• NitkoBitan
    17.9k
    Tako ce vjerojatno i bit.

    SDPu i Mozemu ce bit potreban MOST a HDZu ce vjerojatno bit potreban Domovinski pokret. Kako god, mislim da smo mi konzervativci na dobitku jer bi obje stranke trebale bit brana woke politikama u svojim Vladama.

    Ukratko, glas za MOST je glas za Zokija a glas za Domovinski pokret je glas za HDZ. Cak mislim da ce uvjet Domovinskog pokreta za koaliranje sa HDZom bit micanje Plenkija kaj je meni odlicno. Domovinasi u svojim izjavama vise idu kontra Plenkija nego HDZa.
  • Fanboy
    2.6k
    Daj ne budite naivni, SDP i Možemo ne postoje bez ideoloških tematika...Doslovno su čitavu karijeru izgradili na LGBT problematici, migracijama, feminizmu, protiv Crkve i vjeronauka, fašistima, NDH, transrodnoj ideologiji i zelenoj ekonomiji i sad očekujete da se stope sa MOST-om koji bi po svoj logici trebali biti sve suprotno.
    To je kao da nas i tovare stavite u istu prostoriju da eliminiramo naše osjećaje, karaktere i induvidualnost te zajednički radimo analiziramo suđenje, jel mislite da bi to funkcioniralo ? !


    Ekonomija je usko vezana uz ideologiju, tako da su to gluposti kako se može stavit moratoriji na ideološka pitanja. Od ulaganja u zelenu energiju( koja je trenutno skupa za industriju), ulaganja u demografiju ili dovlačenja migranata što se pak odražava na cijene nekretnina uz društveno pitanje integracije, školski kurikulum i obrazovanje, vanjska politika osobito Hrvati u Bih/Srbiji te stavovi oko svjetskih zbivanja itd.

    Vidim ih jedino zajedno ako će im Petrov postati psihijatar...
  • Bosskovitz
    12.1k
    kolega Bosskovitz je rekao da su si ovako zabili zadnji cavao u lijes, ali ja mislim da ih je ovaj Milanovicev manevar poprilicno razdrmao i probudio.jedan u nizu

    Nisam bio dovoljno jasan: ovo ce im vrlo izvjesno donijeti vlast, ali izgubit ce ju odmah na sljedecim izborima i kad Milanovicu opet sve dosadi - past ce nize no ikad prije.

    SDP nema apsolutno nikakav identitet ni vrijednosni sustav osim “mi smo protiv HDZ-a”. Politika moze određeno vrijeme funkcionirati na “protiv”, ali u nekom trenutku ona mora postati “za”. Protiv HDZ-a su i najljeviji biraci Radnicke fronte, najliberalniji glasaci HSLS-a ili Fokusa i najdesniji biraci Mosta, ali “za” sto su? E to je pitanje na koje SDP već 34 godine ne zna iskreno odgovoriti.
  • db-izbjeglica
    15.5k
    Koalicija od 10 stranaka, koja je sama po sebi kupus svega, plus postizborno koaliranje sa opcijama dijametralno suprotnih društveno-političkih pogleda na svijet.

    Ta vlast ne bi dočekala prve sljedeće izbore....
  • Jaro
    7.5k
    Ovi izbori će svakako biti pobjeda liberalne opcijeMaksim Maksimirski

    Kao sto u HR nema pravih desnih opcija, liberalnih nema uopce, ima ovih kaj se nazivaju liberalima al u stvarnosti su etatisticki socijalisti. A ovi mini liberali koji su na proslim izborima furali tu spiku su odbacili liberalizam cim su usli u savez komun... ovaj, koaliciju s RF...
    Ugl, kakvo je stanje na sceni 17.4. cu iskoristit za izlet neki ili nesto slicno...
  • Batigol
    67
    ta vlast ne bih docekala ni bozic...
    A ovi koje misle da ce woke ludilo(btw HR se jos dobro i drzi)s Milanovicem prestati,taj je u totalnoj zaludbi....pogledaj samo koji politicari,kada su prosvijedi u tom smijeru,"marsiraju"...
    A da su gospodarski nesposobni,mislim SDP i drustvo,o tome ne treba ni pricati btw pisati...
  • Probirštift
    358
    Glasajte za mene, meni će bit bolje vama će bit isto :cool:
  • NitkoBitan
    17.9k
    Kaze Covic da ce dan izbora u Hrvatskoj i u BiH bit neradan :grin:

    Kak to misli izvest nemam pojma, al bome top potez sa politicke strane. Uvalio Zokiju sazad...
  • Infinity
    16.5k
    Kod nas su izbori nedjeljom, mozda su i u Hrvatskoj? Nije to tesko 'izvesti' ako je tako :rofl:
  • Nino Bule
    13.9k

    Inace su i u hr nedjeljom ali predsjednik određuje dan tako da je milanovic stavio u srijedu da smanji glasace koji busevima preko granice dolaze, covic odma odgovorio da ce biti neradan dan i u bih i koliko vidim danas zupanije po hercegovini proglasuju taj dan neradnim
  • NitkoBitan
    17.9k
    Inace su nedjeljom ali je el presidente ovaj put stavio srijedu.

    Btw. Radnicka fronta ispala iz koalicije, bome su dugo bili u punom sastavu.
  • Bruh
    966
    Peđa upravo na NU2 uništio cijelu kampanju Milanovića i SDPa skidam kapu treba to moć
  • miro
    4.5k
    kaje je rekao?
  • kinfa95
    489
    to im može samo plus biti
  • NitkoBitan
    17.9k
    to im može samo plus bitikinfa95

    Neki dan izadu sa koalicijom a danas se vec razidu sa jednom strankom. Ispadaju neozbiljni.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.