• Mr Anderson
    8.2k

    Ne može Kaneko na beka, ovo što sam vidio nema baš neke obrambene odlike, a i ne znam da je ikad igrao beka s 4 otraga. Nek igra Živković, prilika mu je da se pokaže. Ili je ili nije, nema alibija.
  • dinamozivivjecno
    2k
    bas kao sto je Krizzy napisao,Zivkovicu je samopouzdanje na nuli i sad zamisli Jakir ga stavi u prvu u takvoj utakmici mali ce izgorit i vjerovatno napraviti nekakvu glupost. Trebali su ga pustit do kraja sezone u Lokosima da igra pa ga onda na ljeto vratit ako bi nastavio sa dobrim igrama, ovako ga na osnovu jedne dobre polusezone odmah vratiti sa posudbe nije imalo smisla, a ovo za Cvetka je moje osobno misljenje i ne kazem da sam u pravu, ali mi se vise dopao u tih par minuta sto je usao protiv Gorice nego Zivkovic u svim utakmicama koje je odigrao.
  • SAS1987
    14.7k
    Ak igra Živković će heroj tekme biti Živković :wink:
  • Mr Anderson
    8.2k

    Otkud ta mantra da je Živkoviću samopouzdanje na nuli? Jesi pričao s njim? A ovo da ti se Cvetko u 10 minuta kaj je odigrao beka u riješenoj situaciji protiv raspale Gorice više dopao nego Živković u svim svojim utakmicama uopće ne znam kako komentirati. Najbolje nikako.
  • Praskaton
    2.3k
    Špiku na beka! Garantiram da nece mahat rukama na Kaneka :grin:
  • Paggini
    21.4k
    Sta nije logicnije da pocnu iza Ogi - Mauro - Theo - Rile hahah?
  • Blueshadow86
    1.7k
    Nisam siguran, ali mislim da Ogiwara i dalje nije spreman nakon ozljede. Nemoj me držati za riječ.
  • Dzoni
    625
    I Bernauer je startao prvi put nakon tko zna kolko protiv Betisa nakon prica da ce ga se rijesit pa je ispalo dobro
  • maksimirski istok
    233
    Bolja opcija staviti Rileta na stopera, a Špiku na beka nego Zivkovic od prve minute
  • Ijayi Atiemwen
    1.2k
    sta bernauer je 100% out?
  • Marley
    1.7k
    a kao "napravit ce sve da ga osposobe"
    Meni to zvuci kao da nije spreman
  • Krizy
    43.5k
    Kakva mantra, dečko se boji vlastite sjene. Jesi ti gledao njega ikako?
    Ali talentiran je mali, nije on kriv jer se loše odluke donose cijelu sezonu.
    Čak bi radije njega na bok, ako već bude morao igrati.
    Kao stoper je napravio jako puno strašnih grešaka u par utakmica.
  • deda
    32.7k
    Kad bi se morao kladit rekao bih da će Max bitii spreman.
  • Mr Anderson
    8.2k

    Ti mene pitaš jesam ga gledao? Pogledam svaku tekmu dva puta, na stadionu i snimku na TV. Dečko nema problem sa samopouzdanjem nit se boji ikoga. Naprotiv, ima problem s pretjeranom samouvjerenošću, čak je pomalo i bahat. Pokopalo ga se nakon loše prve utakmice kad su svi bili loši uključujući i njega.
  • Mr Anderson
    8.2k

    Ma da, ajmo opet stavljati igrače na neprirodne pozicije. Nije dosta što na lijevom beku imamo igrača kojem to nije prirodna pozicija pa ćemo i na desnog beka staviti još jednog.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.