• Captain America
    13.3k
    Kaj nije da je utrka u nedelju a kvalifikacije u subotu?bbb medimurje

    Ramazan starta iduću nedjelju, a između utrka mora biti 7 dana lufta pa su i iduća u SA i današnja u Bahreinu subotom.
  • Guinness
    1.9k
    Pa cekajte danas je utrka? Kaj nije da je utrka u nedelju a kvalifikacije u subotu?bbb medimurje

    Ovaj i idući vikend je u subotu.
  • Dinamosaur
    940
    pricam o tome da se tekma mogla pomaknut za 2-3h bez problema, da se na vrijeme reagiralo. Tak da nije dok traje glasanje.

    Mislim da bi kasnije bila veca zabava. Ak je njihova procjena da je ovaj termin bolji-nema frke
  • Eduardo
    17.2k
    Verstappen nakon manje od deset krugova nagovještava kakva nas sezona opet čeka. Kao i Leclerc :grimace:
  • Sibirski plavac
    1.1k
    Sigurdsson objavio popis za olimpijske kvalifkacije (zanimljivo, nema Cindrića i Načinovića):

    Dominik Kuzmanović, Nexe
    Matej Mandić, Zagreb
    Filip Ivić, Chambery
    Marin Jelinić, Pick Szeged
    David Mandić, Melsungen
    Zvonimir Srna, Zagreb
    Tin Lučin, Wisla Plock
    Marko Mamić, Leipzig
    Domagoj Duvnjak, Kiel
    Igor Karačić, Kielce
    Filip Vistorop, Balingen
    Mateo Maraš, Tatabanya
    Luka Lovre Klarica, Zagreb
    Mario Šoštarić, Pick Szeged
    Filip Glavaš, Zagreb
    Marin Šipić, Kriens Luzern
    Tomislav Kušan, Limoges
    Jakov Gojun, Zagreb
    Nikola Grahovac, Balingen
    Zlatko Raužan, Sesvete
    Davor Ćavar, Zagreb
  • ksapi
    2k


    Nancinovic je bio ozlijeden zadnji period pa vjerojatno zato. Sa Gojunom koji je i dalje top obrambeno (dokaz LP u Zagrebu) nam on ni ne treba tu u sredini, a napadacki ce nadam se vise biti koristen Sipic.

    Za Cindrica me dosta cudi. To je minus, nemamo takvog igraca za napad
  • Pop corn
    4.8k
    pricam o tome da se tekma mogla pomaknut za 2-3h bez problema, da se na vrijeme reagiralo. Tak da nije dok traje glasanje.

    Mislim da bi kasnije bila veca zabava. Ak je njihova procjena da je ovaj termin bolji-nema frke
    Dinamosaur

    Termin određuje TV kuća obzirom da je bila u prijenosu tekma. I to mjesec i pol ranije
  • nemapredaje
    1.9k


    Ne znam jeli kod Cindrića u pitanju ozljeda, ali ako nije onda se s njegovim odstranjivanjem iz reprezentacije kasni nekoliko godina
  • ksapi
    2k


    Nije ozljeda, igra normalno u Dinamu. Zasto bi se njega odstranilo iz repke? Napadacki je nas najbolji igrac
  • Mali Zeus
    9.3k
    Zar nije bila priča za njega da pati od bolikurčine i da nema neki odnos sa suigračima.
  • nemapredaje
    1.9k


    Zato kaj je karakterno đubre od čovjeka
  • ksapi
    2k


    A nije bas to istina, imao je sukob sa Cervarom i tu su se dogodile 1-2 scene od kojih se vuku repovi dan danas, po mom misljenju nepotrebno (prvi sam ga ja pljuvao tada).
    Sto se tice njegovih stalnih ozljeda, jednostavno je takav igrac, staklen, stalno mu je neki k, ali to nema veze s repkom, takav je i u klubovima koji ga masno placaju - tamo bas i ne moze lagati (ako insinuiramo da glumi ozljede za repku).

    Ponavljam, pricamo o najboljem napadacu Hrvatske trenutno. Uostalom pod Cvebom i Perkovcem se ne sjecam nijedne slicne scene. Vjerujem da ce Dagur reci svoje razloge, jako me zanima koji su.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Ponavljam, pricamo o najboljem napadacu Hrvatske trenutno. Uostalom pod Cvebom i Perkovcem se ne sjecam nijedne slicne scene. Vjerujem da ce Dagur reci svoje razloge, jako me zanima koji su.ksapi

    Nisam stručnjak, al čini mi se da je bio dosta slab u zadnje vrijeme za repku. Ispravi me ako griješiš, možda je moje mišljenje više pod utjecajem percepcije u javnosti.
  • ksapi
    2k


    Ma nije slab, on je srednjak, playmaker, nije na njemu da zabije 6-7 golova, a kod nas mora da se nebi karakterizirao kao los igrac. Nas problem su bili lijevi i desni bek u zadnjem period, a ne srednjaci (cindric i kara). A konkretno na zadnjem Euru je jos veci problem bila obrana, unatoc odlicnim golmanima.

    Na zadnjem SP-u nam je Cindric bio najbolji napadac uz Martinovica i po brojkama (osim prve s Egiptom gdje iz neobjasnjivih razloga nije igrao vise od 10min).
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.