• Georg Koch
    3.6k
    @deda broji glasove koliko razlike vodimo mumiju :rofl:
    zato se nadamo izvjestaju @Liks90 ;)

    Salu na stranu, valjalo bi vidjeti brojke cisto radi usporedbi, mada gospodina Dedu svi apsolutno razumijemo veceras :blush:
  • tigric
    152
    sutra cca 5 tisuca gledatelja?
  • Ivan0302
    265
    Znači oko 710 ulaznica je danas otišlo, znači stotinjak više nego prvi dan odprilike. Ali mislim da sutra će dosta ekipe poslje izbora uzeti.
    Edit: karatana sutra se tek otvara od 15:30, malo kasno po mome mišljenju.
  • Georg Koch
    3.6k
    puno, puno vise.
    Garantiram da ce karatana izgoriti, nakon, ako Bog da pobjede Zeke sutra i vracanja kluba navijacima.
    Garantiram redove!
  • Liks90
    1.1k
    A obzirom da smo imali dva dana prodaje, sasvim solidna brojka, a sutra ak sve prodje kak treba sjever ce planut svakak
  • NitkoBitan
    12.3k
    Edit: karatana sutra se tek otvara od 15:30, malo kasno po mome mišljenju.Ivan0302

    :chin: :brow:
  • Liks90
    1.1k
    još jedan kiks nadam se od sutra “stare” uprave
  • tigric
    152
    ak bude pozitivan ishod sutra, očekujem sigurno rasprodan sjever i fino popunjen zapad dolje... to je nasa baza navijaca koja ce se svakako pojaviti
  • Georg Koch
    3.6k
    Edit: karatana sutra se tek otvara od 15:30, malo kasno po mome mišljenju.Ivan0302

    Znaci kakvi jebeni kreteni. Sad sam brzinski pregledao zadnje domace tekme u HNL-u, ovako je islo:

    - Za Rijeku, tekma 15:00, fizicka prodaja na TP na sami dan tekme pocela od 11:00 h.

    - Za Varazdin, tekma 17:10, fizicka prodaja na TP na sami dan tekme pocela od 11:00 h.

    - Za Goricu, tekma od 17:15, fizicka prodaja na TP na sami dan tekme pocela od 11:00 h.

    To su zadnje 3 domace tekme u HNL-u, vjerojatno su one i prije na isti nacin.
    Sugo, sugava, ovo je kao slucajno?
    Cak ne vjerujem u neznanje, jer ne moze biti neznanje biti bas u ovoj tekmi, bas na povijesni dan, bas kad tisuce planiraju doci od 11h pred izbore.


    Tik-tak, tik-tak, sudit ce vam se ubrzo za sve, smecari!
  • DrawTube
    3k
    također očekujem rekordno umanjenu brojku sutra. Moguće i 30% nižu od prave

    Vidi se da se namjerno ide na sabotažu broja gledatelja na ovoj tekmi

    Gamad
  • Georg Koch
    3.6k
    da.

    Pa x ljudi ce po navici doci i planirati uzeti karte od tipa 11h, kada uvijek otvaraju karatanu.
    Al ne, sada se otvara u 15, kad se zna da ce biti velike guzve, dugo ce se cekati, jos duze ulaziti i slicno.
    Mediji koji citate, a znamo da citate, mozete se pozabaviti i ovim fenomenom:
    Kako svojim navijacima olaksati kupnju ulaznica, smanjenje guzvi, ubrzavanje samog procesa kupnje - pitajte GNK Dinamo !!!
    I navedite ovaj primjer.

    (Da, znam da je karatana radila danas, da se moze online uzeti i dalje i slicno...nije to pouka, nije ni bitno u svemu ovome;) )
  • Ivan0302
    265
    i meni je ovo prečudna i preglupa odluka i baš me iznenadilo kad sam vidio jer očekivao sam da će biti u 11h kao i uvijek.
    Još znamo da dosta navijača pogotovo za zapad karte kupuje na dan utakmice, e sad zamislimo kako će ovo izgledati još ako izbori prođu dobro za kupovinu karte do početka utakmice ljudi će imati točno 2 sata.
  • andrejcole
    0
    Koliko je ostalo za sjever?
  • dinamo u srcu
    1.3k
    Pa može se uzet online i rješena stvar!
  • Tercel
    416
    Samo kratko pitanje za ekipu kaj ide na zapad. Jel pitrebno printat kartu ili skeniraju s mobitela ručnim skenerima?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.