• Mathiasovi Chageri
    1.8k
    Porazi su sastavni dio sporta i toga jednostavno moraju biti svjesni.Jurki

    Ovo nema veze s porazom. Ovo je sve zbog jedne mržnje s kojom se rađaju. I to godinama nagomilavane i nabujale. Večeras je prvih 54 minute utakmice, 50 minuta bila mržnja i vrijeđanje sa Sjevera i 4 minute Alena Nižetića. To se gradilo kroz zadnje desetljeće, gdje je Dinamo bio Mordor koji je predstavljao zlo, a oni su bili suprotna strana, vlastita personifikacija dobra. Ova godina je trebala biti ta kad oni zaustavljaju tu dominaciju, kad dolazi kraj, kad oni postaju prvaci a mi se raspadamo. A sad si dobio u kratkom vremenu to da smo se mi izborili za svoj klub, očistili klub od dobrog djela ološa i u “prijelaznoj godini” u jednoj od najgorih naših HNL sezona u povijesti opet ispred njih i izbacili smo ih iz Kupa. Ovo je sad njihova katarza jer je večeras zakucan zadnji čavao u lijes njihove titule i našeg pada i propasti. Čak i da izgubimo finale i je uzmemo titulu, oni nakon cijele sezone medijskog i njihovog hypea opet su par kola prije kraja iza nas i Rijeke i bez realne šanse za titulu.
  • Lynx17
    2.6k
    Baturina:

    baturina-meg-hajduk1.gif
  • Mali Zeus
    9.7k
    Bio malo van Zagreba da odahnem, među ostalim i od zone, dobro došlo.

    Što reći, koju posluku porati, od 4 godine bez pobjede tamo do 2 zareom. Srce mi je puno. Dominacija, zakucavanje u pod, stavili smo ih di im je mjesto i sve je divno puklo.

    Kaj smo igrali u prvom ne sjećam se kad sam zadnji put vidio na Poljudu da tak radimo, vozali smo ih kao male majmune i samo sreća i naša nekonkretnost pred golom ih je spasila blamaže. Ispalo da im je ozljeda Kalinića došla kao naručena jer je Lučić s jednom nogom branio čuda, li ni naši nisu pomogli, Špika pucao u sredinu, Kule čim mu se približio branič. U drugom sve više povlačenje i jebo sam mater jakiru, al valjda je to bilo instinktivno. Svejedno, nismo si smjeli to dozvoliti i sva sreća da su oni totalni krš od ekipe trenutno. Malo sam se pobojao da bi Perišić mogao nešto al se vidjelo da bježi od duela i da je njegov povratak večeras bio čisti fors.

    Na kraju najljepše scene kako oni pucaju kao kokice. Kao trčali se obračunati s boysima a na prvu pojavu murije bježanje natrag iza ograde. Scene iz grada neću komentirati, jer su i boysi znali nastradavati od murije puno puta i murija navodno mlati sve redom, ne samo izgrednike.

    Što se tiče njih sva ta histerija i psihoza koju su si napravili uvjeravanjem da je ova sezona ta, slavljenjem titula u studenom, kupovanjem godišnjih za loksu, rezerviranjem smještaja u splitu u svibnju, medijskom mašinerijom koja nas je uvjeravala da samo oni mogu biti prvi, sve je to negdje moralo puknuti i najbolja stvar je da je pukla tak da smo ih u pet dana 2 put dobili tamo. I najbolja stvar Perišić se vratio u ovakvoj tekmi di smo pobijedili i nakon koje su nastali neredi.

    Još jedna velika pobjeda. Sad slijedi borba s Rijekom za oba trofeja.
  • Crusades1986
    9.8k
    03.04.2019. Hajduk 0 : 1 Dinamo

    Potpisujem identičan rezultat kao i na današnji dan prije 5 godina.
    Crusades1986

    Hvala, sam ću sebe ispratiti :heart:
  • Mali Zeus
    9.7k
    Haha da, dobro da si me sjetio, pušta kao pukšar njihovu pjesmu, tanko do boli i onda 20, 25 minuta navijanja čistog hejta.
  • E46
    160
    Nekad ne mozes promjenit tok utakmice samo carobnim stapicem. Ne igras protiv Rudesa na Kranjci pa da samo tako mozes jednom izmjenom promjenit tok utakmice, nesto se pitalo i hajduk posto imaju par dobrih pojedinaca i dosta su pokušavali na individualni kvalitetu i pritisak. Po meni doktorski odradena utakmica od Jakira, nismo podlegli njihovom pritisku i djelovali smo smiren cijeloj utakmici u pasovima i na lopti.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Kaj se priča, jel ide Brekalo na Euro?
  • Joza
    346
    Jedino ak je imao srece u zdrijebu za ulaznice
  • Mali Zeus
    9.7k
    btw super mi je sad čitati o tome kak je naslikavanje na bundeku bilo njihovo osvajanje grada. :rofl:
  • Nemrem igra Dinamo
    624
    [img]http://IMG-20240404-005456.jpg

    Laku noć Purgeri :heart:
  • nwankwo646
    342
    Dosta ljudi tu je tokom sezone pisalo da će se ovi raspast ka i svake godine, da su trubaduri, luzeri, da ćemo ih zakucati na poljudu itd... mene je davno uvatila panika i nisam virova da će tako i biti, moje isprike svima :nerd:
  • NitkoBitan
    12.3k
    Mamica vise nema, strani suci odraduju odlican posao... Koliko "koraka" treba proc da se dode do stvarnog krivca; fantomske udruge, HDZovog SSS kadra Lukse ili mozda vlastitih nesposobnih igraca? Kaj cemo za rezultatske neuspjehe krivit igrace Dinama, policiju i BBBe? Tovari dajte se uozbiljite.

    61694390-1.jpg
  • don
    1.8k
    mislim da nismo ni svjesni sta smo napravili... prvo subota i razbijanja prokletstva i 4 godine bez pobjede dolje i zabijenog gola iz igre te potpuni knock out hajduka veceras iz kojeg se nece dignuti dugo, dugo vremena. Prvo poluvrijeme - savršenstvo. Pa ja stvarno ne znam kad smo mi zadnji put dolje stvorili ozbiljnu sansu do subote, a ne neki gol i dobijemo ih 2 puta u 4 dana, u 2 mozda najvaznija derbija ikad s obzirom na okolnosti. Ma bravo i za Jakira za prvo savrsentvo od poluvremena, da smo zabili sve one promasene sanse ne bi se tresli u drugom poluvremenu. Stvarno je bilo "cudno" vidjeti onakvu dominaciju na poljudu pogotovo u derbiju. Steta umjesto potencijalnih 0-4 na 0-1 ali ovako je slađe.

    Koliko ja volim sve ljude u klubu ovo nije normalno, zelio bi ih sve okupiti od navijaca do igraca do strucnog stozera do uprave i izjaviti ljubav koju osjecam prema ovom gospodskom klubu, prema Dinamovom DNK-a koji se nije izgubio, prema svakoj stisnutoj šaci poslije dobre akcije, obrane, poslije svakog bodrenja suigraca nakon greske, prema svakom slavlju igraca sa navijacima gdje pokazuju koliko im je stalo. Ova ekipa je dokazala da moze, ova ekipa je dokazala da je do sad problem bio samo u glavi, ova ekipa zasluzuje pun stadion u nedjelju!
    Ovo stvarno moze ispasti najbolja sezona u povijesti kluba, od vracanja Dinama navijacima do toga da smo se oduprijeli 'raspadu' Dinama s obzirom na tkz najvazniju sezonu ikad i potencijalnoj vladavini magaradi s juga u slucaju njihovog naslova.

    Uzivajmo svi, zasluzili smo nakon svega ove sezone.

    VOLIM TE DINAMO! :heart:
  • kibic
    1k
    Purger z Metkovića.
  • Bruh
    901
    Netko bi trebao napravit minutažu koliko su navijali protiv dinama jer se to jedino čulo na prijenosu čitavu tekmu ostatak groblje teško :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.