• Efes Pilsen
    8.4k
    Neki se ovdje ponasaju kao da je Jakirovic dobio u ruke momcad Marsonie pa sve sto napravi je malo cudo.
  • jedan u nizu
    8.4k

    dovedeni:

    Kaneko
    Bernauer
    Vidovic
    Ogiwara
    RPG

    za ove smatram da mogu biti prava pojacanja, ali pod pravim vodstvom. Svaki pokazuje ili veliki potencijal, ili jako dobru igru, kada ih se koristi na pravi nacin. Nazalost, kod ovakvog vodstva nisu prava pojacanja.

    Halilovic
    Brodic
    Kulenovic
    Hoxha

    Za ove smatram da mogu biti dobri igraci za rotaciju i dovoljno dobri da upisuju dobar dio nastupa u HNLu i prodnose ekipi. Nazalost, dobivaju minimalno minuta (izuzevsi Apolla 11) i ne mogu pokazati svoj potencijal, ili im trenutna formacija ne odgovara (recimo napadaci).

    To nisu igraci da rusimo Chelseaje, Tottenhame i slicne. Ali to je ekipa dovoljno dobra da ima 10 bodova prednosti u ovakvom HNLu i da ne gubimo od Sparte, PAOKa, Balkanija i slicnih u europskim utakmicama.
  • Sibirski plavac
    1.8k
    Dodaj na tu listu i Čabraju. S Lokosima lani zabio 4 komada tovarima na Poljudu. Završilo 3 4 za lokose.
  • Orc123
    8.1k
    kaj atomski Hajduk? Pa jedini razlog sto smo mi jos u utrci za naslov je uzasan Hajduk i Rijeka koja igra na svom maximumu a i takav Hajduk ili Rijeka bi primili petarde od Kekove Rijeke ili Bjelicinog Dinama! Zahvalit se konkurenciji jer jedini razlog sto smo mi jos u bilo kakvim kombinacijama su oni a ne mi! Ovaj roster bi trebao pojesti Hajduk na Poljudu a ne pobijediti da je donekle normalno vođen. Hajduk pobjeđuje na silu bas kao i mi, a Rijeka protiv malih klubova izgleda dobro ali kad igra protiv nas ili Hajduka dolazi na naplatu neiskustvo i limiti koje imaju. Sve u svemu HnL je slab i to ce opet doc na naplatu u Europi.
  • juan
    57
    Neki ovdje se ponašaju kao da je i doslovno jedini problem Jakirović, griješite, jako griješite. Želim mu otkaz odmah ali nije jedini odgovoran, on je ogledalo ekipe i sigurno snosi određeni dio odgovornosti ali ne i sve.
    Citirati cu jutrošnji članak SN-a:

    "U petak smo off the record porazgovarali s dvojim Dinamovih igrača koji su nam kazali da je trener, za razliku od inače kad ne ide dobro, bio u stanci između dva poluvremena iznimno pozitivan i da im je rekao; ‘jedan naš gol će sve promijeniti, ako im zabijemo, izdušiti će kao balon‘. Ako ti igrači lažu nama, onda mi lažemo vama... I Dinamo je zabio i zaista je nakon tog pogotka dominirao do četvrtog pogotka PAOK-a, one nevjerojatne situacije nakon prekida, kad je lopta proputovala kroz šesnaesterac nakon kornera. Imao je u tom razdoblju Dinamo ‘zicer‘ Špikića, onaj udarac Sučića kojeg je fenomenalno obranio Kotarski. I onda opet dolazimo do pitanja na koje je teško pronaći odgovor, ali ga Jakirović naravno mora pronaći. Kako je moguće da ti isti ljudi koji su u prvom poluvremenu izgledali kao razbijena vojske igraju puno bolje u drugom? I još nešto zanimljivo, Isti igrači čuvali su iste PAOK-ove igrače kao na prvoj utakmici u Maksimiru! Sve je bilo isto. Kako u prvom poluvremenu nije bilo energije, kad je PAOK ‘pojeo‘ Dinamo, a u drugom jest? Bilo bi logično da je bilo obrnuto zar ne?
    Ne pada nam napamet raditi alibi treneru, uostalom, to smo već napisali, on podnosi račun i on je odgovorna osoba za rezultate. Ali i svlačionica se mora zapitati zašto se dogodio krah u Solunu. U Solunu su samo dva igrača bila raspoložena, Baturina i Hoxha. Svi ostali su odigrali ispod razine za Dinamove nogometaše. A na toj europskoj razini se onda ispada iz Europe. Dinamo je u Solunu ‘ubio‘ sam sebe! Dinamo je ispao od - Dinama."


    Uvjeren sam da bi Dinamo bio bolji dolaskom novog trenera, barem kratkoročno ali onakva blamaža i sramota ne može biti odraz samo jednog čovjeka već svih onih koji su sudjelovali u utakmici, od stručnog stožera do igrača.

    Moze Zoran Zekic sa nikad jacim rosterom Osijeka,takodjer i David Catala sa furioznom Istrom koja prsti od kvalitete kadra.. :lol:BBB Mataa998

    Valjda vam je jasno da nije isto igrati derbi i igrati protiv Belupa, Istre i takvih ekipa.. Kako je i kolega @Mihaljević rekao da ni jedan naš trener nije dobio na poljudu već 4 godine, pa ja se ni ne sjećam kad smo mi dobru šansu za gol imali uopće dolje? A jedna Lokomotiva je ne tako davno zabila 4 gola na Poljudu i pobijedila sa 4-3.
  • The Undertaker
    5.4k
    Nijedan naš trener nije dobio na Poljudu jer nam pobjeda nije trebala i cilj je bio neizgubiti.
    Sad će nam pobjeda nužno trebati i to dvaput zaredom. Pa neka se trener i igrači iskažu. Ako izgube prvu neka slobodno ostanu u Splitu.
  • Izet Hajrović
    2.1k
    S obzirom na trenutnu situaciju, bio bih zadovoljan da osvojimo kup pa tako osiguramo EL i ne osvojimo prvenstvo što će se sigurno okarakterizirati kao neuspjeh i sigurno će profesor dobiti pedalu u tom slučaju ako nekim čudom prije ne dobije. Što se financija tiče, preživjet ćemo tu sezonu bez naslova jer se u EL može isto solidno zaraditi, a sljedeća bi sezona poslužila za kvalitetan reset ako slučajno ne osvojimo naslov. Usporedbe radi, u prosjeku Ligu prvaka igramo svake 3. sezone (igrali smo u 16/17, 19/20, 22/23) pa bi bio red da se taj niz nastavi u sezoni 25/26.
  • DiddyGuela
    2k
    Lako za profu, on je samo jedan od problema. Sta cemo sa ostatkom kukavica i polovnjaka koji nose dres Dinama? Kadar nam je pretrpan prosjecnim igracima kojima je Dinamo vrhunac karijere i koji znaju da ubiru svoj zadnji veliki ugovor u zivotu.

    U kurac sa trenerom. Ali sta je sa igracima?
  • jedan u nizu
    8.4k

    sposoban trener i jedan SD ce prepoznati takve te ce takvi biti na izlaznim vratima kluba, ne brini.

    Uz zdravu sportsku politiku, zdrav je i kadar ;)
  • Jaro
    7.4k
    od vrha prema dolje... skuostina i IO su rijeseni sad Uprava, pa SD, pa trener i na kraju igraci i skola... kaj se mene tice, rezultati su mi sekundarni trenutno...
  • DiddyGuela
    2k


    Definitivno. Nadajmo se brzom i kvalitetnom imenu na mjestu SDa.
    Jakir sigurno nece odjednom pronaci carobnu formaciju niti ce Spika zabijati u svakom kolu.
  • juan
    57
    rezultati su mi sekundarni trenutnoJaro

    :zip:
  • Jurki
    11.8k
    nije ovo moja amnestija trenera vec sam se referiral na one koji seru po ljudima koji su u klubu 6 ŠEST dana.
  • DiddyGuela
    2k


    Rezultat mora biti glavno i jedino mjerilo uspjeha nogometnog kluba. Uostalom rezultatski uspjeh je prva stavka programa DPa.
  • Jaro
    7.4k
    OK, ali na rezultat ove sezone novo vodstvo nemre nikako utjecati. OK, osim da makne trenera i napravi kaj i dosadasnje - dovede dvadeseto vatrogasno rijesenje bez sportskog direktora i dugorocnog plana. Ni to nis ne garantira... DP, tj novo vodstvo kluba ne mogu suditi po ovoj sezoni nikako... A populizam ce mozda kratkorocno donijeti plus (Yakirov poucak) a dugorocno sigurno agoniju...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.