• Mr Anderson
    5.4k
    Da, uzimali su u velikom broju profesionalne dizače ručica. Opet, ima među tih 35 ljudi koji bi mogli glasati po savjesti, a ne kako im se kaže.
  • Papastrumf
    9.9k
    Kao sto smo rekli, na tom popisu ima i nasih ljudi. Suzdrzite se do nedjelje.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Bit će to dobro sve.
  • The Undertaker
    4.1k
    Dobro, recimo da Zajec bude izabran za predsjednika, što mislite da će se dogoditi nakon toga?
  • Draž
    1.1k
    Dinamovo proljeće.
  • đole
    270
    za početak skromno očekujem prosjek od 10+ tisuća ljudi na svakoj domaćoj tekmi do kraja sezone.
  • mali M
    3.5k
    Pa prvo očekujem da on skupa sa ekipom sastavi kvalitetna tijela unutar kluba, da sportski sektor napokon zaposli sve djelatnike koji jedan sportski sektor mora imati, da se krene graditi sustavno iz kluba odnos sa navijačima i da nekome bude posao da to prati i osmišljava nove načine kako stvoriti/privuči nove generacije, da se posloži transfer politika dugoročno, da se napravi plan za školu dugoročno.. imaš toliko nebrojeno mogućnosti da neznam od kuda bi krenuo. Mada znam, od glave, u biti točno redom koji sam ti napisao.
  • masacusec
    3.1k
    Medju 35 dosta ljudi iz medicine, zlobnici bi rekli nista cudno s obzirom na dob Barisica :rofl:Jaro

    Za kameleona treba vet
  • Mihaljević
    8.2k
    Nije Zajec Florentino Perez niti Roman Abramovič, ali je sigurno napredak u odnosu na tajnicu i njezine šegrte koji jedino gledaju osobni interes, pokazali su u proteklih godinu dana da samostalno ne znaju voditi klub i čisti je dokaz trenutno stanje u klubu.
  • Papastrumf
    9.9k

    Dogodit će se ono što piše u programu DP-a. Prvo dubinska analiza, a onda samo rad kako bismo ispunili ono što je i obećano, a to je uspješniji dinamo na svim poljima. Sigurno neće biti nekakvih velikih rezova do kraja sezone, ako si na to mislio?
    Mislim da su prioritet sportski direktor, kako bi se odmah počelo pripremati za sljedeću sezonu te član uprave za financije, po hrvatskom CFO.
  • rioda
    2.6k
    Može li mi netko reći kako se postaje Dinamov povjerenik? Nisam uspio naći na webu. Pitam ovdje jer je indirektno vezano uz temu

    Edit: Našao u statutu
  • Izet Hajrović
    901
    slažem se, samo bih dodao da meni nije tu toliko važan Zajec koliko mi je važno da 10 ljudi s liste DP postanu dio IO. U njima vidim svjetlo na kraju tunela, a predsjednik ionako nema neke velike ovlasti u smislu upravljanja klubom tako da su bitni oni ljudi oko Zajeca. Pobjedom Zajeca očekujem stabilizaciju sportskog sektora, sportski direktor svakako kao što kaže @Papastrumf, rekli su Mlinarić i Kovačević u Podcast inkubatoru da raspravljaju o nekoliko imena tako da će to već biti veliki korak naprijed, kao i CFO.
  • sport
    2.3k
    Nakon toga će 10 ljudi iz Dinamovog proljeća postati članovi I.O i napokon moći dobiti na uvid sve transakcije koje su se odvijale u klubu a koje Uprava na čelu sa Peras skriva kao zmija noge(vidjeli smo u Index-u zašto).Zatim će Imenovati novu Upravu sa sposobnim ljudima,imenovati SD,otvoriti klub prema članovima i javnosti (sjećaš li se kad se netko iz Uprave zadnji put oglasio u medijima po bilo kojem pitanju),itd,uostalom ako si pratio predstavljanje programa,gostovanja na podcastima,tv kućama sve si mogao zaključiti.
  • Chess96
    158
    Imenovati novu Upravusport
    Zanima me je li se glasa i o novoj upravi ili ova sadašnja odrađuje svoj mandat do kraja(do 2027.ako se ne varam). Ako bi ih se odmah rijesilo dužnosti bojim se da bi si uzeli izdašne odštete.
  • jedan u nizu
    6.1k
    Veca financijska nepogoda bi bilo da ova uprava sljedece 3 godine jos upravlja klubom, nego sto bi bile njihove odstete.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.