• Nino Bule
    11.3k
    Sve se to moze objasnit bez nepotrebnih pridjeva, opcenito na forumu u zadnje vrijeme na svim temama vlada nepotreban seljakluk i ko da se natjecete tko ce gore izvrjeđat nekog.
  • Oluja
    3.6k
    jel vrijeđanjem Mamića dok je bio na funkciji vrijeđan ugled Dinama? U redu je bilo vrijeđati Glavatu spodobu i njegovog brata, mumiju, Marčinka i ostale koji su nam bili na tapetu ali kurvicu se ne smije dirati? Kurvica je preblaga riječ, to je jeftina kzrvetina i spodoba koju bi najbolje bilo lansirati u tri pičke materine zajedno s mumijom i ostalom bandom i podobnicima.
  • Facke
    2k
    Same jedna stvar decki. Razgovori su u tijeku i nemojte padati na "informacije" Lesija i ostalih. Nemaju pojma skim se razgovarale. Tulke od mene. Nogometni svet je jake povezan , dosta se more saznati. Tak da budite mirni. Ovi decki budu dober posel napravili. A Lesi, Tironi, Olivari i kak se vec zoveju, nek piseju , al pojma nemaju.
  • nemapredaje
    1.9k


    Ima ovdje zanimljivih imena:

    https://www.transfermarkt.com/manager/verfuegbaremanager/statistik


    Mislim da bi mnogima od njih bilo zanimljivo radit na samom izvoru iz kojeg je izašao jedan Modrić, Kovačić, Brozović, Gvardiol, Olmo itd.
  • The Undertaker
    3.9k
    Ovo sam slučajno okinuo lajk. Neću vam ja određivati što će te pričati. Svatko je odgovoran za svoje pisanje i svoj izričaj. Samo ću zadržati pravo da ne sudjelujem u komunikaciji na taj način. Uvijek mi je u glavi da možda nečija majka ili dijete to čita.
  • Crle
    350
    Nakon onoga jučer ispod zapada tek sada mi dolazi do glave koliko je ono jučer ogromno i koliko su ljudi iza DP ovo pametno odigrali. Iz nekih moralnih razloga i poštovanja (barem) bi svatko trebao razmisliti što piše. Da ne govorim o povjerenju tim ljudima koji bolje znaju što rade, i koji su bolje upoznati sa situacijom od nas koji nismo napravili ništa.

    Zar bilo tko ovdje misli da ljudi koji su uspjeli razrušiti onu tvrđavu kao kulu od karata, nisu sposobni procijeniti, bolje od bilo koga od nas, da li je XX dobar za SD i da li ima više koristi zadržati nekoga na određen/neodređen period na nekoj poziciji?
  • gledatelj
    201
    Ekipa mislim da uprava neće tako skoro otići. Shvatite da je to prevelik klub da bi preko noći mijenjao cijelu upravu dok mu gori sezona. Nitko ne spori da su kriminalci i nesposobnjakovici, ali ipak su tu duže vremena. Vjerojatno će se pričekat kraj sezone, a do tad će ubaciti u upravu nekog za sportski sektor.
  • NORTE
    9k
    Nekad neki ljudi zaslužuju uvrede koje dobiju.

    Posebno ako je riječ o veleizdaji.
    Potkradanje bilo čega zbog vlastite koristi je veleizdaja.

    Ne pričamo o švercanju u tramvaju, o klincu koji se bez ulaznice ugura na tribinu, nego ozbiljnim kaznenim djelima koja se u ovoj državi nažalost ne kažnjavaju adekvatno.

    Međutim, teške birtijaške uvrede na forumu ne bi trebale imati mjesta.
  • Crusades1986
    9.5k
    Zeko u FD košulji na Dnevniku Nove TV :love: :love:
  • Sixthway
    254
    Kaže zeko da uprava ostaje
  • Papastrumf
    9.4k
    Najbolje da ce na javnoj televiziji reci da ce smijeniti Upravu prije nego sto je uopce pricao s njima.
  • Dzgšb
    222
    Zeko gospodin ,kako ga je lijepo slušati,milina! Vidi se da je čovjek pošten i dobar prije svega
  • Tongo Doumbia
    2.2k
    Opet se relativizira oko Zajecove izjave. Doduše, neke sam i ja osobno kritizirao, ali ova nije bila loša, na mjestu je, dapače.

    Manje od tri mjeseca su do kraja aktualne sezone, što bi se sad pretumbavala uprava? To nema smisla nikakvog. A i, koliko god se neki tu sprdali, a nekada i ja sam, Vlatka Peras od 1998. godine radi u Dinamu. To što smo joj mi dali nadimak " kuhačica kave " ne znači da nema veze o životu i da neće moć savjetovat ili pomoći Zeki, dapače, a uzmite u obzir i pozamašnu cifru koju joj treba dat kao otpremninu.

    Kod mene u životu rijetko kad ima mjesta za ponižavanja bilo koga, a očito je i Zajec takav čovjek. To samo može biti pozitivno, tako da se smirite.
  • Enkrete
    18
    Jasno da nece nikakve drasticne promjene radit dok se ne naprave revizije svega u klubu. Moraju prvo znat na cemu su, sve ostalo bi bilo donosenje odluka na slijepo
  • scooniepenn
    1.7k
    Ekipa, svima nam je zajednicko ovdje da vise od svega volimo
    Dinamo i napokon ga imamo. Na celu s ekipom sa Zone ta dugogodisnja borba je okoncana i dobili smo ono sto smo svi zeljeli. Ajmo civilizirano raspravljati i istovremeno uzivati u svemu lijepom sto je pred nama, a jasno je da je potencijal za transformaciju i nadgradnju ogroman. Narativ iz krcme nece doprinijeti kvalitetnijoj komunikaciji ovdje, mi smo Purgeri, zagrebacka gospoda i ajmo taj duh vratiti nasem klubu. Predugo je primitivizam i malogradjanstina stanovala u odajama Maksimirske 128. Dinamo, ponos naseg lepog Zagreba grada.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.