• Mrvica
    3.2k
    pa to bi i pratio najviše kilometre i taj tjedni izvještaj bi dobro došao. Ako kažeš da je dobra onda bi joj mogao dati priliku.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    samo jedna stvar, dosta bitna :grin: ne racuna nista automatski, sve sto hoces pratit moras aktivirat tj. zapocet aktivnost.
  • GZomanid
    572
    Strava ti je ok ako imaš samo mobitel. Kad nabaviš neki pametni ili sportski sat onda ćeš se prebaciti na njiegovu aplikaciju jer ćeš dobiti puno više podataka iz nje. Svakako se drži sporta, to je najbolji način prestanka pušenja
  • xavier
    11.1k
    Strava je realno društvena mreža za trčanje i ostale aktivnosti. Tko god želi makar malo ozbiljnije trčati, trebao bi razmisliti o satu.

    Garmin je tu apsolutni broj 1. Naravno, dobar dio Garmin satova nije baš jeftin, ali ima i jeftinijih ulaznih modela (Forerunner 55 ili 165).
  • Mrvica
    3.2k
    da da, malo sam istražio i vidim da sve treba ručno što mi i nije problem nekakav.

    Što se sata tiče imam Galaxy watch 2 (inače ne volim baš nekakvu hardcore tehnologiju pa se nisam ni trudio kupit nešto novije iskreno), ali je vrijeme da si uzmem nešto novije tj naprednije. Kao što je kolega @xavier plan je nekakav Garmin jer sam malo istraživao i mogu reći da mi se svidio zbog nekakva jednostavnosti a imaš sve i izdržljiv je. Budem još dobro vidio koji i šta.

    ma iskreno kad je bila faza prvog prestanka pušenja koje je trajalo 2 god počeo sam sa pretrčanih (i to jedva) 100 metara, na 5-7 km i to u sasvim ok nekakvom roku 35-40 min i sa 132 kg sam spao na 105 kg i tu sam stao tj. plan je bio održavati tih 105 kg. Prakticirao sam najviše trčanje na otvorenom a što manje traka. Praktički traka je jedino bila kad se išlo u teretanu pa za zagrijavanje je bilo 30 min trake pa malo utezi. Da bi na kraju zaključio da je za mene više bio kardio nego utezi i tu sam baš baš uživao. Nešto malo sam pratio napredak na satu ali nisam nikad išao u detalje. Nažalost vratio sam se starim navikama i tu bi sam sebe najrađe išamarao jer sam tek tada shvatio koliko sam se super osjećao dok sam bio u toj fazi 3x tjedno teretana a između toga outdoor trčanje, pa sam prelomio opet i želim opet doći di sam bio ali uz malo analiza pa bi bio red i nekakav noviji sat uzet.

    Sorry za poduži tekst. :rofl:
  • xavier
    11.1k


    Možeš trčanje za početak pratiti i Galaxy Watchom, a ako trebaš pomoć oko odabira Garmina, slobodno se javi porukom.
  • Mrvica
    3.2k
    Javim se definitivno, hvala ti puno!
  • GZomanid
    572
    Definitivno preporuka za sportski sat, Garmin, Suunto, Polar, itd.. Za trčanje slobodno uzmi najjeftiniji Forerunner 55, bit će ti dovoljan za večinu potreba trčanja, planinarenja, hodanja, bicikla ili nečeg drugog plus kaj imaš i ono cjelodnevno praćenje statistike kaj je isto zgodno ako te zanimaju takve stvari.
  • Mrvica
    3.2k
    to je definitivno plan, samo ovaj put ne odustat ko debil nakon toliko vremena. :lol: Fora je nekako ta statistika, posebno ako pratiš od samih početaka i onda vidiš razliku, ne mogu reć da ne dobiješ nekakvu dodatnu motivaciju. Uglavnom da ne davim po temi, hvala puno na pomoći dečki!
  • tomi-pds
    8
    Ljudi može prijedlog teretane sa grupnim treninzima na zapadu grada
  • Mali dioničar
    14k
    Ljudi može prijedlog teretane sa grupnim treninzima na zapadu gradatomi-pds

    Imaš Gyms for you izmedju ostalog blizu Keglića.

    https://gyms4you.com/?gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMI8Lrtyr2ghQMV_5RoCR1MTwNTEAAYASAAEgIDvfD_BwE
  • Cosey
    433


    Sparta Gym.
  • Baneki
    717
    Jel netko prakticira aktivan život tipa vikendica (kosilice, trimeri, ručne pile, motorke, sjekire, škare, krampovi, štihaće, lopate...) umjesto pametnih satova, zagušljivih teretana i prašnjavih kružnih staza?

    Cijele godine se ima nešto za raditi a uz osobni trening se vide i rezultati na terenu i u okolišu. Vikendica ima na tržištu zanimljivih i ne preskupih ne toliko daleko od Zagreba. Sad trenutno ne znam cijene ali frend je prije par godina kupio za 10k eura super viksu sa vočnjakom. Ja imam obiteljsku pa je danas akcija...
  • mali M
    3.3k
    Jel netko prakticira aktivan život tipa vikendica (kosilice, trimeri, ručne pile, motorke, sjekire, škare, krampovi, štihaće, lopate...) umjesto pametnih satova, zagušljivih teretana i prašnjavih kružnih staza?Baneki

    Da tata... :roll: ajde brate mili, meni je vikendica zakon al nemoj te "tata" fore, bolje štihača nego teretana.. ja godišnje imam i štihače i košnje, a i normalne treninge.. ništa osobno Baneki, do mene je, alergičan sam na takve usporedbe..
  • Blueshadow86
    865
    Pokušavam vjerovati da je ovaj tvoj komentar napisan iz šale.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.