• Sajla
    3.2k
    Sve što Dinamo treba je Zeko i pošteni ljudi
    Sve što baš sada mu treba je novo Proljeće
    Sve što Dinamo treba je Zeko i pošteni ljudi
    A da mumija konačno odjebeeeee

    A ti znaš da ja nisan čovik od velikih riči
    I nikad nisan moga ti reći, ja volim te
    A za Dinamo dao bi' sve
    Naj-naj-naj-naj, naj-naj-naj-naj
    Za Dinamo dao bi' sve
  • Paggini
    5.6k
    Priopćenje DPKeyser Soze

    Napomena ljudima iz DP koji vode SM ako ovdje čitaju - na instagramu se odrezalo zbog ograničenja broja znakova, pa ako se može u komentare ostatak raspisati
  • sport
    2.3k
    Ja ću im u četvrtak prolazeći pokraj lože prema svome mjestu na tribini jasno i glasno reći što mislim o njima.Smradovi odurni.
  • jedan u nizu
    5.6k
    . I zato želimo kroz 40 članova Skupštine koji će glasati za Dinamovo proljeće jasno poslati poruku da se ovaj Statut u razumnom vremenu mora doraditi na bolje kako bi se u budućnosti ovakvi nečasni postupci izbjegli.Keyser Soze

    Pretpostavljam da je namjerno napisano.
    Ne znam da li se unaprijed zna kome bi mogao prevladati glas razuma, ili je samo neka javna zelja kako bi to trebalo izgledati.
    Nije mi ni bitno previše.

    Samouvjereno je i svida mi se jako.

    Poprilicno sam optimistican oko skupstine. Mislim da ce biti prava festa u nedjelju na belupu, a rezultat utakmice ce nam pasti i drugi plan :)
  • Mali Zeus
    9.3k
    Kao što je 2000. Zajec izašao pred navijače i objavio da ponovno imamo Dinamo tako u nedjelju Zajec mora, jednostavno mora izaći pred navijače kao novi predsjednik Dinama.
  • San Lorenzo
    11k
    U četvrtak očekujem i da 20000 nas na tribinama skandiramo ime Velimira Zajeca.
  • sport
    2.3k
    A da ih zatrpamo na svim kanalima komunikacije porukom na kojoj piše Velimir Zajec.
  • kibic
    991
    I zato želimo kroz 40 članova Skupštine koji će glasati za Dinamovo proljeće jasno poslati poruku da se ovaj Statut u razumnom vremenu mora doraditi na bolje kako bi se u budućnosti ovakvi nečasni postupci izbjegli.Keyser Soze

    Znači ima se već u planu dodatnih ruku i to dost?
  • xavier
    11.1k
    Znači ima se već u planu dodatnih ruku i to dost?kibic

    Kakav odgovor točno očekuješ? Da ipak malo promislite prije pitanja?
  • kibic
    991
    Mogo bi reć da sam očekival da se to ne bu odmah javno govorilo. Al dobro, možda i jesam promislio dobro pitanje i zato ga tako postavil s razlogom. Budući da su već danima svi na rubu živaca ne bum ulazil dalje u diskusiju.
  • Peškaman
    2.4k
    Nije tome mjesto na forumu,s i to treba znati samo mali krug ljudi.
    Pretpostavljam da će se teorija velikog praska dogoditi u subotu :D
  • Tradicija bunta
    5.4k
    Bliže je Zajec 40 ruku nego Barišić do 31.

    U slučaju da Zajec dobije manje od 40 ruku na promjene Statuta će čekati najviše 4 godine.

    Ako na ovoj Skupštini 40 ljudi podrži Zajeca, Statut će se mijenjati vrlo skoro da se ova travestija više nikad ne ponovi.
  • Tradicija bunta
    5.4k
    A ono govedo s Korane nek bude sretan što će od nedjelje ić u zaborav. Nije ovo više 2010. i 2014.
  • BW1986
    86
    ako je ovo blizu istine, odricanje od alkohola tijekom korizme je pod velikim znakom pitanja u nedjelju.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Stvarno se svašta piše, imajte malo takta i strpljenja do nedjelje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.