• Crle
    350
    Al što ste stvarno očekivali smjenu Jakirovića u ovom trenutku bez dobre alternative?

    Mislim da je potreba da sljedeći trener bude dugoročno u klubu, pa je i logično da treba uskladiti trenera, sd i sportski smjer kojim ćemo ići.
  • Dudu9
    421
    A jednostavno nema kvalitetnog riješenja za sportskog direktora pa ni za trenera , pa idemo na unutrašnje rezerve do ljeta, a od ljeta će vjerojatno tražit stalno riješenje za SD, sa novim članom uprave kontroliraju ostatak uprave i također tražit ko će zamjenit staru garnituru uprave, tako da do ljeta neće bit velikih promjena u klubu, prvo analiza stanja kluba, zatim promjena kluba u svim segmentima i unapređenje što digitalnih platformi, marketing itd.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Ne vidim smisao imenovanja Marića za SD-a ako je samo privremeno riješenje. Pogotovo s obzirom da je sredinatrećeg mjeseca i da nikakvih transfera ne bi trebalo biti najmanje još dva i pol mjeseca. Ovako ovo izgleda ko da se okrećemo unutarnjim rezervama što nisam fan...
  • Sibirski plavac
    1.1k
    sljedeći trener bude dugoročno u klubuCrle
    Samo je pitanje hoće li biti tog sljedećeg trenera ili će nas trenutni voditi i na jesen (pogotovo ako uzme i ligu i kup). Zamisli drugu sezonu u nizu di ponovo prije svake tekme čitamo natpise da je treneru svaka sljedeća "kvalifikacijska inače leti"...
  • superhik
    10.2k
    a tko bi onda trebao raditi poslove SD do eventualnog dolaska novog SD, ako ne v.d.?
  • Jaro
    5.4k
    Prema novinarima imamo dosadasnju upravu (koja vise nema ovlasti), novog clana uprave koji je jaci od ostatka i imamo v.d. SDa koji direktno odgovara Zajecu.
    Nadam se da su novinarske info samo nepotpune jer meni ovo lici na neki cudan cuspajz...
  • Mlađi referent
    10.3k


    Mislim da se ide na to da imaš čovjeka ova 3 mjeseca da prati, analizira, skautira i reagira ako se otvori prilika. Započne neke razgovore, pokaže interes pa je i na ljeto lakše odraditi posao.

    Ja Marića lajkam iskreno, imena koja su se povezivala s Dinamom iz njegovog “miljea” i ono kaj smo doveli je meni dobro. Ne bi se čudio da je čovjek kapacitet i za stalnu ulogu SD-a.
  • Crni86
    1k
    sada se upravo i odraduje i priprema najveci dio za transfer rok… nemres doc brz ikakve pripreme u 6. mjesec i ocekivat da ce se transfer rok odradit dobro. Moras imat vec sada nekoga na toj poziciji, a realno potrebno je dobro promisliti i odabrati novog sportskog direktora. Ovako imas covjeka koji odraduje taj posao dok oni imaju vremena za izabrati/ispregovarati nekog kapitalca na toj poziciji.
  • Izet Hajrović
    802
    Vjerujem da novi Izvršni odbor ispravno tumači tvorenicu "vršitelj dužnosti" tako da bi Marko Marić uistinu trebao biti privremeno rješenje. Nadam se da nećemo opet doći u situaciju da se samo makne vd. ispred imena nekog funkcionera u klubu. Ali potez kao potez je logičan jer teško je u tjedan dana pronaći i dogovoriti osobu za tako bitnu poziciju. Jako mi se sviđa odabir Manenice u Upravu.
  • Noel
    3.9k
    Ne razumijem novi SD će doć kad? Mjesec dana prije otvaranja ljetnog prijelaznog roka? Ako se imenovalo Marića nek dobi vrijeme za rad..
  • Babangida
    23
    Odbijam vjerovati da se nakon paoka nije raspravljalo o treneru, teško mi je to probaviti
  • BBBaranja
    1.9k
    Ipak Marić SD,ali ne Silvio kako su nagađali novinari neki dan :lol:
  • Crle
    350
    A to ćemo vidjeti, ja uopće ne sumnjam u sposobnost ljudi koji su tamo. Svi bi mi htjeli da su nekom čarolijom sve riješili danas i da imamo novu vrhunsku upravu, vrhunskog sd i vrhunskog trenera, no realno to nije moguće.

    A i tko zna, možda sada već i imamo vrhunskog sd u nastajanju.
  • Noel
    3.9k
    Podrška Jakiroviću? Gotovo. Laku noć.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.