
    Kaze Petkovic da je bio HajdukovacBluePhone67

    Ajde oprostit cemo mu tu sitnu zabludu :snicker:
    Salu na stranu, Petko bi mogao biti veliki dobitak za Dinamo, ako nastavi ovako. Odlicna tehnika, sudjelovanje u igri, snaga, ima sve.
    Samo mi idu novinarska inzistiranja za reprezentativni poziv na neku stvar.
  • deda
    32.7k
    Čuj svaki Dinamovac je legitimni pretendent na repku, tak da je to ok. Ako se podigne još 20-30% mogao bi on postati taj kapacitet.
  • deda
    32.7k
    Isto kao što sam uvjeren da su Murić, Kalaica, Kulenović, Majić pa i Brodić mogli biti duplo kvalitetniji nogometaši da su ostali u Dinamu. Ali tko ih jebe, na stranu dilovi s tatom, bolje momčadi od Dinama za razvoj u Europi nema, nema.
  • BluePhone67
    4.1k
    Nitko normalan kome reprezentacija nesto znaci ili mu je znacila mora biti svjestan da ovo nikamo ne vodi ako ce igraci koji jos nemaju osigurano mjesto niti u svom maticnom klubu se gura i u reprezentaciju. Ovaj slucaj je jako slican Coricu i paradoks gdje nije igrao u Dinamu kod Zokija Mamica, a taj isti Zoki se bunio sto ne igra u reprezentaciji sto je po meni bilo tragikomicno..

    Petko jos mora dosta zganaca pojesti i dokazati se u Dinamu ili nekom drugom klubu bez obzira na njegove predispozicije i talenat, pa ako se otvori i neki predpoziv za repku na njemu je da dokaze daje igrac za velike stvari, a za sada ga ne vidim niti blizu iako je u dobro formi. U reprezentaciji mogu i moraju igrat iskljucivo najbolji sto se nudi iz Hrvatske.
  • 000
    946
    Pojeo je Santinija gore. Ok, to je jedna utakmica, ali po vidjenom je definitivno klasa iznad Santinija.

    Isto kao što sam uvjeren da su Murić, Kalaica, Kulenović, Majić pa i Brodić mogli biti duplo kvalitetniji nogometaši da su ostali u Dinamu. Ali tko ih jebe, na stranu dilovi s tatom, bolje momčadi od Dinama za razvoj u Europi nema, nema.deda

    Tesko je reci sto bi bilo da su ostali. Za neke jos ima sanse. No da su ostali, vjerojatno bi i postali nogometasi u pravom smislu te rijeci.
  • xavier
    12.1k
    Čuj svaki Dinamovac je legitimni pretendent na repku, tak da je to ok. Ako se podigne još 20-30% mogao bi on postati taj kapacitet.deda

    Iskreno, meni ovo nema smisla. Ljudi moraju shvatiti da su Dinamo i reprezentacija dvije sasvim različite stvari i da jedno ne mora nužno biti vezano uz drugo. Upravo iz tog razloga su mi išle na živce priče oko Olma iako se pokazalo da on nikad nije ni mogao dobiti pravo nastupa.
  • deda
    32.7k
    Nisam te skužio uopće. Ono što ja želim reći je kako svaki igrač Dinama samim time što igra u njemu ima izvjesnu kvalitetu koja dugoročno može dovesti do statusa hr reprezentativca. Na igraču je da on to dokaže, jasno. Za mene Petko još nije taj kapacitet, ali da bi mogao biti, to da.
  • BluePhone67
    4.1k
    Bas me zanima Lovro Majer kako ce on uklopiti i Bjelicin sustav igre sa puno trke u sredini u oba smjera i kako ce se nositi sa pritiskom u Dinamu gdje su greske ocitije i vidljive nego u Loksi, a isto se neprasta ako ce rezultat trpit. Iako je bio proglasen za najboljim mladim igracem bojim se da u Dinamu i kod Bjelice on nema mjesta uz ovakvog Olma, Gojaka, a za vrat mu puse Moro koji je po meni kompletniji igrac i vise ekipni igrac dok je Majer individua za sebe i igrac poteza koji radi razliku ali iskljucivo u slucaju prema napadu, a Bjelica ipak razvija svoju strategiju u kolektivu, ekipi, trci u dva smjera sa sto manje lopte u nogama i puno otvaranja i brzim razmjenama.
  • dinamo vitez
    319
    Isto kao što sam uvjeren da su Murić, Kalaica, Kulenović, Majić pa i Brodić mogli biti duplo kvalitetniji nogometaši da su ostali u Dinamu. Ali tko ih jebe, na stranu dilovi s tatom, bolje momčadi od Dinama za razvoj u Europi nema, nema.deda

    Ja bih tu još dodao i Kotarskog, Čolinu, Ćorića, Halilovića, Hasića,... možda i Šempera, i on je više po novinama visio nego u teretani.
  • xavier
    12.1k
    napisao si da je svaki Dinamov igrač legitimni pretendent na mjesto u reprezentaciji s čim se apsolutno ne slažem.

    Koliko igrača Dinama uspije u jednom trenutku biti u krugu reprezentacije? Eventualno nekoliko. Iz toga proizlazi da ipak ne stoji ovo gore jer kad bi tvrdnja držala vodu, onda bi u kadru reprezentacije bilo 2/3 igrača iz Dinama, a to nikad neće biti slučaj.

    p.s. govorim naravno o ovima koji su trenutno u klubu, ne o onima koji su nekad igrali
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.