• Papastrumf
    9.4k
    Ovo je nešto za što se sigurno ne može hvatati. Nije si ona sama povisila plaću. To što je možda Mirko to napravio mimo IO-a, to ne može biti njezin krimen.
  • Jurki
    8.4k
    za kaj joj je onda isla kaznena prijava?
  • The Undertaker
    3.9k
    Kao prvo, nemoj je zvati kurvica jer je ona PU Dinama. Ako si utvaramo da smo gospodski klub onda je to neprimjeren način javne komunikacije a ujedno i srozavanje samog kluba. Ako baš moraš onda molim te barem nemoj kad pričaš sa mnom. Ona je u Upravi mislim od 2016. godine i vjerovatno je u klubu najdetaljnije upoznata sa svim ugovorima, dogovorima, procesima itd... javnim i tajnim. Novom PU bi trebalo barem par mjeseci da pohvata barem osnovne stvari a pitanje je imamo li mi tih par mjeseci. Dodatno, ne znam koliko u klubu drže do standarda čuvanja i držanja dokumentacije pa je pitanje da li je sve uredno zavedeno i protokolirano ili postoje kosturi za koje samo ona zna. Sve se u teoriji može ali je na IO da procijeni što je najbolje za klub i u kojem trenutku.
  • Papastrumf
    9.4k

    Iskreno, nisam niti čitao je li izašlo za što je točno prijavljena, ali mislim da ovo vezano za njezin ugovor teško može proći. Po informacijama, najveći problemi bi mogli biti s dinamo trade.
  • Brusa
    649
    nije njezin krimen nego njegov. Ali takav ugovor bi bio "nevažeći", a njoj pripadaju prava po onom prošlom ugovoru, dakle, plaća i otpremnina. Da joj se otkaz i otpremnina isplati prema starom ugovoru, pa ona onda nek tuži za razliku ako hoće. To je naravno, samo moje mišljenje i sigurnan sam da novo vodstvo ima dobre pravne savjetnike te će to izvesti na zadovoljavajući način.
  • Nino Bule
    11.3k
    Vjerovatno je prijavljena za ove ugovore s base connections, firma s jednim zaposlenim a isplacivane stotine tisuce eura i taj jedan zaposleni je suradnik i bliski prijatelj milicevica.

    "Zanimljivo, Dinamo i Base Connections 2020. godine sklopili su ugovore o grafičkim i marketinškim uslugama na iznos od 21 tisuću kuna plus PDV, no isti su subjekti potpisali i ugovor u kojem Dinamo isplaćuje 172.695,04 kune spomenutoj firmi za dobavu i ugradnju PVC stolarije. E sad, poveznicu između grafičko/marketinških usluga i PVC stolarije malo je teže pronaći. Sve te ugovore Dinama i Base Connectionsa supotpisivala je Vlatka Peras."
  • The Undertaker
    3.9k
    Kao prvo, bitno je da li je ugovor realiziran odnosno da li je stvarno i plaćeno. Ako jest onda je bitno da li je PVC stolarija isporučena. Ako jest, onda joj mogu, u principu, staviti soli na rep jer je, koliko ja znam, potrebno dokazati da je to radila baš u namjeri da ošteti klub.
  • Jurki
    8.4k
    Kao prvo, nemoj je zvati kurvica jer je ona PU DinamaThe Undertaker

    Zvat cu ju kraljica majka. Ispricavam se.
    S obzirom da se zna da je nosila kuverte u Međugorje..trebalo bi joj dati bonus na placu za predan rad.
    Ovo je katastrofa kak se brane ljudi koji su sudjelovali u pljacki kluba.
    Idi sljedecu tekmu na sjever pa pitaj kaj ljudi o njoj mjsle.
    Ovo kak sam ju ja nazval je jos fino i kulturno.. kakve bi odgovore dobil.
  • The Undertaker
    3.9k
    Na tribini je možeš zvati kako hoćeš ali u javnom prostoru baš i ne. Briga me za Vlatku ali vrijeđajući nju vrijeđaš i instituciju PU Dinama. Jer, što je firma (klub) koji vodi kurva? Valjda kupleraj. I sad zamisli da je ostave za PU.
  • Jaro
    5.4k
    jel ok izraz "tajnica" i "nosacica kuverti"?
  • The Undertaker
    3.9k
    Može ali dok je PU najbolje da je tako i zovemo, barem što se mene tiče.
  • Tradicija bunta
    5.4k
    Trebali bi malo moderatori pripaziti na rjecnik kojim se ljudi tu koriste,ovakvi seljacki pridjevi nisu nikome na cast. Ni ovima sto pisu na taj nacin, ni samom forumu.

    Ako ce se stvarno tolerirat to da se zene naziva kurvama iako su njeni krimeni nesto skroz drugo, a da se bivse igrace koji su medju sacicom rijetkih izasli tamo prije desetak godina protiv Mamiceve tiranije naziva alkoholicarima i glupanima, onda najbolje zatvorit temu.
  • Jurki
    8.4k
    dosadasnja uprava je zavrijedila sve moguce i nemoguce psovke i uvrede.
    Inace je uprava blagoslovila sve isplate koje su isle za Međugorje, uprava je radila fiktivne ugovore s Milicevicem.. itd.. samo pricekaj kad pocnu kosturi ispadati van.. di se bu vidlo da je jedan proracun ako ne i vise zgorel na glupe i stetne poslove.
    Po tome ispada da je bolje da su nam do sad bili na celu kluba bili tovari.. manju stetu bi napravili.

    Inace ta uprava je od "institucije" PU napravila kupleraj.
    Zbog njih se Dinamo okarakteriziral ko leglo lopovluka i muljaza.
  • The Undertaker
    3.9k
    Ja potpisujem sve što si rekao ali drugi nas blate i blatiti će još pa im ne moramo i mi u tome pomagati. Ako se mi prema klubu i svim njegovim ljudima (bez obzira da li se slažemo ili ne) nećemo odnositi sa minimumom poštovanja, neće nitko. Ako si primjetio, nitko od novog IO nije grubom riječi okarakterizirao Barišića iako bi ga najradije strpali u top i lansirali preko Sljemena. Zatvorimo kulturno to poglavlje i idemo dalje.
  • Ludovic IX
    5.1k
    U mom nekom idealnom svijetu, Zvone kao predsjednik uprave, neki dokazani SD kao član uprave za sportska pitanja i neki vrhunski manager kao član za financije..i Vlatka da im kuha kavu. I odnese koju kuvertu di već treba poslat. Istina da bi sa 15k mjesečno bila najbolje plaćeni poštar na svijetu ali eto....

    Nakon dubinske analize, nadam se da neće ispasti neki preveliki kosturi iz ormara i da ćemo imati relativno čistu sliku oko toga što se mora napraviti da bi ostali na istom nivou ili još bili bolji.

    Riješit ćemo se nekih ugovora, prestati sa preplacivsnjem usluga koje služe nekima da si omaste brk na dinamu. Možda sa 50 milja možemo imati isti rezultat kao i sa 60 i tu ne mislim da sportski sektor mora patiti, štoviše mislim da možda ćemo pametnijim kupovinama imati jaču momčad a manje troškova. Samo u zadnj3 tri-cetiri sezone imamo 5-10 miliona troškova kupovine igraca (kupnja, plaća, posrednici) a ti igraci imaju nikakvu ulogu u klubu.

    Uz to sve, nadam sw da ćemo imati barem 3-4 nova jaka sponzora koji će sada sa ponosom moći reći da su sponzori dinama.

    Vjerujem da uz sponzore i marketing može napraviti puno više jer iako marketinške brojke nisu slabe, mislim da tu ima potencijala i za puno, puno više.

    Zadnje, vjerujem u još veće brojke na tribinama idućih sezona pa će i tu financijski učinak biti već. Nemamo brojke ali vjerujem da je već ove sezone tw brojka biti veća od 2-3 % budžeta. ( milja od godišnjih + dve milje od pojedinačnih ulaznica po mom brzinskom proracunu)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.