• markoli
    1.7k
    Koliko znači to samopouzdanje i europsko iskustvo koje smo stekli u zadnjih 5-6 godina. Naklon do poda dečkima.
  • DrawTube
    3k
    Hvala Istri na čestitkama!
  • Dubbbrava
    179
    Srušili smo i ovosezonski rekord po broju gledatelja na ovoj utakmici :clap: ostaje žal šta nikako doć do tih 20k+ al to očekujem u četvrtfinalu kad prođemo cigane
  • eol12
    357
    Čestitke svima. Momčad još jednom pokazala kaj zna odigrati, zato me posebno naljute utakmice koprotiv Osijeka. Samo tako naprijed i uzet prvenstvo, a u Europi koliko ide ide, bravo momci.
  • DrawTube
    3k
    Ma ne treba očekivati 20k+ jer bi sa 100% dolaskom godišnjaka, punom ložom, dolaskom svih sponzora, rasprodanim Jugom, ljudima koji vise s reflektora i s 5000 ljudi na ulici brojači pokazali 19 845
  • Dici98
    21
    Bernauer,Theophile,Sucic i Petkovic odigrali za 10
    A s druge strane lijevo ne zna se ko je gori Hoxha ili Vidovic.
    Hoxha dodje do gola ali ne zna opucati kako treba,prodje dva tri covjeka i to je to.
    Vidovic se izgubi sa loptom ne zna gdje se nalazi
    Alii nakon ovakve veceri vjerujem ne mogu opet nikome nista zamjeriti…
  • Orc123
    5.1k
    Ispos radara opet prolazi igra stoperskog para! Opet cista mreza! Max i Ktc su savrsena kombinacija jer jedan drugome sakrivaju mane a izbacuju na vidjelo kvalitete. Ipak Max moze a?
  • Infinity
    15.2k
    Razlika izmedju nas i njih je veceras bila u tome da smo mi bolji :cool:

    Dojma sam da je treci visio u zraku, mozda ih je sudac spasio. U dva navrata je lose sudio faul, moguce da bi zabili.

    Nadam se da necemo dozivjeti sok, bila bi sramota ispasti od ekipe koja veceras nije pokazala doslovno nista. Ne ocekujem neku pobjedu, ali mislim da necemo ni izgubiti. Nekih 1-1 ce biti super.
  • Peškaman
    2.6k
    Daj Izraelce u Mađarskoj i invaziju :love:
  • dzis
    581
    Sjajna tekma. Opet ekipa jebena u Europi.

    Brunu sam popljuvao protiv Osijeka i jos stojim kod svojih rijeci.Covjek ne moze naci motiv za HNL. Ali kada mu se igra,Lik je doktor..usporedbe njega I Livaje smijesne.

    Mene se najvise dojmio Susic.

    Sad u nedjelju ne zasrati protiv Belupa.

    Jos jedna stvar…ovako se postaviti i u Splitu.Dajte im loptu sa vidimo kaj ce sa njom napraviti
  • marcio amoroso
    32.4k
    Velik si Dinamo!! Samo toliko.
  • San Lorenzo
    11.6k
    Dobio sam i ono što sam prije utakmice tražio, da stadion skandira ime Velimira Zajeca! :starstruck:
    Nešto što Barišić u svojih 3000 godina života nikad nije doživio niti će doživjeti.
  • Bosna86
    11.6k
    EUFORIJA!!!
  • Ijayi Atiemwen
    548
    šta smijemo ić na to gostovanje?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.