• miro
    3.1k
    Zaslužio mjesto u 1.postavi, jer je trenutno duplo bolji od Kaneka u oba smjera
  • Blue 67
    212
    Ne znam po čemu. Već 3 godine se nadam iz utakmice u utakmicu da će mi se posrat usta za sve što sam mu izgovorio. Al svaki put isto premalo, nedovoljno, nekonkretno, uplašeno...
    On se igrački nije maknuo s mjesta od kad je došao kao 3 ili 4 opcija na krilu.
    Nadam se da na temelju broja nastupa za dinamo možemo dobit neke novce za njega te to uložiti u 2,3 mlađih i perspektivnih jer ovo više nema smisla.
  • Krizy
    35.5k
    Nije napredovao ništa otkako je tu, a opet je naše najbolje krilo.
    To govori dovoljno o ostalima.
    Vidović čak i solidan s obzirom na to da mu nije primarna pozicija.
  • miro
    3.1k
    slažem se. Špika je u biti najbolje zamjensko krilo, pogotovo jer može igrat i lijevo i desno, a fizički je na prilično visokom nivou. Zato prvi izbori na krilima moraju biti puno bolji od naših trenutnih opcija
  • Blue 67
    212
    a opet je naše najbolje krilo.Krizy

    Ako i je u 10 deka, a tu je daleko najdulje.

    To govori dovoljno o ostalima.Krizy

    To govori o našoj sportskoj politici zadnjih godina.
  • Krizy
    35.5k
    Mislim da je to svima jasno.
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    On nemoze kaneku kopacke cistiti. Kaneku ponekad ne uspiju svi zamosljeni potezom,Ali svaki put ima cilj , a špika isto ko Hoxha, spusti glavu i ho ruk
  • Doktor Kunić
    2.4k
    a špika isto ko Hoxha, spusti glavu i ho rukKujtim Shalla

    Barem se zalaufa prema golu i proba nešto dok ovaj krene pa se u međuvremenu nešto sjeti, okrene se i vrati na našu polovicu :lol:
  • Dinaminjo
    498
    Konacno iz prve..
  • miro
    3.1k
    Špika je bolji igrac od Kaneka i to pokazuje svaki put, a sad kom krivo kom pravo
  • Georg Koch
    3.4k
    Ja zelim reci bravo za ovog decka.
    U predictoru stavio sam njega za strijelca (uz krivi rezultat 3:0), ali on ovo proljece igra bolje nego prije.
    Puno bolje!
    Kao da mu je netko rekao, pa Dario budi se, ne bas davno bio si u krugu repke, mozes ti to.
    Jer moze, samo nije islo.
    Kao da se probudio ovo proljece, kao da je drskiji, vise puca, ne mari za druge i svjestan je nekih svojih vrlina :strong:

    Spika bravo, zelimo da se vratis na stare razine.
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    e nije pa tebi pravo ili krivo
  • miro
    3.1k
    dobro, dobro :grin: svak ima svog favorita, kaj sad
  • Mihaljević
    8k
    Nažalost velika istina, baš sam puno očekivao od njega jbg.
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    tako je brate:lol: samo zelim da bude isto prema svakom, Špika je dobio prilika realno Kao niko i klubu. Mnogo su potjerani i prekrizeni sa dosta manje kredita . Sto se mene tice kao sto sam danas napisao volio bi da elsplodira Kao i svaki nas igrac. Kaneko odigra par tekmi pa klupa. Zato je i tesko audit na osnovu toga ko mi je bolji
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.