• NitkoBitan
    11.7k
    Povjerenje u nove ljude je trajalo tocno 8 dana.
    Zivjeli svi!
    IstokKa96

    A kaj su trebali? Dat otkaz sad treneru, pola milje otpremnine i dovest koga tocno? Novog trenera koji nije jamac titule kao ni ovaj?
  • Captain America
    13.3k
    Marić je bio pomoćnik Cici i Leki. Zanimljivi angažmani za tako mladog čovjeka. U školu je doveo Banovića koji je zanimljiv mladi trener i poboljšao rezultate u odnosu na godinu ranije. Vjerojatno je RPGa on otkrio. Malo povjerenja nije naodmet.

    Lani je u intervjuu jasno dao do znanja da jako cijeni Jakira tako da je i to igralo ulogu u njegovom ostanku.
  • Dudu9
    422
    Morali su nekog postavit za SD jer do sad nismo imali ni SD ili člana uprave za sportski sektor, jednostavno klub mora imati čovjeka kojem se menadžeri ili bilo ko ko želi doći u kontakt sa nekim iz kluba u vezi sportskog sektora, jer kome da se jave Vlatki?
  • Mihaljević
    7.9k
    Nadam se da će samo ostati na v.d. SD, doveli su Bernauera , Kaneka i Ronaela, OK RPG je tek došao, Kaneko nit smrdi nit miriši, Bernauer meni loš, do ljeta može neki skauting, ali za trajno rješenje nedaj Bože.
  • Jurki
    8.4k
    evo samo primjer.. Mance.. nitko nije znal za njega da opce postoji covjek..u Rijeci napravil jeben posel.. i da ga sad dovedemo šampanjac bi se otpiral.
    Samo treba Maricu dati slobodne ruke da radi posao. I ak nebu valjal.. jbg idemo trazit drugo rjesenje.. ovak kak se radilo do sad nit mozemo zakljuciti da je netko dobro, a ni lose rjesenje.. kad je imal teletabise iznad sebe koji se kuze u nogomet ko ja u atomsku fiziku.
  • NitkoBitan
    11.7k
    klub mora imati čovjeka kojem se menadžeri ili bilo ko ko želi doći u kontakt sa nekim iz kluba u vezi sportskog sektora, jer kome da se jave Vlatki?Dudu9

    Fiorentina je slala mail Vlatki, Podnaru i Tomacicu, odnosno svim clanovima Uprave jer vjerojatno nisu znali kome konkretno da se obrate :lol:
  • Boycie
    436
    Decko je igrao u FRA u Lille-u, jedna od najjacih akademija, igrao u Grckoj, bio je i u Kini sa Lekom, ima jak networking preko Kranjcara i navodno je iznimno studiozan, dobar decko i veliki potencijal. Svjeza krv.
  • markoli
    1.6k
    Marko je inače sin našeg nekadašnjeg vrata Zvonka Marića. Klub poznaje, ima internacionalno iskustvo. Nadam se i dobra poznantstva. Ništa, sretno mu bilo.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Pošteno ajde, malo ishitrena reakcija od mene. Problem je što smo imali nesposobnu upravu već dosta dugo i nervoza je duboka već u svima nama. I još onda to kombiniraj s tim da je Jakirović još uvijek trener...

    Mislim da je očekivano da je reakcija ljudi podjeljena jer je velika većina očekivala možda neke veće promjene.
  • mosad
    334
    Lani je u intervjuu jasno dao do znanja da jako cijeni Jakira tako da je i to igralo ulogu u njegovom ostanku.Captain America

    Cijeniš ga i ti, pa si prepoznao prije već gotovo dva mjeseca da je vrijeme za rastanak. Ovo je bio vrhunski trenutak za promjenu trenera. Sretno svima nama i našem zdravlju u nadolazeća dva mjeseca
  • Dudu9
    422
    I ja bi volio da smo sad dobili jebeno odličnog SD tipa Boban pa trener Bjelica, ali nažalost mislim da ćemo morati čekati, a pitanje hoćemo moći financijski i SD i trenera kakve želimo postavit, jednostavno naše želje a drugo stvarnost u kojoj se nalazimo, pokušavamo jeftino uzimati a skupo prodavat.
  • Praskaton
    1.8k
    Ne znam evo ja se jos nadam da protiv tovara krecemo s novim trenerom.
    Ne prihvacam činjenicu da ovi ljudi koji toliko vole i žele dobro Dinamu ne vide očito.

    Ili vide al onda preuzimaju rizik ne uzimanja titule dijelom i na sebe

    Što se tiče Marića i novog člana uprave čine mi se kao ok rjesenja trenutno.Iako bih za S.D u novoj sezoni volio ime koje iza sebe ima vece uspjehe
  • Izet Hajrović
    806
    Pošto novo vodstvo još nema uvid u financijsko stanje, bilo bi ludo očekivati da će na slijepo dovesti kapitalca za SD i trenera koji će nas puno koštati, ali nadam se da će se u bližoj budućnosti dovesti takvi ljudi što bi značilo stabilizaciju po pitanju financija.
  • ZGWest
    525
    Vide oni puno bolje nego vecina nas tu na forumu. Malo povjerenja nebi bilo na odmet.

    Fkt mi nije dobro od panike koja se dize na forumu jos od ponedjeljka nakon izbora.
  • Kristijan992
    214
    "Marko Marić je krasan lik koji može obavljati i funkciju voditelja omladinske škole. Dinamo je velika organizacija, on ima pomoćnike koji mu mogu omogućiti kvalitetan rad."

    Tu me samo brine hoće li se on (pa i privremeno) moći baviti i 1. momčadi i koordinirati oko omladinske škole, ali držim fige i da se pokaže. Po svim njegovim intervjuima i pričama mi se čini svestran i inteligentan lik...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.