• BigZ
    393
    trčkarao je umjesto da je potegnuo i ispratio kontru kao što je to Mišić napravio. Šakota ga je ostavio u prašini!NVKOD

    Ostavio ga je i Halilovic u prasini
  • hardek
    1.4k
    Meni je od svega u ovoj situaciji najneshvatljivije njegovo pozicioniranje. Od prvog trenutka bilo mi je upitno njegovo vraćanje sa posudbe, a svakom utakmicom sve više potvrđuje da je kvalitetom jako daleko od prvih 11 Dinama. Sljedeću sezonu cijelu mora provesti na posudbi pa makar izgledao kao reinkarnacija Fabio Cannavara
  • Mihaljević
    8k
    Meni je on odigrao dobre utakmice za njegove godine, nije još razina Dinama i da je bila greška što smo ga vratili sa posudbe, dečko je danas imao par grešaka, ali nijedna njegova greška nije uzrokovala gol.

    Clean sheet 23/24 :

    vs. Gorica (Dinamo)
    vs. Istra x2 (DZG i Loksa)
    vs. Celje (Dinamo)
    vs. Triglav (Dinamo)
    vs. Aek (Loksa)
    vs. Varaždin (Loksa)

    Dovoljan pokazatelj da može uz dobre pripreme i trening biti standardan prvotimac Dinama, ali kad vidim kolko su iskusniji stoperi od njega ove sezone griješili (Perić, Boško, Perković, Max, Rile), nema smisla da on bude glavni toro za napadanje, kad su i puno iskusniji od njega imali lošije partije ove sezone.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Neka netko stavi gif i od (snimke) prvog gola. Pogledajte taj govor tijela. Halilović u zajebanoj situaciji a Živković se cijelo vrijeme šeta prema naprijed (gdje ide zaboga) i kad se dogodila greška Halilovića njegova reakcija je mlaka, zakašnjela. Da nije nonšalantno šetao bio bi puno bliži i stigao bi ući u blok.

    Meni dečko djeluje kao tip koji ima bogatog oca (bivšeg reprezentativca) pa mu se greške u životu a i u nogometu opraštaju pa on očito očekuje da se ne treba truditi kao ostali smrtnici. Sramota je da se stari Mišić i Theophile onako bacaju a da je on sa 18 godina tako nonšalantan....Sušta suprotnost Živkoviću je mali Sučić. On je odrastao u bugojanskom kršu, roditelji su mu vjerojatno sirotinja koja je u mladosti čuvala ovce, dečko je sve postigao svojim radom i grize. Takvi će uspjeti a Živković bi (čak i da je talentiran) mogao putem Alena Halilovića.

    Nisu problem greške i nećemo na ovakav način kritizirati Tibora Halilovića koji je dao sve od sebe pa makar skrivio dva gola ali mora se kritizirati ovakva bolikurčina od strane jednog jedva punoljetnog igrača koji je imao privilegiju da nakon 10 seniorskih utakmica upadne u prvih 11 Dinama. Tu moraju reagirati stariji igrači i trener te napraviti ozbiljne razgovore sa dečkom.
  • Mali Zeus
    9.4k
    Neka netko stavi gif i od (snimke) prvog gola. Pogledajte taj govor tijela. Halilović u zajebanoj situaciji a Živković se cijelo vrijeme šeta prema naprijed (gdje ide zaboga) i kad se dogodila greška Halilovića njegova reakcija je mlaka, zakašnjela. Da nije nonšalantno šetao bio bi puno bliži i stigao bi ući u blok.Maksim Maksimirski

    Ni reakcija kod njihovog drugog gola nije najbolja, Šakota se sjurio prema Nevitiću, Živković još uvijek gleda, treba mu 1.5 sekundi da reagira i onda je stao trčati kad je vidio Mišića da juri.
  • Paggini
    6k
    Svi ste već spomenuli, ali spomenut ću i ja - kiksove, loša postavljanja i slične dječje boljke ću nekako pregrmit, ali ova bolikurčina i taj "jebiga, gol će biti pa neću ni trčati" govor tijela mi je neoprostiv, pogotovo za dečka od 20 godina... Trebalo bi se s njim kvalitetno, bez neke agresivnosti - "očinski" popričati, da shvati da takve stvari se ne smiju događati
  • MarK
    218

    '"očinski" popričati, da shvati da takve stvari se ne smiju događati' - zašto imam osjećaj da je Rile najbolji za odgojne mjere?
  • jedan u nizu
    5.8k
    Decko je tek jednu polusezonu odigrao u seniroskom nogometu.
    Ovoj 3-4 utakmice u dinamu se ne mogu racunati pod ozbiljno.

    Nevjerovatno je da nam je trenerski mag odlucio vratiti ga s posudbe, gdje je dobro igrao i razvijao se, i baciti ga u vatru i nakon dvije tekme ga staviti na klupu.

    Ako je to vec napravio, onda ga treba gurati i istrpiti, a ne ovako ga unistavati.
    Ako gura Hoxhu, onda može i druge igrace.
    Iako se svi slazemo da je najbolje bilo ostaviti Živkovića u Loksi.
  • Paggini
    6k
    Ako je to vec napravio, onda ga treba gurati i istrpiti, a ne ovako ga unistavati.jedan u nizu

    I to se slažem, ali dečko mora poraditi na voljnom momentu. Puno govana se da ispraviti i bolji dojam se može ostaviti kad igrač da sve od sebe. Koliko je Theo puta spasio ove sezone jer nije odustajao... Ne kažem da bi Moreno spriječio drugi gol jučer, ali onako trčkarati nazad dok Mišić udara puni sprint, pa i Halilović također je baš užasno. Prvi gol također je mogao pokazati "voljnost", ali to mu neću previše uzet za zlo.

    Mislim i Max često kiksa, ali nikad ne trčkara u obrani... Postoji razlika
  • Orc123
    5k
    Problem je sto on nije nista jaci u duelu od Maxa, a Max je high level s loptom u nogama cak i za neke nase vezne igrace tako da....Zivko ima talent ali ovo sta smo ga povukli ga je unazadilo za godinu a ne unaprijedilo. Na ljeto binprije volio vidjeti cak Gurlicu a njega bi poslao u Bravo.
  • Mlađi referent
    10.4k
    Ne bih da budem hejter praktički još klincu, ali meni on još nije pokazao ništa da je uopće talent vrijedan trpljenja grešaka i odgajanja u prvoj momčadi. Nema jednu dobru tekmu u nogama otkad je došao.

    Nadam se posudba opet na ljeto, pa ajmo ispočetka
  • San Lorenzo
    11.1k
    Čestitke na golu mali! :victory:
  • Mali Zeus
    9.4k
    Jako mi je drago za malog, top gol koji nas je malo smirio i opustio sve i sve u svemu je jako dobru, zrelu tekmu odigrao.
  • Mihaljević
    8k
    Bravo Žile! :fire:
  • rioda
    2.2k
    U kojoj ulozi ga vidite iduće sezone?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.