• Paggini
    6k
    Žalim svakog tko ne ide na futsal
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.4k
    Žalim svakog tko ne ide na futsalPaggini

    Žale godine

    Evo na pivi sa ćaćom od Petka, ž svi
  • emilperska
    3k

    Reci barba Jakovu da ga pozdravljaju 2 kolege koji su s njim pričali u Stormu odmah nakon potpisa 2018. Mislio je da smo novinari SNa, ali super ispalo na kraju ahahah..
  • Georg Koch
    3.4k

    Reci Jakovu kao sto je legendarni Klopp Coutinhu u tijeku svih povezivanja sa Barcelonom:
    "Ovdje si kralj, i mozes biti legenda. Ovdje ce ti sagraditi kip.
    U Barceloni bit ces samo jedan u nizu, samo obican broj. Vidi sta zelis."
    I zna se kako je zavrsio.

    Jakiša, nagovori Brunu na ostanak i imas vecere i vecere po Hercegovini uz najbolje vino i žuborenje vode u vruce hercegovacke veceri.
  • masacusec
    3.1k
    Jedino mi je žao gostiju i uzalud utrošenih resursa i truda za novi dolazak u Zagreb....:lol:
    Demoraliziranje protivnika!
  • dinamo u srcu
    1.2k
    Svaka čast svima koji su večeras došli i pogurali dečke do nove važne pobjede.

    Predivno je vidjet mnoštvo djece u dvorani koji pjevaju iz sveg glasa.

    Idemo dalje i neka ova priča ponovo ima sretan kraj!
  • bongo
    628


    Nek im je sretan povratak u Titograd…vidimo se iduće sezone
  • jedan u nizu
    5.8k
    U Barceloni bit ces samo jedan u nizu, samo obican brojGeorg Koch

    Potvrdit cu, bio sam u Barceloni, i iskreno bio sam samo broj. :sad:
    Ali ajde, barem je netko stavio mene i Petka u istu recenicu,
    hvala kolega!
  • Dino
    2.2k
    Cak ni ovih ponizavajucih 6:0 nije najveca pobjeda danas, nego puna dvorana djece i klinaca koji su se medusobno nabrijavali. Kakvu tribinu cemo imati kroz koju godinu, mislim da ni sami nismo svjesni.

    Cestitke svima i nadam se da sutra nastavljamo u istom tonu :wink:
  • agramZ
    2.3k
    majstori izgovora, skuplji purgeri..
    Screenshot-2024-04-02-222556.png
  • Neki tip
    19.1k
    Žalim svakog tko ne ide na futsalPaggini

    Baš sam o tome razmišljao na putu kući. Jel moguće voljeti nogomet, sport, Dinamo, a ne biti raspamećen ovime..

    Ne idem na FD često, točnije bi bilo reći da idem rijetko, krenem kad krene završnica, kao i sada. Ali beziznimno su to večeri za pamćenje, po atmosferi, dinamovštini, zajebanciji, druženju, a bome i pobjedama - porazu još nisam svjedočio.

    Sreo pola IO "velikog" Dinama, nezamislivo do prije mjesec dana. Popio par piva, uspješno našao auto (bio sam skeptičan oko toga jer sam parkirao u 3pm) i sretan došao kući.

    Hvala FD, vidimo se opet.
  • Kepec
    4.4k
    Svaka čast dečkima, 16-4 sveukupno nakon 3 serije. Odlična igra, tolike prečke i stative moglo je ovo lako do desetke doći.
    Koliko god ih ne volio, htio bih pohvaliti golmana Torcide danas. Toliko obrana od kojih par zaista maestralnih, iskrene čestitke, ali unatoč tim obranama bilo je mjesta za 6 komada.
  • Mr Blue
    3.3k
    Sreo pola IO "velikog" Dinama, nezamislivo do prije mjesec dana.Neki tip

    Kad stari saziv IO-a ni ne zna što je futsal. :grin: Ova "polovica" je godinama već uz FD, godišnjaci.

    IMG-20240402-WA0036.jpg
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.4k
    Vrhunac debilizma je kad lik nakon tekme uzima mikrofon i dere se "IDEMO U ZAGREB, IDEMO U ZAGREB" u stilu kromanjonca kad je otkrio vatru. Valjda im je vrhunac godine doci u civilizaciju odnosno metropolu. JazavciGražvydas Mikulėnas

    Napokon doma, pa za kraj dana.
    E nek ste doživjeli metropolu i civilizaciju, sluge, klanjajte se.

    Ln svima
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.