• Maksim Maksimirski
    4.7k
    Hoxha je preuzeo štafetu:

    Čale, Ibanez, Pivarić, Stojanović, Špikić i sada Hoxha. On je novi dežurni pedro.

    Protiv Istre je bio najbolji, protiv Betisa jučer odličan, u nekim utakmicama korektan ali kada je samo korektan onda ga se linčuje i piše da je najgori jer ljudi imaju pik na njega. Kažu ''vidi se da nije igrač za Dinamo'' a lik se i više nego ravnopravno nosio sa Betisovim bekovima. Da se po tim mjerilima priča o drugim igračima onda vjerojatno nitko osim Petkovića ne bi bio dostojan dinamovog dresa.

    Ovo je samo stanka, privremeni prekid paljbe, primirje. Već nakon prve utakmice u kojoj Hoxha ne bude među 2-3 najbolja igrača na terenu i nakon prvog dinamovog kiksa bit će hebanja majke dežurnom pedru, moguće već nakon Rijeke.

    Hoxha će bit tako progonjen dok je u klubu a onda kada jednog dana ode dogodit će se isto ono što se dogodilo i sa većinom ostalih pedra, isto kao što sada govorimo ''pa nije taj Stojke bio tako loš, valjao bi nam danas'', ''nije taj Pivarić bio toliko loš, pretjerali smo u pljuvanju'' tako će se i za Hoxhu jednom pričati ''pa nije bio tako loš ko što smo pričali, sjetimo se Betisa i njegovih driblinga''.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Dugo nismo imali konkretnije krilo. Kad radis probleme i Betisu i Rijeci znaci da valjas nekom krcu.
  • jedan u nizu
    6.8k
    Ali ono sto me jako nervira jest njegova sporost kod predaje lopte.
    Covjek otrci, prode igraca, prode u duelu i sve super napravi i onda stane na loptu.
    Baturin sam, Misic sam, Perkovic sam, a on stane. I za tu sekundu dvije svi ostali su vec pokriveni inema kome dodati, ili doda nekome ko ima flaster na sebi i opet igra staje.

    Protiv Betisa je to izgledalo drugacije, puno vise dodavanja iz prve i puno brza tranzicija.
    Cak ni ne vjerujem jer je Betis imao posjed pa nam je to odgovralo, nego vise mislim da su oni znali da je to jedina sansa da ih se izbaci iz postavljene obrane.

    Zasto to ne radimo protiv HNL ekipa to stvarno ne znam. Ali nama treba brzi protok lopte u napadu.
    Pocevsi od Hoxhe, pa do Baturine, Misica i mozda ponajvise Petkovica. Petkovic najvise 'carini' loptu (uzasno me zivcira taj izraz), i dok izpimpla po lotpi protivnici budu postavljeni i onda ne mozemo probiti bunker.
    Petko je igrac koji moze jednom loptom izbaciti par igraca i preusmjeriti igru, sjetimo se samo gola protiv Rijeke na Maksimiru prvu utakmicu. Takve poteze vise ne radi.

    Dok za Petka mislim da je to zato jer je to trenerov potpis (a dokazao je da moze bitii grac sa minimalnim dodirima lopte), za Hoxhu mislim da se previse zabija i ne dize glavu sa lopte, pa imam dojam da dok je u driblingu nije svjestan gdje su mu suigraci.
  • Paggini
    10.2k
    U Belupu je imao slobodu igranja tog hero balla, al u Dinamu to mora izbiti. Al naš najkonkretniji ofenzivac dok nije izašao, dobra njegova partija.
  • hardek
    1.8k
    Imam filing da se Hoxhi stvari trenutno događaju pre-brzo. Mislim da je to jednostavno nešto što ćemo morat istrpit jer treba i njemu vremena da se prilagodi na tempo i težinu Dinamovog dresa.

    Petko je kapetan ali mene stvarno ubija to njegovo drobljenje po lopti. Koliko bi se protok lopte ubrzao i koliko bi krila i vezni više imali prostora kada bi on odigrao brzu mantinelu.

    Sviđalo mi se što je Brodić kad je ušao odigravao sve iz prve, odma to djeluje brže.
  • Rex Ramae
    2.7k
    Ma dobro i mi imamo previsoka očekivanja, u prvih par utakmica od čovjeka kojemu je do sada plafon u karijeri bila Lokomotiva očekujemo da bude Ribery.

    Protiv Betisa je bio dobar a bome i danas, trenutno bolje krilo nemamo i ne sumnjam da će biti još bolji.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Još jednom dobar. Malo pao u drugom a i nismo igrali po toj strani više uopće.
  • Captain America
    15.1k
    Treba češće gledati prema golu i pucati. Dođa na vrh 16 i zakomplicira bezveze. Jakir mu treba puštati Oršine highlightse dok mu ne dođe iz guzice u glavu.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    on ne moze i nece nikad biti kopija Orsica,Orsic je jedan i to je realnost, ne kazem ja da je Hoxha los naprotiv odlican je ali nikad nece biti na Orsinom nivou.
  • Zagi
    5.8k
    Ni blizu Oršine kvalitete šuta , a i Orša bi ih potrošio ne znam koliko na gađanje golubova dok nebi naštimao ciljnike.
    Onda zdrma ono protiv West Hama pa moram čkomit.

    Ovi Hoxhini prolazi lijevo pa direkt po podu su super. Samo se ekipa mora naviknuti na to i utrčavati u te linije.
  • Orc123
    5.9k
    Vec jedno vrijeme krila se ne ocjenjuju samo po napadackom ucinku vec koliko i kako igraju u oba pravca. Jedan Soudani i Fernandes talentom, tehnikom, cak Soudani i realizacijom su bili superiorni u odnosu na Orsu npr. Ali Orsa je kompletno krilo i igra u oba pravca. Za napravit europski iskorak nama su bolja takva krila nego da je krilo mozda ubojitije prema naprijed. Kaneko i Hoxha igraju u oba pravca i zato momcadski dobro izgledamo protiv nominLno jacih...tu se malo javlja problem kad igras protiv bunkera iako sam siguran da ce se obojica jos dici i imati dobre ucinke u vidu asista i golova. Bit ce to dobro...
  • Mali Zeus
    10.5k
    Jel ono probao desnom nogom pucati pa se spopatrljo?

    Ono je bilo tragično.
  • nemapredaje
    2.2k


    Misliš ono odmah na početku?

    Imao ju je na desnoj, ali si je prebacio na lijevu i s ruba peterca skoro pogodio korner zastavicu.
  • bbbruxelles
    83
    Ovaj decko je jednostavno ocajan i sve samo ne igrac za Dinamo.
    I to ne mislim radi jucerasnje tekme, vec cjelokupni dojam u svim tekmama u kojima je nastupio... od njega sam do sada vidio ukupno tri dobra, uspjesna driblinga te jednu asistenciju.

    Nazalost, nista. Nada.
  • SjevernaStrana
    1.2k
    Nastradao je i travnjak malo :grimace:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.