• Hnlovac
    1k
    Danas su nas baš baš gadno zakinuli

    20240407-180212.jpg
    (Slikano na poluvremenu naravno mob je v zepu Inc)
    IMG-7019.jpg

    - Zapad je skoro pun, možda 6200 ljudi.
    - U ložama bar 300 ljudi
    - 200ak Demona na Jugu
    - Sjever dolje je bio rijedak prema Istoku ali ajmo reći 4600 ljudi
    - Sjever Gore rekao bih preko 1000

    Znači 12 300 + ljudi

    Dakle zakinuti smo za 25% ili 3000
  • tigric
    282
    jebiga do sjevera je, jako puno ljudi ulazi bez skenirane ulaznice
  • jedan u nizu
    8.2k

    rekao bih da takvih ljudi ima malo, mozda 100 ili 200.
    Vise ljudi ulazi na zapadu mimo skeniranja i svega.
  • Liks90
    1.9k
    Bilo je barem 10500 ljudi
  • Peškaman
    4.2k
    Inače za Goricu već 150 karata otišlo :smile:
  • Dubbbrava
    446
    ne bi se bas složio s tobom :
    Zapad 6000
    Sjever 4300,bio sam skroz lijevo i sigurno je bilo barem 500 praznih stolica kad se sve zbroji
    Demoni 200
    Sjever gore 500
    Lože tu ne brojim sto znaci da nas je sigurno bilo 11.000
    Zakinuti itekako jesmo ali ne baš za 3.000.
    Apeliram na sve u klubu da se ovo pod hitno mora promijenit jer nema smisla kad svi znamo kolko nas je zapravo bilo na stadionu.
    Evo ja sam prvi primjer, imao sam danas kartu ali sam došao na stadion na kraju 1.poluvremena i naravno da mi se samo otvorila ograda!
  • NitkoBitan
    17k
    Ma nebitno, necemo cjepidlacit. Klubu sjeda lova od karata tak i tak. Idemo skinut rekord Gorice, tamo dobro broje haha.
  • Pulfer
    111
    Osim kaj je čudna službena brojka u odnosu na broj prodanih karata (posebno jer vjerujem da je danas ipak bila većina godišnjaka na tekmi), uz to imas masu klinaca koji ne plaćaju kartu i ne ulaze u službeni broj gledatelja, tak da ovo definitivno nije realan broj ljudi. Danas je u našem društvu na 10 ljudi bilo još četvero klinaca koji se naravno ne broje jer ulaze besplatno
  • Danko
    1k

    Gdje to klinci ulaze bez karte? Ja to nisam vidio i moji svaki put imaju uredno kartu.
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Kolika je službena brojka bila?
  • ibro1986
    150
    mislim da su rekli 9200
  • Pulfer
    111
    Osobno nemam klinca pa dopustam da grijesim jer nisam na to obraco pozornost al mi se ucinilo da predskolski kikici udu bez karte. Isprike ak je kriva info.
  • dinamo u srcu
    1.6k
    Do sada je prodano 180 ulaznica za Goricu Dinamo od 1972 ponuđene za gostujući sektor.

    Ekipa idemo napunit Goricu i pogurat naše igrače do nove važne pobjede.

    Karata je sve manje a podrška Dinamu je sve veća!
  • Peškaman
    4.2k
    Inače za čitav stadion je pušteno 3100ak karata,već sada 2100 ostalo.
    Za C1 i C2 sektore 240ak karata.
  • scooniepenn
    3.3k

    Moja je procjena isto bila otprilike nekih 10.500, što je i dalje jako velika razlika u odnosu na službenih 9.200. Dakle, to je preko 10% umanjena brojka, a osim toga u komunikacijskom i marketinškom smislu moći reći da imaš preko 10.000 ljudi prosjek je velika razlika u odnosu na 8.000 koliko god to možda nekome banalno zvučalo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.