• Peškaman
    2.6k
    A Boško Šutalo i objava na Instagramu uz opis "Najte kaj zameriti"
  • jedan u nizu
    6.1k
    Na tribini je zajebancija, nema nervoze, ne brinite se. Do Zagreba samo opusteno :heart:
  • Ivdzo11
    3k
    Ima video u jednoj Dinamovoj grupi na fb, netko naš iz lože vjerojatno snimao, torcida utrcava nasi bjeze prema tunelu, a Rile lagano se okrece kao da bi se potukao sa svima... A iz lože se cuje "Rile, Rile ulazi u svlačionicu" :lol: :sweat:
  • Nino Bule
    11.5k
    A i petko je bas lagan, kralj
  • GaijiZG
    592

    Bas sam to i frendu reko, ovo je čisti BLM riot haha
  • dBK
    60
    Uuuuuf kakav tjedan, Bravo Bravo Bravo...
    Subota klasični derbi na Poljudu, znate i sami kako to tamo ide, ni u našim najboljim danima, a kad su ovi tursko-grčki hibridi bili daleko lošiji nego ove godine nismo mogli računati na tri boda...0:1, piši, jebeš dojam, jebeš sve....
    Ali ovo danas, nemojte mi zamjerit...malo je reći da sam presretan zbog pobjede i zakucavanja...ali idemo na ali :)...često se reče, ali ovaj put stvarno ne znam kad su bili zreliji za punjenje do čepa. Pogubljena, malo reći prestrašena ekipa na čelu s prestravljenim niželigaškim trenerom...i onda im "provincijalskim" vođenjem utakmice dopustiš da se potpuno vrate u utakmicu i čak se treseš zadnjih 25 minuta ...
    Dobro je prošlo, hvala Bogu, ali mi si ovo ne smijemo dopuštati.
    Popularna mišljenja...izuzevši poziciju lijevog beka, ne sjećam se kad smo u utakmici imali direktnog sudionika (Sergej) manje doraslog ulozi koju obavlja. Eventualno Mario Jozić između vratnica 2003 u europskim utakmicama...

    Ajmo sad nekako izgurat ovo do kraja, nadam i i vjerujem da hoćemo, ali bez obzira na krajnji rezultat, ovaj čovjek na klupi našeg kluba ne smije započeti sljedeće pripreme.
  • San Lorenzo
    11.6k
    Hns i medijska mašinerija koji već nekoliko godina titraju jajca ovima dolje nek sad uživaju u ovim scenama kojima su uvelike kumovali.
  • Jurki
    8.7k
    Ocekujem sutra objektivne izvjestaje sportskih, tovarsporta, gol.hr,
    Mojmire :heart: ,Bernarda Jurisica i svih ostalih kmečavskih novinara kak im žabarsko smece nije dozvolilo da uđu u finale.. i da je žabar kriv kaj su potrgali stolice i skurili pola grada.
    Edit: znam da piskarala citaju.. pa nek pitaju onda: Mojmira, hoce li ajduk biti prvak?
  • don
    1.8k
    Bruno Petkovic!


    [img]http://IMG-6813.jpg
  • DZGIS
    957
    Ali ovaj dečko je JEBENA ZVIJER :fire:

    Screenshot-20240403-232531-Instagram.jpg
  • Marley
    870
    ima mozda jos negdje taj video, ne da se ovaj otvoriti?
  • Zagreb1992
    1.3k


    meni otvara normalno..samo stisni view
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.