• plavac173
    2.6k
    Ima tko cijeli ? Mutne su poslane slike, barem meni.
  • ksapi
    2.2k
    Lista Dinamovo proljeće ne želi se zanositi trenutačnim vodstvom, već radi na tome da na svoju stranu pridobiju još dvojicu, kako bi pobjeda bila sigurna i u slučaju da netko ne ispoštuje dogovor

    Veliki preokret u Dinamu! Mirko Barišić izgubio je većinu glasova u skupštini i više nije favorit za predsjednika maksimirskog kluba. Lista Velimira Zajeca u startu je imala 25 glasova, ali je posljednjih dana dio ljudi s liste 35 koju je izabrao Izvršni odbor prešao na stranu Dinamova proljeća, saznajemo da je aktualni omjer 32-28 za Zajeca, odnosno sedmorica s liste 35 odlučili su otići na stranu koju podržava i većina navijača. No, lista Dinamovo proljeće ne želi se zanositi trenutačnim vodstvom, već radi na tome da na svoju stranu pridobiju još dvojicu, kako bi pobjeda bila sigurna i u slučaju da netko ne ispoštuje dogovor.

    Izigrao Kamenskog
    Naravno da su preokreti mogući, ali prema trenutačnoj situaciji trebalo bi se dogoditi čudo da Barišić ostane predsjednik nakon nedjeljne skupštine, koja će se održati u prostorijama kluba točno u 12 sati.

    Barišiću u prilog kod nagovaranja sigurno ne ide ni to što ga je aktualni član IO-a Dragutin Kamenski nazvao izdajnikom, a sve zbog toga što su čelnika Kamgrada na perfidan način, s pomoću unaprijed ispisanih šalabahtera za glasovanje, izbacili s budućeg saziva skupštine. Kamenski je tijekom prošlih tjedana odbio postati član Zajecove, ali i Barićeve liste, sve zbog toga što je želio ostati fer prema Barišiću koji ga je doveo u Dinamo. No, Barišić očito ne drži do riječi kao Kamenski, pa ga je prošlih dana precrtao te s prof. Gašparovićem izbacio s popisa za novu skupštinu.

    Uoči tog glasovanja IO-a Barišić je u klubu okupio osmoricu lojalnih članova IO-a, s njima detaljno prošao za koga trebaju glasati, a za svaki su slučaj dečki dobili i šalabahtere s debelo prekriženim prezimenima ljudi koji nikako ne smiju ući u skupštinu. Jedan je od te osmorice igrao dvostruku igru, obećao je prvotno da neće izdati Kamenskog i Gašparovića, no predomislio se u posljednji trenutak. Dan nakon glasanja, kada su ga pitali zašto se predomislio, priznao je da ga je nazvao Zdravko Mamić i rekao mu da bude na Barišićevoj/Hanželovoj strani. A nakon tog poziva "nije želio izdati Mamića jer mu je on puno toga dao u životu". Eto, za one naivne koji su mislili da je Mamić definitivno odustao od utjecaja u Dinamu... Doduše, ovo su možda i njegovi posljednji trzaji, jer bi Zdravku u slučaju pobjede Zajecove struje vrata Maksimira doslovno bila zatvorena zauvijek.

    Vidjet ćemo hoće li i na glasanju u nedjelju biti onih koji će se obećati na obje strane, a ovaj put sve će se prenositi uživo i glasanje će biti javno. Saznajemo da će pod maksimirski zapad doći i 5000 Bad Blue Boysa, koji očekuju novo Valentinovo, jer bi pobjeda u nedjelju za njih značila jednako kao i povratak imena Dinamo na Valentinovo 2000. godine.

    Mnogi se ovih dana pitaju zašto se Barišić toliko grčevito bori za Hanžela, odnosno zašto je odustao od prvotnog nauma da se povuče s predsjedničkog mjesta pa dobije status počasnog predsjednika te i dalje uživa u utakmicama Dinama. Odgovor je – na novu kandidaturu nagovorila ga je – supruga Božica. Ona je navodno pod velikim utjecajem članova IO-a Hanžela i Bergmana, ljudi koji su bili uvjereni da njihova struja do pobjede na predsjedničkim izborima može samo s Barišićem kao frontmenom. A onda su, krajem 2023. godine, Hanžel i Barišić zajedno počeli slagati ekipu ljudi koju će pogurati u skupštinu, a time onda i dobiti zajamčene glasove za Barišića na predsjedničkim izborima. I zato su u skupštinu neki dan ušli i ljudi koji su se u Dinamo prvi put učlanili tek prošle godine. Hanžel je gurao šestoricu svojih Karlovčana, član Izvršnog odbora Ante Todorić pogurao je svog sina Ivana, a na listi se našao i mladi Ivan Jakovljević, koji se također prvi put u Dinamo učlanio tek 2023. godine, što je bio minimalni uvjet da uđe u skupštinu Dinama. Kako god, ti novi članovi Dinama dobili su prednost nad Kamenskim, Gašparovićem, klupskim legendama Čerčekom i Deverićem...

    Potreban je 31 glas
    U svakom slučaju, u Dinamu ćemo do nedjelje gledati bespoštednu borbu za predsjedničko mjesto i većinu u skupštini, a izgledno je da se pritom neće birati sredstva. Jasno je samo da novom predsjedniku za vlast treba 31 glas, bez obzira na to koliko se skupštinara pojavilo u Maksimirskoj 128.
  • SjevernaStrana
    757
    Otvoriš sliku u novom prozoru i uvećaš i lijepo se vidi
  • Mali Zeus
    9.7k
    skini sliku pa se može normalno čitati.
  • Noel
    4k
    Smrdi mi na neku frku.. treba ljudima i na sjeveru i zapadu dat zapovijedi da se ne nasjeda na nikakve provokacije od strane murije.. Mislim da su očajni da će ić udarit na navijače da mogu reć "evo ovi bi vodili klub sa Zajecom". Pametno ,dostojanstveno, bez vređanja i omaložavanja. Njihov kraj stiže u nedjelju. To je njihova kazna.
  • Bosna86
    11.6k
    Smrdi mi na neku frku.. treba ljudima i na sjeveru i zapadu dat zapovijedi da se ne nasjeda na nikakve provokacije od strane murije.. Mislim da su očajni da će ić udarit na navijače da mogu reć "evo ovi bi vodili klub sa Zajecom". Pametno ,dostojanstveno, bez vređanja i omaložavanja. Njihov kraj stiže u nedjelju. To je njihova kazna.Noel

    Pogrešno

    Mogli su udarati kad nas je bilo 80 na Kranjci i slično… Tko će udariti na punu tribinu
  • plavac173
    2.6k
    Odgovor je – na novu kandidaturu nagovorila ga je – supruga Božicaksapi

    :monkey: :death:
  • GaijiZG
    594

    Znaš kak je sa ženama, čim padneš malo, pređu na boljeg konja. Nemre izgubit i Vlatku i Božicu...
  • Zagreb1992
    1.3k


    pa 1.5 su udarali koga god su stigli ..ne bi im prvi put bilo da isprovociraju nešto i da se danima priča o huliganima koji žele preuzeti vlast u klubu ..pametno govori Noel
  • NORTE
    9.3k
    Pogrešno

    Mogli su udarati kad nas je bilo 80 na Kranjci i slično… Tko će udariti na punu tribinu
    Bosna86
    Još i na europskoj utakmici. Samo najveći grobar bi takvo što pokušao.
  • Noel
    4k

    Pričamo o bolesnim umovima ,svašta smo doživjeli od istih u 15 godina borbe.
  • deda
    28k
    Nemojte stvarat paniku.
  • Noel
    4k

    Nema panike ,samo treba dostojanstveno,glasno ispratit lopove u ropotarnicu povijesti.
  • plavac173
    2.6k
    Mozda nije za ovu temu, ne znam gdje da stavim ali nije mi jasno cemu ova izjava Zajeca za grcke medije:
    "Dinamo ima četiri, pet dobrih igrača"

    nije ni malo fer prema ostalim igracima da to izjavi kao buduci predsjednik kluba.


    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/klubovi/dinamo/zajec-o-transfer-bombi-koja-bi-odjeknula-svijetom-doveo-sam-ga-u-dinamo-ali-mislim-da-se-nece-vratiti-15435594?fbclid=IwAR0UAZoIWxF2N9cUafIYYMh4KvBFZm5EEn5_TvCPheEHXZ2ndwaijUjzxA0_aem_AfaHuqrlQ9TgwVQqK4zEjRQ0sEeYRo4AajxmVfIgM0Sb_ejTSPxXDqhci0WWBcEYO_s
  • sanjinlego
    1.9k
    Kakve su ovo izjave?

    I ovo “ja sam Modrića doveo u Dinamo.” .. sve ja, ja .. ako je toliko jak, nek nabroji tih 4-5 igrača pa da ostatak zna što o njima misli budući predsjednik.

    Možda mu je pametnije da sprema strategiju, plan .. a ne da svakodnevno nešto novo izjavljuje, i blamira se!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.