Malo me prenijela ova rakijica koju sam maznuo poslije utakmice
    Al kako su lagani Melnjak i Dajaku, Hajduk gubi a oni siroki osmijeh na licu :cool:

Ak ima netko sliku...
  • M94
    444
    Ala gusta brale. Dvije pobjede bez primljenog gola i sudio je strani sudac. Daj jos.

Gabriel je masina, plus moze igrat vise pozicija.

Al kako je ovo zavrsilo samo 1:0 jbt, Hajduk je bio u pitanju pa se nisam plasio kazne al daj, bar 2 gola je moralo past. Pola tih udaraca direkt u golmana.

Al dobro, ne zalimo se.

Kakva sezona, cinilo se da sve ide u krivom smjeru i onda demokratski izbori i na kraju ce bit dupla kruna ko iz picke.

Kaj, kaj, kaj, kaj, kaj?
  • San Lorenzo
    11.1k
    Fina pobjeda, očekivana dominacija u prvom poluvremenu, zabrinjavajuć bunker u drugom, mogli smo ih poniziti.

3k
    Kak bi rekao jedan naš istaknuti pripadnik....u tovarskoj čubici je karica!

161
    Ma treba, zato kaj je ovo 36.derbi da se nismo pojavili u gradu :lol: ovo je i dobra poruka da nama ti strani suci ništa ne znače kad smo svakako najbolji, kaj ne?
    Slabi smo s tim porukama u zadnje vrijeme skroz, eto zadnji derbi u subotu na kojem sam osobno bio u subotu i to na zapadu niti jedna, a nije da nam to nije savršena prilika za sprcat ih u tovarski mozak kad su s nama opsjednuti a uredno im nabijamo komplekse :strong:
  • Cosey
    434

Daj briši svoj post. Nemojte ići u tom smjeru.
  • sanjinlego
    1.9k
    Bravo Gabriele, gazi malog sanjinalegu (zaslužio sam) ..
  • Tom vg
    963
    Ovako nisam guštao ni večer kad sam pri put jebao
  • MarK
    218
    Čestitke igračima na novoj pobjedi. Ristovski, Hoxha, Šutalo i Bulat nisu razina Dinama. Ostali vrlo dobri. Špikić se diže valjda će tako nastaviti i dalje. Kule je nagrađen zbog truda. Ostali standardno dobri, naročito Petko i Neva. Jakir još jednom dozvolio paljbu u drugom poluvremenu. Njega samo dvostruka kruna može spasiti..