• CUCAK
    54
    jel postoji šansa da nekad izađe neki video, možda službeni, sa skupštine ? upravo na ovo što si napisao sam pomislio danas, da vidim taj tren kad je bilo gotovo
  • xavier
    11.1k


    Klub bi u principu trebao imati. Kamera je bila iza nas, na kraju dvorane, pa je snimka s leđa, ali trebala bi biti odlična.
  • Crle
    350
    I mene zanima kako je to sve skupa izgledalo u skupštini. :blush:

    Onaj trenutak pod zapadom uz "za dobra stara vremena" je sve, baš eksplozija svih nakupljenih osjećaja kroz sve godine.

    Kada pogledam od prve utakmice na kojoj sam bio sa starim i kada je krenula ta prva prava ljubav prema klubu 1997. protiv Partizana, pa Newcastle ispadanje prva tuga, kada kao klinac navijaš za Dinamo a klub se zove drugačije, pa povratak tog imena i euforije, pa kretanje na domaće sam, do početaka odlazaka na gostovanja, čitanja u sportskima o nekom Zubaku, pa onda onaj neki Mamić koji dolazi u kavez u sl. Brodu, pa Kuže i tjeranje istoga... i sve ostalo manje više poznato do danas. Tek sada zapravo imam/imamo klub koji mogu/možemo zvati svojim. Svih tih godina je on bio u nama kao ideja kakav bi trebao biti no tek sada je stvarno tu.

    Stvarno svaka čast kako ste ovo odradili!
  • R13S61
    188

    Nadam se da je prošao mamurluk do sada... Podsjećam na ovaj post i nemoj štediti tipkovnicu :wink:
  • ZGWest
    525
    Za sve one koji još sumnjaju u nešto.

    Samo kad čovjek prevrti zadnjih tjedan dana i vidi kojih je sve očajničkih poteza od strane mumije i kompanije, koji naravno, nisu uspjeli, bilo. Samo to je dokaz kako svi uključeni u ovu borbu, nisu 2 koraka ispred, već 5.

    Trebalo je sve to previdjeti i onemogućiti bilo kakvo spriječavanje izbora. To je dovoljan dokaz koliko je sve ovo stručno odrađeno, tko to ne vidi, nemamo što dalje pričati.

    Svaka čast svima koji su bili dio ove borbe!
    Još dolazim sebi od jučer.
  • Bosskovitz
    7.3k
    Puno samo toga danas htio napisati, ali bit ću na kraju maksimalno sažet. Hvala svima. Mislim da jedan navijač Dinama ne može doživjeti veću čast nego da aktivno sudjeluje u ovakvom povijesnom trenutku za klub i da može uzidati svoju ciglicu u zid uspjeha koji smo izgradili. Nikada nisam upoznao skupinu boljih, iskrenijih i nekom cilju predanijih ljudi od onih koje sam upoznao radeći s njima na Dinamovom proljeću. Srce mi je prepuno.

    Hvala grupi, hvala Zeki, hvala tridesetorici, hvala svima koji su odradili ogroman posao u sjeni, hvala onima koji su iznijeli ovu gotovo dvadesetogodišnju borbu i ustrajali unatoč zabranama, maltretiranjima, pendrecima i gorem od toga, hvala svim članovima koji su glasali, svim navijačima koji su ovo podržali, hrabrim i mudrim skupštinarima koji nisu bili dio naše priče ali su prepoznali njezinu viziju i ideale kad je bilo najbitnije, svima koji su predano radili i onima koji su bili spremni napraviti i riskirati puno više za naš cilj no što je srećom bilo potrebno, hvala novinarima koji su uglavnom bili na našoj strani, hvala Zoni i zonašima od kojih su neki postali i skupštinari, hvala svima koje nećemo spominjati javno ali su bili tu kad je trebalo. Najiskrenije, hvala iznad svega našim ženama, a onda obiteljima i prijateljima jer su imali razumijevanja zadnjih tjedana za nešto što je gotovo nemoguće racionalno objasniti, ali sjaj koji smo imali u očima je svima bio jasan.

    Kad smo dobili izbore prošlog vikenda, rekli smo da vodimo 1:0 i da još nismo gotovi. Jučer smo zabili za 2:0 i sudac je fućkao kraj. Dobili smo najveću utakmicu u stoljetnoj povijesti našeg kluba, ali sada je na nama da isporučimo ono o čemu smo pričali. Jebeno jedva čekam, jučer navečer bih krenuo da sam mogao!
  • markoli
    1.6k
    Valjsa sto godina nisam čuo “Dinamo moj Dinamo, ja volim tebe jako”. Kada je to jučer krenulo sam se baš naježio. A slavlje kada su Zeko i skupštinari stigli dolje je bilo baš onako spontano, iskreno. Čista ludnica.
  • Juznjak
    2.9k
    Valjsa sto godina nisam čuo “Dinamo moj Dinamo, ja volim tebe jako”markoli

    Zar nije bilo nekad nedavno na početku neke utakmice kad je s megafona bilo “ajde ajde svi ruke” i onda krenula ta pjesma uz ogromno čuđenje svih prisutnih? :rofl: Reakcije ljudi na sjeveru su baš bile top.
    Moguće da sam pomiješao s nekom pjesmom, nek me netko ispravi ako jesam ili nek se izbriše komentar jer i nema puno veze s temom.
  • Paggini
    5.7k
    Valjsa sto godina nisam čuo “Dinamo moj Dinamo, ja volim tebe jako”. Kada je to jučer krenulo sam se baš naježio.markoli

    Na tekmi ispred mene bio Ripper s kćeri koji su to pjevanje ovjekovječili svojim mobitelima, brijem da se i on naježio kad je sjever zagrmio. Inače mi se gadi fotkat ljude bez njihovog znanja, ali ovo sam morao poslati burazu.

    Picsart-24-03-11-21-03-02-657.jpg
  • NitkoBitan
    11.7k
    Ma bilo je... pogotovo kad su se dizale koreografije.
  • OBIGB
    492


    Evo jedna samo mala napomena, tj činjenica, za koju želim da se istakne što se tiče borbe.

    Ranih 2000ih su počele natruhe protivljenja seljakluku ZMa, sredinom 2000ih kada je sa sjevera po prvi puta skandirano MCOIS, izbacivanja ZMa iz udruge u Draški… borba traje više od 15 godina, ja bi rekao 18 ako uzmemo prvo skandiranje…

    Normalno, bojkot je radikalizirao stvari koje su veće same po sebi bile dovoljno radikalne ( međusobne tučnjave BBBa kao posljedica borbe, prije bojkota), ali sam bojkot nije početak.

    To je važno istaknuti kako ne bi zakinuli nikoga koji je na neki način doprinio borbi 2006., 2007. Itd izd.

    Nove generacije moraju biti svjesne toga.

    Preporučam feljton, kronike jednog ludila, napisanih od BBBa.
  • Oluja
    3.6k
    Valjsa sto godina nisam čuo “Dinamo moj Dinamo, ja volim tebe jako”.markoli

    Bilo je pjesme, ali jučer je pojam "moj" napokon to i značio u punom smislu riječi.
    Dinamo, MOJ Dinamo!

    Mislim da velik dio nas još zapravo nije svjestan koliko je jučerašnji događaj značajan.
  • Papastrumf
    9.4k
    Krenuo sam pisati, došao do 2 stranice teksta i shvatio da sam zaboravio spomenuti gotovo polovicu ljudi. Onda sam sve pobrisao jer to nikako ne bi bilo fer.
    Zapravo su kolege @Bosskovitz i @OBIGB napisali sve što je potrebno.

    Ja ću samo napisati jednu stvar, a koja nije poznata široj javnosti. Ljudi koji se zalažu za tezu da iz kluba treba izbaciti sve, počevši s tetama spremačicama moraju znati da ova Skupština vjerojatno ne bi završila kako je završila da troje zaposlenika kluba, koji su članovi Izbornog povjerenstva nisu odbili provesti sulude ideje svojih nadređenih da se izbace trojica članova s liste 35.
  • IceMan
    1.5k
    Sve pet, al Perasica mora letit iz kluba nakon svega, pa makar joj i punu odštetu isplatili.

    Sve ostalo je teška teška zbunjola svega ovoga.
  • NitkoBitan
    11.7k
    Otpremnina pola milje... Treba bit hladne glave.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.