• Jurki
    8.8k
    u prvom poluvremenu smo izgledali totalno nezainteresirano, jalovo.
    Mogu razumjeti blokadu kod nasih igraca nakon onog u cetvrtak. Zgledamo ko razbijena vojska.
    Tesko mi je gledati da igramo ovak a znam da mogu i znaju.
    Jasno mi je da je najveci problem neuigranost.
    Vec mi je glupo i bezveze srati po treneru. Zao mi je nas, kaj Jakir ne vidi da nam treba šok terapija.
    Reci fino. Probal sam, nije islo.
    I doviđenja.
    Edit: al dobro.. kaj je tu je.. bitna 3 boda. Tekmu bum zaboravil sutra.
  • Nemrem igra Dinamo
    677
    Evo slažem malo dojmove, nakon kaj sam maloga stavio u krevet... Cijelim putem do doma je navijao i tražio me da puštam naše pjesme :heart:
    Prekrasan završetak ove lijepe nedjelje! Što se tekme i igre tiče, hm... Ne znam što uopće komentirati, sve ste rekli... Sam bum se opet naživciral :sweat:
    Ajde, nakon Brodićeve stative se nekak sve pokrenulo, utrpali smo 3 komada za 3 izuzetno bitna boda. Ostalo za zaborav, nadam se da Baturina nije teže ozlijeđen, ali mislim da se do Poljuda ne bu oporavil... Nabijem Jakira i njegove kombinacije, nemrem ga gledat više!
    Navijanje je meni bilo top, od malo retrice pa do sinkronizacije istok-zapad, ludilo totalno :strong:
    Prekrasno je bilo osjetiti tu energiju i vidjeti klince kak se deru Dinamo. Moj mali je poludio, skače, viče tata digni me, urla više neg ja :love:
    Jedva čekam da Kranjču naprave, to bu spektakl... A tek onda Maksimir...
    Na kraju, Jakir MORA pasti, ak mislimo nekaj napraviti od sezone!!!
    S ovakvim pristupom i psihološkom (ne)pripremom igrača teško da išta možemo tražiti u dvomeču...
  • Marley
    876
    koliko je star mali, od koje dobi ide na utakmice?
  • jedan u nizu
    6.2k
    Nije ni los Kaneko, ni Vidovic, ni Baturina, ni Misic.
    Nije ni lose igrati prvi put sa dvije desetke/osmice kako god. Nije to uopce lose ili pogresno.

    Nas pristup igri i brzina lopte ce ubiti ama bas svaku ideju, formaciju, postavu. Nama lopta putuje jako sporo, mi nemamo ideje, nemamo zelju, nemamo trku.
    Od druge Jakirove tekme tulim kakav nam je potpis dao. Igramo tiki taku ali sa corcima. Koji god igrac primi loptu, on ceka neku munju s neba da pogodi suparnika pa da ovaj moze nesto napraviti.

    Nijedan nas igrac se ne otvara, nas nijedan igrac ne napada prostor, nijedan nas igrac ne utrcava iza protivnika. Nijedan nas igrac ne duplira protivnika. Nijedan nas igrac ne pokusava napraviti dupli pas.
    Cak je Petko u pocetku to i radio, ali sada se Petkova igra svodi na pimplanje po lopti i cekanje Duha Svetoga da dode i ude u prostor.

    Mi cak i kada dobijemo prostor, u nekoj kontri, ili polukontri, mi otrcimo, dodemo do protivnickih 30m i onda stanemo na loptu i vratimo loptu Misicu pa tako ispocetka.

    Mi kada imamo prodor po krilu, i kada netko ima priliku centrirati, mi i u toj situaciji stojimo ko mrtve krave i ne krecemo se. Nema se kome ubaciti u 16m kada i taj jedan napadac ne stoji u 16m.

    To je ljudi moji, poptis igre koju nam je cropp donio. Uzmi loptu, pricekaj, vidi jel ima bolja opcija, dodaj loptu i cekaj. I tako u nedogled. Nemoj gledati kako da pobjegnes od postavljene obrane, cekaj da se sami slome od nas 'silnog pritiska'.

    Jadno, jadno jadno!

    Nece nama nikad pomoci igra sa Baturinom i Vidovicem. Nece nama pomoci ni RPG i Kaneko u tandemu. Nece nama pomoci ni Kulenovic joker niti Sucic u paru sa Misice.
    Nece nama nista pomoci dok je prosjek brzine lopte 2km/h.
  • Nemrem igra Dinamo
    677

    6 godina je napunio, vodim ga nekih godinu i pol skoro na domaće i na Futsal Dinamo koji put. Ove godine je to ozbiljnije, ovo mu je prvo "gostovanje" bilo :grin:
    Mogu reći da sam ga zarazio dost dobro :cool:
    Lijepo je vidjeti da sve više ekipe s klincima dolazi na tekme, da smo vratili Dinamo i da nove generacije dolaze :heart:
  • Mlađi referent
    10.7k
    Depresija, to je sve
  • Nino Bule
    11.6k
    Ne znam kako netko moze rec da mu navijanje nije bilo dobro, ne znam na kojoj ste utakmici vi bili, prvo poluvrijeme naravno lose al to je posljedica grcke i uzasne igre, od navijanja u drugom poluvremenu tesko moze bolje.
  • NitkoBitan
    12.3k
    O Dinamo mi volimo sa zapadom mi baca na juznoamericki stil po samom ritmu i nacinu pjevanja :love: Meni je odlicno ispalo.

    Fale konfeti, baloni, dimne i trake s vrha tribine za potpuni dozivljaj.
  • Kepec
    4.8k
    Ušli mimo brojača na Istok, zato ne treba uzimati broj gledatelja za ozbiljno.
    Prvo poluvrijeme ste dovoljno rekli i sami, imao sam osjećaj da igramo s Real Madridom koliko nam je teško bilo doći do šanse, trebalo mi je par puta da shvatim da je to samo Rudeš. Brodić u 200 minuta 3 gola, mlade nade Živković i Sučić prvijenci.
    Trenutak kada je Kulenović pozvan sa zagrijavanja i zapad poludio mislio sam da Messi ulazi. Onaj njegov sprint od mjesta zagrijavanja do klupe je definitivno vrijedan tog pljeska.
    Ovo navijanje sa zapadom mi je bilo top i baš uljepšalo večer. Drago mi je da je zapad raspoznao da treba šutiti dok istok pjeva i onda oni sami, zamišljam si kako bi to bilo dobro na nekom zatvorenom stadionu s 20 000 Dinamovaca.

    Hoćemo pobjedu, pobjedu na Poljudu.
  • ShanKu
    364
    Kaj im napravi na poluvremenu, da ne izgledaju ko u prvom...? :chin:
  • Patrik11
    120
    ne pustaju yakira u svlacionicu da ne slusaju njegove zamisli
  • ksapi
    2.2k
    Mislim da ste pretjerano bas toliko pesimisticni. Da opet smo igrali lose 1.poluvrijeme, u drugom reakcija ekipe i ladnih 3-0.

    Navijanje slicno, 1.poluvrijeme dosta lose osim trenutaka kod dimnjade, a 2.poluvrijeme jedno od najboljih koje sam dozivio na Kranjci. Osobno jedva cekam video grupe da cujem kako je zvucalo.

    Kad se podvuce crta jedina jako losa stvar je ozljeda Baturine, a i za njega jos ne znamo detalje ozljede. Stanimo malo na loptu.
  • kibic
    1k
    Ovakve priče me izuzetno vesele! Svaka čast malom i tebi na gospodskom i dinamovskom odgoju!
  • Mali Zeus
    9.8k
    Prvo poluvrijeme standardno bezidejno mučenje, u drugom je sve bilo bolje i mirno smo uzeli tu očekivanu pobjedu. Debeli Brodić je unio promjenu čim je ušao jer je to igrač koji igra kao napadač, kreće se kao napadač i na pozicijama je gdje napadač treba biti. Nakon 3 minute je odmah opalio po golu i pogodio vratnicu nakon kaj su se u prvom dijelu svi ustručavali pucati iz izglednih pozicija. Jednom kad nas je krenulo u napadu i kad je krenula opsada Rudešu nije bilo spasa.

    Atmosfera malo tiha u prvom dijelu, ali i to se diglo kao i igra u drugom, O dinamo mi volimo sa zapadom je sve. :heart:
    I inače obožavam te stare pjesme. Ova je baš old school.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.