• Noel
    4k
    Mateo Puškar je vikao na Sigurovu gredu i Perisicev ulazak više nego Čosić protiv Engleza. Sramota Puškar. Kad je svirao kraj samo je napomenuo da je Dinamo u finalu hladnim glasom.
  • Bernard
    322
    koliko sam čuo, obojica komentatora su u prošlosti imali prijetnje od jada sa juga pa ih je biće frka..
  • ZGWest
    530
    Nekome ocito nije dovoljno batinjanje na terenu.
    Misija stadion Tito uspjesno odradjena.
    Momci sretan put doma!

    IMG-0865.jpg
  • LM1995
    1.7k
    Pozivni broj Split - 01
  • Batigol
    50
    I ovo malo min. je bilo dosta Hohxi da pokaze da je za kura.c...
  • NitkoBitan
    11.8k
    Kako je svrsavao na Perisicev ulazak u igru :lol:
  • Schpatz
    359
    Malo mi idete tu sad na zivce.

    Preokrenuo u 2.pol ? Druga momcad Hajduka s Pukstasom, Perisicem?
    Kao drugo, povukli se jesmo, da razumijem zakaj, bas i ne, barem ne toliko se povuc koliko smo se mi povukli i slazem se s time da nismo trebali, ali treba malo bit i realan.
    Na kraju smo imali vise sansi od Hajduka kroz cijelu tekmu. U 2.pol smo 1:1 u velikim sansama, Petkovic i onaj sut koji je Lucic obranio i na kraju ta greda hajduka i malo srece koju smo zasluzili.

    Na kraju price, mislim da stvarno nije jednostavno dobit hajduk na poljud dva puta zaredom, unutar 4 dana… Realno, puno jaci Dinamo nije uspijevao nekad bas pobijedit 2x zaredom puno slabiji hajduk na poljudu i treba podvuc crtu i ne bas toliko bit negativan i stalno neka negativa i pljuvanje po treneru i pojedinim igracima. Ipak nismo slavili 4 godine na poljudu i sad unutar 4 dana dvije pobijede…

    Ja cu rec, bravo svi, bravo ekipa, bravo DINAMO! U FINALU SMO!!!

    Nadmocniji suparnik!
  • GaijiZG
    581
    Lucic im igrao sa puknutim meniskusom, stvarno ne znam kako se redikuli poput Karoglana i Jakirovica nađu na klupama Hajduka i Dinama. HDZ na svim poljima uveo negativnu selekciju. Populizam i PR > stručnost.
  • criticus
    1.1k
    A gušta svega ti...
  • Nema zaleđa Mikića
    1.1k
    Potpis nikole kalinića je najlošije uloženih 6 eura.
  • cron1ck
    1.5k
    U par dana vratili magarad na aparate. Nadmoćniji suparnik :cool:
  • Mlađi referent
    10.4k
    Trebaju se nasi sad vratiti i proslaviti sa navijacimaIvdzo11

    Taj dio je na nama da organiziramo ili spontano odradimo
  • Nogo
    1.3k
    Prvo poluvrijeme za anale i bar je trebalo biti 0:2 za nas.
    Lučić ih spasio i šteta da im se Kalinić ozljedio.

    Drugo je bio daj im posjed i na kontre, a od kontri ni k.

    Ovo je bilo za dlaku ali pobjeda se najviše piše! 2x puta dobiti u samo par dana na Poljudu može samo Dinamo!!!

    Ps : mislim da je Brekalo prokleo dan kada je otišao dole a ako ne kod nas, onda bar u Grčku ligu
  • reziser
    6.2k
    15.5. prva u rijeci u 17
    Druga 30.5. u 17 maksimir
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.