• San Lorenzo
    11.5k
    Kulminacija Mišićevog nogometa ovog proljeća, mogu razumjeti pogrešku, ali ovo je 'boli me k*rac za sve' tip pogreške.
    Vidović igrač utakmice zasad, nadam se Ogiwari i Rogu u nastavku.
  • ZGWest
    551
    Bit ce ovo sve dobro.
    Samo strpljenja.
  • hardek
    1.4k
    KTC unutra u drugom poluvremenu i preći na 4 2 3 1. Izlaskom RPGa bit ćemo pre ranjivi sa Spikicem i Vidovicem na wingbackovima
  • Praskaton
    1.8k
    Sad je glupo reci nakon sto je zabio gol al je nisam primjetio Brodic sve do gola.
    Imam osjecaj da se uozbiljimo da bi zabili bar jos dva.
  • DrawTube
    3k
    Ima tko sliku sjevera?
  • Dudu24
    146

    Luka Modrić :)
  • Nevo7
    608
    RPG ne može poslije dvije, tri jače tekme odigrati, nije prošao zimske pripreme. Nadam se da je samo zatezanje u pitanju.
    Špikić bolji od Ristovskog. Neka se Špika malo osvijesti da bi mogao biti jako dobar desni bek, vingbek.
    Mišić teška depresija. Tužno za reći, al naš najgori igrač. Spor, oteže igru. Srećom, imamo njegovu zamjenu u vidu Bulata. Nesrećom, Ljubičića smo potrošili i prodali koji bi dao višu defenzivnu razinu.
    Baturini više paše igrati malo iza, nego skroz naprijed, ima više prostora. Kao Modrić, Kovačić.
    Vidović radi čuda u sredini, samo magu na klupi je on krilo. I kao krilo, doduše loše, je bolji od Hoxhe koji je zalutao u Dinamo jer on ovdje ne pripada. Kak su nam ga uvalili.
    Kule mi je bolji od Brodića, al neka, drago mi je da ga je zabio.
    Petko je najbolji igrač HNL-a.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Formacija pokazuje svoje boljke a i vidi se koliko nam znači Theophile. On će i sljedeće dvije sezone biti u prvih 11 jer ne vidim ko bi ga mogao izbaciti.

    Za probijanje bunkera su dobri Petković, Brodić i Vidović koji imaju potpunu slobodu u kretnjama ali nemojmo se zavaravati, u jačim utakmicama bi protivnik kaznio ovakav kupus.
  • Maki2
    446
    Nije Ktc ni na klupi. Dobio postedu.
  • GaijiZG
    592
    Rješavat se Rileta, Špikića, Mišića na ljeto...
  • Paggini
    6.7k
    Mudražija na zapadu, i to što mu nisam došao reći da je BOG
  • hardek
    1.4k
    Onda Šutalo, fali nam malo visine u zadnjoj liniji Max se teško nosi s Filetom u skoku
  • Olmic
    2.7k
    ktc je na tribini
  • Ivan0302
    257
    Šutalo ni pod razno, da upadne sam od sebe.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.