• rioda
    2.5k
    Dobar je, po kvaliteti kad se sve uzme u obzir bolji od Moharramija jer je defanzivno stabilan. Napadački nam neće nešto puno doprinijeti sudeći po ovoj prvoj tekmi, ali sam sve u svemu zadovoljan. Tehnički nije baš najbolji, ali mi se jako svidjelo kako je čvrst u duelu. Dosta mi je sličan Ristovskom po stilu igre.
  • Cruyff
    45
    Tehnički solidan, izrazito čvrst, a kad uđe u ritam sigurno će defenzivno biti pojačanje. Prema naprijed se vidi da može probit stranu kroz suradnju, ali teško 1 na 1.
  • Danko
    570
    Raketa.
  • Tongo Doumbia
    2.3k
    Onaj ubačaj na peterac, ono nisam vidio u Dinamu od Ive Pinta. Naš Seedorf hhehehehhe.
  • Mihaljević
    8.1k
    f2322dab-08c4-43a7-977f-ff0ceadf15c3.png?width=480&height=480
    vs. Varaždin
    vs. Rijeka
    vs. Gorica

    Predriblan : (0)
  • Orc123
    5.1k
    Top igrac, a mlad. Kopija Riste, defenzivno stabilan, a u napadu sta napravi napravi. Jedan opet jako lijep centarsut, vidi se da ima to u sebi. Najvise mi se sviđa njegova mirnoca na lopti, pas igra i smisao za igru.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    steta kaj nije prijavljen za europu
  • Paggini
    6.9k
    Čudno mi vidjet nekog od nasih bekova da iz trka ima taj svileni ubačaj, naviknuo sam se na namještanje pa neki balon... Dečko bi mogao biti čudesno pojačanje
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    ne znam za vas decki, ali meni bi RPG startao utakmicu protiv Osijeka iz dva razloga:
    1.Vidi se da je igracina i da ga se tesko moze proc, ima solidan ubacaj te radi sve zadatke koji su mu zadani na terenu
    2.Ristovskog treba odmarati za paklenih 180 minuta protiv Paoka jer drugog beka nemamo za europu a svi smo svjesni kaj nam Rile trenutno znaci kad je pravi
  • Yovitssa
    344
    ne znam za vas decki, ali meni bi RPG startao utakmicu protiv Osijeka iz dva razloga:
    1.Vidi se da je igracina i da ga se tesko moze proc, ima solidan ubacaj te radi sve zadatke koji su mu zadani na terenu
    2.Ristovskog treba odmarati za paklenih 180 minuta protiv Paoka jer drugog beka nemamo za europu a svi smo svjesni kaj nam Rile trenutno znaci kad je pravi
    dinamozivivjecno

    Pametno zboriš, po meni bi trebao biti starter. Za Rileta u Europi zamjene nemamo, a RPG igra kao da je s nama par sezona već!
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    meni je samo zao kaj ga nismo stigli prijavit za europu, ali dobro igrat ce iduce sezone ligu prvaka :joke:
  • Dudu 9
    151
    Zvijer.
    Uz Baturinu danas najbolji na terenu.
  • Orc123
    5.1k
    Top odigrao danas, defenzivno je top, napadacki jos moze kad se uigra. Igrac koji je s loptom na TI. Jos jednom se pokazalo da se moraju gledati takvi igraci iz liga petica, koji su nauceni da igraju na visokom nivou i jake tekme! Kaj najbolje dosao je besplatan, znaci da se moze!
  • ShanKu
    355
    Ako gleda zonu Dinamo... bravo, svaka čast :clap:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment