• mali M
    3.3k
    Samo da ne nakrcamo momčad klincima jer to će možda biti dovoljno za HNL (veliko možda, sjetite se razlog lige za bedaka), ali je to smrt ambicijama za euro natjecanja... Marić je rekao koji je put i tog se plana treba držati...
  • Droljo
    4.7k
    razlog lige za bedakamali M

    Ta momčad je imala prosjek preko 25 godina ako dobro pamtim. Sa bošnjakom, poldrugačem, karićem, mujčinom koji su imali debelo iznad 30
  • Izet Hajrović
    803
    sličan profil Brodiću? Upravo suprotno, Beljo je tip klasičnog napadača, golgeter. Ako ćemo ga uspoređivati s našima, onda je tip igrača poput Drmića i Kulenovića, a Brodić je niža verzija Petkovića.
  • Orc123
    5k
    Sa djecom nema rezultata, dokazano vec....2-3 razvijati a ostalo moraju biti igraci sa iskustvom igranja jakih utakmica....imamo i vise nego dovoljno mladosti, ako uspijemo dovest kojeg odlicnog talenta za realan iznos, super. Imamo dovoljno i svojih talenata koje treba razvijati kroz 1. Momcad i neku filijalu...
  • mali M
    3.3k
    tako je. Dedeki i djeca.. tako ne slažeš momčad, nego top potencijal i kvaliteta... Puno godina nije nužno i kvaliteta.. Kako si nabrojao Poldrugač, Karić itd kao da nabrajaš Modrić, Boban, Šuker.. nije kritika Droljo nego samo ukazujem da Marić jako dobro vidi čemu Dinamo treba težiti i kako funkcionirati..
  • Hrc-Vg
    199
    zato jer na fali takav igrač za rotaciju, sumnjam da će Halil ostati nakon ovakve minutaže ove sezone. Treba netko iskusan tko može pokriti sve uloge u sredini vezne linije…I muda bi nam dobro došla, puna nam je momčad igrača koji se skrivaju na vrućijim gostovanjima…
  • Mandelinho
    330
    Vi koji zelite Mudraziju, zbog cega bi ga kupiliLaugreano

    Imam ja bolje pitanje, zbog čega ti ne bi?
  • Zagreb1992
    1.2k


    Dečku se bliži 27. godina ..osim Lokomotive ništa specijalno nije napravio ..rađe gurati mlađe na toj poziciji pa imaš nešto za budućnost ..ti ako misliš da ćeš nekaj na Mudražiji zaraditi svaka ti čast
  • Laugreano
    1.3k
    Jer smatram da nije kvaliteta za dinamo. I ne vidim ni jednu stvar po kojoj bi bio pojačanje.
  • Teofil Kateran
    817
    Mudražija je dobar igrač za HNL, ali ne za Dinamo, nama trebaju igrači koji će raditi razliku na razinama višima od HNL-a. Kao što većina i govori - to treba biti spoj kvalitete (npr. Mišić, Petković, Ristovski, Theo, Pierre-Gabriel, Rog...) koje se isplati dovesti da budu par godina u klubu i potencijala (npr. Baturina, Perković, Vrbančić, Stojković....) koje ćeš moći prodati.
  • Olmic
    2.7k
    Halilovic je 10 puta bolji od Mudrazije
  • jedan u nizu
    5.6k
    I Mudrazija i Halilovic nisu za rang dinama.
    Vidimo Halilovica kakav je rang, makar treba dobiti vecu priliku, ali od pocetka ne vidim da je bolji od trenutnih igraca.

    Ista stvar kao Hoxha. Ako ne netko dobar za rang Slaven Belupa ili Lokomotive, ne znaci da je za rang dinama.
  • Orc123
    5k
    neki bi kupili Mudraziju a Soldo standardan u Gorici...treba nam jos jedan Halil ili? Igrac u godinama koji se nije dokazao nigdje a perspektive za daljnji razvoj nema, isto tako i za transfer....za klupu i ulazak tu i tamo vec imamo Ademija, tu je i nasa mladost....trebaju nam igraci koji mogu igrati na visokoj razini i koji su igrali u karijeri na visokoj razini van hnl i van osrednjih klubova u HNL....
  • Kujtim Shalla
    2k
    frajer je prodan u rekordnom transferu u fc Kopenhagen,recorder mislim iæu skandinaviji. 3.5 mil eura tad . Kao mladi reprezentativac hrvatske i iz osijeka. Splet okolnosti i ozljede su ga sprijecile da danas igra u ligi petice i to top klubu. Ja sam ga gledao uzivo dosta puta i mi nemamo osim baturine tankvogn igraca. Tek sad u loksi je spojio polusezonu kako treba i vec je top . Mudri nije propala zvijezda nego jednostavno nije imao srece. On moze biti zamjena za Martina definitivno
  • Ludovic IX
    5.1k
    Ma nist. Isto ko bartolec kojeg toliko hvališ. Niti jedan niti drugi ni za klupu dinama kakvog mi želimo i kakav očekujem već nagodinu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.