• keppi
    127
    Jasno da novac nije jedina garancija za uspješnost, ali da je važan i to jako ...sigurno da je.
    Čak i malo bolji juniori, pa i kadeti imaju već neka primanja, a kamoli igrači prve ekipe.
    Malo je onih koji će igrati za kikiriki...to je nažalost realnost.
    Mutni poslovi su neka druga, rekao bi neiscrpna tema sadašnje uprave. Ja sam pisao o nekim recimo nazovimo pozitivnim stranama.
  • Jurki
    8.7k
    kaj sad mumija upravlja klubom?
    Taj ne zna kad mu je vreme za promijeniti pelenu a kamoli kaj drugo.
    Predsjednik se sigurno ne bavi upravljanjem klubom na dnevnoj bazi kaj je zapravo bitno.
  • xavier
    11.1k
    Sad picajzliranje, predsjednik -upravakeppi

    Recimo Niko Kovač da sutra dođe kao trener ili kao igrač...kažeš ista stvar, zar ne? :wink:
  • Mali Zeus
    9.7k
    ecimo Niko Kovač da sutra dođe kao trener ili kao igrač...kažeš ista stvar, zar ne? :wink:xavier

    Recimo kad bi došao kao trener-igrač? :D
  • ZGWest
    551
    Razumijem od kud bi dosao taj strah, ali frende gore od ove uprave ne ide. Fkt ne ide.
  • Goran86
    85
    Idealan i konkretan pritisak bi bio sljedeći:
    Pitanje za predsjednika vlade Andreja Plenkovića: "Vjerovatno ste upoznati da su u nedjelju izbori za predsjednika Dinama, s obzirom da je velika većina Zagreba dala podršku Zeki i jasno pokazala volju naroda, smatrate li da bi eventualni glas par vaših ljudi iz skupstine za aktualnu vlast na celu sa Barisicem bilo prakticki politicko samoubojstvo za naredne izbore parlamentarne i lokalne?"
  • superhik
    10.4k
    ali da je važan i to jako ...sigurno da je.keppi

    a sam pisao o nekim recimo nazovimo pozitivnim stranama.keppi

    Ako donosiš sud o nekoj Upravi i predstavljaš ga javno, onda se ne baziraš samo na "lijepe" stvari bez ružnih zato što to znači da navodiš svoju izjavu u jednom smjeru.

    Titule su super stvar za nas navijače. Ali klub moraš gledati kao funkcionalni poslovni subjekt.
    Tu titule ne znače puno ako ne donose profit, a još gore ako ti novci cure na sve strane, stadion je nefunkcionalan i ugled kluba je srozan.
  • The Undertaker
    4.1k
    Ja mislim da bi trebao imenovati novi IO koji bi trebao odmah imenovati nove članove Uprave, prije svega PU i preuzeti upravljanje ali i odgovornost za klub.
  • keppi
    127
    Nije baš jednostran pogled jer sam napisao sam da je sadašnja uprava povezana s hrpom mutnih poslova, ali nisam o tome htio naširoko razglabati.
    Pripadam među one koji si ponekad puste sažetak i Oršićeve golove protiv Tottenhama i slično, a nakon svakog poraza sam tri dana bolestan.
    Želim reći da i dalje želim uživati u bar ovoj dosadašnjoj razini uspjeha našeg kluba, a daj Bože i većim pobjedama.
  • Sajla
    3.5k
    postojećem IO s 11.3. ističe mandat tako da bismo morali dobiti novi ovaj vikend. a oni onda odlučuju hoće li odmah mijenjati i upravu s obzirom da njima ne ističe mandat (ugovor?). mislim da svi očekujemo da se to ubrzo dogodi, ali ne vjerujem da će to biti preko noći.
  • Sad opet
    194
    neznam dal' se sječaš ali ako već gledaš tako površno, Dinamo je obarao negativne rezultate u Europi s istom tom "starom" upravom. Smješno je izvlačiti samo pozitivne strane.
    Dinamo je "prodisao" s bjegom kriminalca,ali ovi ( većina) su mu "lojtre držali" pa ne vidim razloga zašto bi ih na ikakav način trebalo opravdavati
  • Captain America
    13.9k
    Želim reći da i dalje želim uživati u bar ovoj dosadašnjoj razini uspjeha našeg kluba, a daj Bože i većim pobjedama.keppi

    Ova uprava nikakve veze nije imala s dosadašnjim uspjesima. U godinu dana su nam pružili sezonu iz noćne more, lako moguće potrošili 2 ponavjeća trenerska talenta u Hrvatskoj i masakrirali momčad. U onoj sprdnji kako ni tovari ne bi vukli ovakve poteze ima i istine. Što ih se prije otarasimo, to bolje za nas i klub.
  • keppi
    127
    Tko opravdava ....
  • Jurki
    8.7k
    Spomenuti su uspjesi kluba.. do toga nebi ni doslo bez Bjelice koji je sam biral igrace.
    Nakon toga je sve bila stihija.
    Imamo minimalno 5 prijelaznih rokova koje je ova uprava sjebala.
    Dobro desi se jedan kaj sjebes (tak se poklopi) al da ih uspijes sjebat minimalno 5 to je previse.
    Svake godine kvaliteta momcadi nije ostajala priblizno ista vec je kvalitativno momcad padala.
    To se nije tolko vidlo zbog individualne kvalitete koja je postojala do ove sezone.
    Imamo hrpu neupotrebljivih a skupih igraca.
    S ovakvim proracunom nam je konkurencija sve blize. Ne zato kaj oni dobro rade, vec zato jer mi radimo lose.
    Nema plana za izlazne juniore i njihovo uvođenje u seniorski nogomet. Itd.
    U svakom nogometnom klubu je i ovih par crtica dovoljno da se takvoj upravi da momentalni otkaz.
  • keppi
    127
    Ne razumijem baš...šta se trebamo sramiti naslova prvaka i učešća u Euro kupovima zadnjih 10 - 15 godina?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.