• Dragon1Warrior123
    2.8k
    https://www.24sata.hr/sport/skender-trener-jakirovic-ima-punu-podrsku-svih-nas-u-klubu-a-svi-zelimo-biti-transparentni-971699?24sata_ref=frontpage-sport

    I da ne budem samo negativan predlažem svima da pročitaju intervju sa Skenderom. Ovo trener ima punu podršku je realno clickbait, jer je rekao da se o tome nije raspravljalo. I sviđa mi se kako priča. Jebiga svi smo mi nervozni, ne volimo da je Dinamo treći. Ne kužim ovo prozivanje ljudi koji su kritični, s obzirom da valjda svi imaju pravo na svoje mišljenje. (makar je kolega napisao jako lijep tekst s kojim se slažem) Tu smo svi da raspravljamo i zato što volimo (možda i previše) volimo Dinamo.
  • Mihaljević
    7.9k
    Pogledaj moje upise prije par mjeseci, ja sam i tad bio za Marića kao SD, ali ipak sad od nove garniture očekujem nekog većeg od njega. I ta priča da para nema ne pije vodu jer je doveo Bernauera za 1.5M€ i dao mu ugovor do 2027, dečku koji je sa 22g krenuo igrati profesionalni nogomet. Imat će moji podršku, ali mislim da kapacitet nije.
  • Laugreano
    1.3k
    Na Bernaueru je Biscan inzistirao.A za SD procitaj post od Klenxa.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Čovjek je prvo igrao dobro jer je igrao kako se navikao i kako zna i igrao je dosta s Moharamijem, zatim mu Jakir očito daje drugačije upute i sad igra nikako. (s tim da mislim da ga i Ristovski dosta guši)

    Sad jel to do Jakira ili ne, ne znam, ali to je i moj point. Svi igraju lošije nego što mogu pod njim i igraju full nekonstantno.
  • Praskaton
    1.8k

    Ne mogu reci da bas pratim europski nogomet previse al kontinuitet rada trenerske struke u top klubovima liga petice i nas mi nije bas za usporedbu.Vjerujem da ni otpremnine nisu.
    Al ono da ja sad kazem kontra primjer dokazo bi jednako nista kao i ti s ovim primjerom..
    Ako financijski nagradis trenera onda budu igraci isto trazili bonus za osvajanje naslova..Jurki
    Moguce,al isto tako mislim da je ugovor trenera prve ekipe nekog profesionalnog kluba povjerljiva stvar.

    Zanimljivo je kako sad odjednom postoji xy opravdanja zasto trener treba ostat.

    Ukoliko izgubimo od tovara obje utakmice(nedaj Bože) jesmo onda za to da dotični odleti s klupe?
    Il i dalje vrijede svi ovi razlozi koje nabrajate? Koja je granica do koje bi isli?
  • Mr Anderson
    5.3k

    Prvo je igrao nikako, bio je izgubljen na terenu, onda kad se malo uklopio, počeo je igrati dobro i bio jedan od boljih. Nakon zimske stanke još se traži. Nisam obožavatelj Jakira, ali ne volim kad se izmišlja da bi se nešto postiglo. Ako je Jakir kriv što Kaneko sad igra lošije onda je i najzaslužniji što je počeo igrat dobro nakon početne izgubljenosti.
  • Jurki
    8.4k
    Zanimljivo je kako sad odjednom postoji xy opravdanja zasto trener treba ostat.Praskaton

    Nema opravdanja. I to nisam nigde napisal. Dapace, ocekival sam da bu dobil vritnjak.
    Al kaj je tu je.. zgurat ovu sezonu do kraja pa kaj bude bude.
    Nema nam druge. Nitko nije sretan ostankom Jakira..mozemo mi lajat na mjesec, al klub je tak odlucil i gotovo.
  • Sibirski plavac
    1.1k
    Ukoliko izgubimo od tovara obje utakmice(nedaj Bože) jesmo onda za to da dotični odleti s klupe?Praskaton

    E tad tek neće imati smisla mijenjati trenera jer ispao si iz kupa,a prvenstvo ti je praktički izgubljeno. Kaj bi onda tom novom treneru ostalo da napravi? Dopelja nas do "sjajnog" drugog mjesta umjesto trećeg? Klub je odlučio da Jakirović ima "punu podršku" i to je tako. Nek se proba izvući maksimum u ovih preostalih 9 kola (+ kup). Samo neka se ta "puna podrška" iduće sezone prenese na neko novo ime na klupi...
  • Praskaton
    1.8k

    Ma slazem se ja da tad nebi imalo smisla al zar mislis da bi trener koji izgubi od rivala dvije zaredom a prije toga je imao lose rezultate ostao u ijednom klubu?
    Nema sanse,pa tako nebi ni naš vrli Jakir ukoliko se to dogodi.

    I to me smeta u cijeloj prici.Tad bi se magicno nasli novci i ime novog trenera.

    Al moram priznat frustriran sam situacijom u kojoj blefer drzi cijeli klub kao taoce pa brzam.
    Dva tjedna su do derbija,vjerujem u ove ljude da ce se naci rjesenje.
  • Sibirski plavac
    1.1k
    al zar mislis da bi trener koji izgubi od rivala dvije zaredom a prije toga je imao lose rezultate ostao u ijednom klubu?Praskaton

    Naravno da ne mislim. Svugdje bi takvi rezultati značili razlaz. Iako,nisam mislio ni da se mogu preživjeti petarde u Pragu i Solunu, sramota u Prištini i 0 3 poniženje od Lokosa, al eto ,on je i dalje tu...
  • E46
    144


    Svi potezi koji su donešeni super, osim ovog da Maric bude vrsitelj duznosti-moje misljenje, jednostavno nije kapacitet da bude pa makar i vd sportski direktor za klub na razini Dinama, moglo se pričekati jos tjedan dva i dovest trajno rješenje za tu poziciju. Nadam se da nece dugo Maric ostat na toj poziciji i da nece dovest niti jednog igraca.
  • The Undertaker
    3.9k
    Nekoliko pitanja za ove koji znaju...
    1. Manenica je novi član Uprave. Da li to znači da napušta Skupštinu?
    2. Za sve odluke Uprave treba njegov potpis. Da li on može samostalno donositi odluke ili i dalje za odluku treba većina glasova u Upravi?
    3. Tko je (koje tijelo) je imenovao Marića za SD?
    4. Kome odgovaraju ovi novi odbori tj. gdje su oni hijerarhijski u odnosu na Upravu i IO i koji je njihov zadatak?
    5. Zašto nije izabran NO?
  • Tradicija bunta
    5.4k
    Manenica nije u Skupstini.

    Edit: sorry, greska.

    Vjerojatno ostavka na mjesto clana skupstine
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Pa mislim barem da bi trebalo to biti privatna stvar, koju znaju iskljucivo Zajec i drugi u klubu.

    Ne znam jel kodeks kao i u nekim firmama, gdje se javno ne govori kolika je platna zarada, pa ako ima netko bolje upućeniji da me razuvjeri i demantira, slobodno neka napiše.
  • Pop corn
    4.8k
    Nekoliko pitanja za ove koji znaju...
    1. Manenica je novi član Uprave. Da li to znači da napušta Skupštinu?
    2. Za sve odluke Uprave treba njegov potpis. Da li on može samostalno donositi odluke ili i dalje za odluku treba većina glasova u Upravi?
    3. Tko je (koje tijelo) je imenovao Marića za SD?
    4. Kome odgovaraju ovi novi odbori tj. gdje su oni hijerarhijski u odnosu na Upravu i IO i koji je njihov zadatak?
    5. Zašto nije izabran NO?
    The Undertaker

    1. Da. Nespojive su dužnosti. Umjesto njega ulazi Marko Šušnjara

    2. Ne može samostalno. Ali bez njegovog potpisa nema odluke.

    3. IO je ovlastio predsjednika da samostalno bira ljude u sportskom sektoru kao sada v. d. Sportskog direktora

    4. Odgovaraju IO koji ih je i odobrio. Nakon toga te njihove prijedloge i slično IO možeš poslati Upravu na izvršenje

    5. Birokracije. Neće pobjeći. Sve bu ok
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.