• Rocky1986
    244
    Jel se može na četvrtfinale s godišnjom?
  • M77
    445
    Imaš li kakvu info koliki je postotak dvorane prodan do sada?
  • petkove škarice
    44
    naravno, godisnja ti je za sve domace tekme do kraja sezone
  • Mr Blue
    3.3k
    Ne mogu o konkretnim brojkama. Ali mogu reći da ulaznice idu jako i da nas u subotu sigurno očekuje super atmosfera.
  • Livi
    49
    Sretan 12. rođendan Futsal Dinamu!
  • Mr Blue
    3.3k

    Fešta je u subotu u Dvojci, karte se prodavaju kao da je Liga prvaka (bez zajebancije)
  • Kepec
    4.3k
    Prvo je predsjednik GNK Dinama u dvorani ispratio Futsal Dinamo u posljednoj utakmici sezone, a sada je u svoje i u ime cijelog kluba čestitao Futsal Dinamu 12. rođendan.

    "Mali" klub koji je spasio navijače u crnom razdoblju "velikog" kluba je konačno u nekoj zajednici s tim "velikim" Dinamom i po meni je to jedna od najvećih pobjeda ovih izbora.

    Zajedno po obranu naslovu i jednih i drugih.
  • Olmic
    2.7k
    Mislite da ce doci u nekoj blizoj buducnosti do spajanja ?
  • plavi72
    684
    Sretan rođendan :party: :strong:
  • Juznjak
    2.9k

    Ja imam jedno potencijalno glupo pitanje na tu temu :rofl:
    Već sam vidio više puta da netko spominje spajanje klubova. Što bi točno donijelo to spajanje? Koje bi bile prednosti spajanja i postoji li “opasnost” da spajanje donese i nešto loše? Meni je odlično i kako stvari trenutno funkcioniraju.
  • recikaj86
    87
    Ima neko info o prodanim ulaznicama zasad?
  • Zambatine škude
    2k
    Što bi točno donijelo to spajanje? Koje bi bile prednosti spajanja i postoji li “opasnost” da spajanje donese i nešto loše?Juznjak

    Ovisi što točno smatraš pod spajanjem.

    Futsal bi svakako dobio puno veću platformu i šansu da se ljudi zaljube u taj sport/klub. Upoznao sam preko futsala jako puno ljudi i doslovno nisam upoznao niti jednu jedinu osobu koja nije nakon prve utakmice rekla da jedva čeka opet doći.

    Zamisli najbanalniji primjer da, recimo, nakon tekme s Rijekom na Maksimiru spiker kaže "dođite sutra podržati našu malonogometnu momčad u prvoj utakmici doigravanja". To je status kakav FD teško može imati bez velikog Dinama.

    Neka logistička pomoć koju ti klub kao što je Dinamo može pružiti je dimenzija koja još nije dosegnuta u ovom sportu. Mali nogomet ima ogromnu tradiciju u Hrvatskoj i mislim da ga samo malo bolja organizacija dijeli od toga da ode na dve razine više, rang malo iza ovih španjolskih giganta.

    S druge strane, mislim da bi klinci u omladinskoj školi Dinama mogli brže napredovati kada bi bar jednom tjedno odradili futsal trening gdje se snalaze na manjem prostoru i u kontaktu su s loptom pet ili deset puta više nego na velikom terenu. Naravno, nitko ne brani velikom Dinamu da si i sad tako organizira treninge, ali kad ulažeš u klub iz svog društva (ajmo reći da o tome pričamo), svakako ima veći značaj.

    A ako Bog da pa se netko u HNS-u sjeti da je futsal idealni zimski sport, onda on ima strašan potencijal za popuniti najmrtviji dio HNL sezone kad se niš ne igra.
  • Mr Blue
    3.3k
    Tu info ti ima svega nekoliko ljudi i neće se javno komunicirati.

    Nastavno na Zambatin komentar, mlađi pioniri GNK Dinama ove sezone su na Dvoranskom prvenstvu ZNS-a pobijedili vršnjake iz Futsal Dinama s 1:0 u osmini finala. Ranije je i Futsal Dinamo znao pobjeđivati u utakmicama protiv GNK Dinama. S druge strane, stariji pioniri prvaci su Dvoranskog prvenstva i finalisti Male Kutije šibica. Na tim turnirima su pobijedili nogometne momčadi poput Kustošije, Karlovca, Sutle Laduč, Rudeša, Trnja, Gorice, Jaruna, Dubrave, Maksimira, Lokomotive, itd. Mislim da postoji jako puno toga što klinci u razvoju mogu naučiti jedni od drugih s obje strane..
  • Mr Blue
    3.3k
    Ulaznice za prvu utakmicu četvrtfinala su ovdje.

bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.