• Droljo
    8k
    Pobjedaaaaa!!! :strong:
  • Mayo
    193

    A zbog čega točno?
  • dzis
    807
    Da se razumijemo i sam ga ne zelim na klupi,ali ne pita se mene ili vas..ja ne vidim nacina da oni mjenjaju trenera do kraja sezone
  • San Lorenzo
    15.4k
    Jakire hvala za sve, vrijeme je za razlaz.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    da ,jer sa njim na klupu svakako necemo osvojit orvenstvo,to bi i ti trebao do sad vidjeti gospodine jakire
  • Droljo
    8k
    A zbog čega točno?Mayo

    Kontinuitet :nerd:
  • Infinity
    16.3k
    Odigrali smo prvo poluvrijeme upravo onako kako sam i ocekivao, za ku*ac. Drugo je ipak bilo bolje, ali i ucinkovitije. Ni u najludjim snovima nisam sanjao da cemo dati tri komada i u miru gledati zavrsnicu susreta. Mozda sam previse spustio kriterije, ali sam zato na kraju zadovoljan. Glupo je i ocekivati od Jakira nesto vise.
  • DZGIS
    1.2k
    Drago mi je i za Sučića, makar se odbila. Ipak sretan sam zbog njega, njegov sam najveći navijač

    Samo jako Pero :strong:
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    Promjena je nastala kada je Vidović izašao. Eksperiment sa njim i Baturinom kao dvije desetke nije uspio.
  • Facke
    3.6k
    Pod hitne nam treba novi trener. Igra nikakva. Govor tela nikakuv. Dobili zate koj Rudes na kraju nije imel snage. Kraj price. S Jakirovicem ne vidim velike sanse da dobime v Splitu. Absolutna katastrofa. Bezveze zgubili Baturinu el mora igrati protiv Rudesa. Puna mi je kapa Jakirball-a.
  • Georg Koch
    4.5k
    Nije ovo toliko sivo kao sto je vecina komentara ovdje.
    Daleko od tog da je brutalno, ali...
    Nakon 5:1 u cetvrtak, treba se presaltat na rudes i slicno.
    Ne pravdam ih, ali psiha je cudo, jbg.
    Realizacija i dalje nas najveci problem, realno je trebalo biti 0:8.
    Sve u svemu, mislim da bi svi potpisali ovo prije utakmice s obzirom na sve okolnosti.
    Molit' Boga da Baturina moze igrat derbi i ajmo!
  • dzis
    807
    Vidovic ce vjerovatno zamjenit Baturinu u splitu.Ili ce ovaj eksperimentirati sa Halilovicem ili cak Brodicem iza Petka?
  • Marcinko
    595
    Nisam gledao ali kakvi su tek bili hajduk i Rijeka protiv Rudeša ako smo mi imali znatno više šuteva po golu nego gore navedena dva protiv Rudeša. Ova godina je definitivno natjecanje ko je najmanje loš, čak i Rijeka koja je u strašnoj formi i da nastavi ovako do kraja neće ni blizu biti bodova koje su osvojili 2017-te.
  • ElektricnaInfluencija
    249
    Ja se samo nadam da Ademi ne zamijeni Baturinu
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    Jakirovicu bi dao otkaz samo zato sto je stavio Baturinu da igra u ovoj utakmici
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.