• deda
    32.6k
    Procjenjujem broj prodanih ulaznica danas na cca. 2.800 od onog dijela koji je pušten u prodaju.

    Sjevera dolje ima još 800.
  • NitkoBitan
    17k
    Procjenjujem broj prodanih ulaznica danas na cca. 2.800 od onog dijela koji je pušten u prodaju.deda

    Koliko je za Betis otislo u prvokupu?

    Sjevera dolje ima još 800.deda

    Znaci sjever dolje odlazi za 10 minuta max.
  • tigric
    282
    ma bit ce lagano rasprodan stadion, znam nekoliko ljudi koji u životu nisu bili na dinamu a planiraju doci u cetvrtak
  • jedan u nizu
    8.2k
    Koliko je za Betis otislo u prvokupu?NitkoBitan

    mislim da ta informacija ne postoji.
    Prvi dan slobodne prodaje se rasprodalo sljedecim redom
    sjever dolje 11:29h
    zapad (dolje i gore) 15:07h

    Drugi dan
    sjever gore 10:53h

    ovo su sluzbene objave kluba.
    Tu na stanici se pisalo i ranije, ali je ostalo ulaznica u suatavu koje su se redom oslobadale ili otpadale rezervacije.
  • recikaj86
    352
    oce bit sjevera dolje do 11 00 sutra?
  • Probirštift
    335
    znam nekoliko ljudi koji u životu nisu bili na dinamu a planiraju doci u cetvrtaktigric

    Tak i moji i naravno svi na sjever jer je najjeftinijih
  • NitkoBitan
    17k
    Nadam se da mislis na sjever gore :roll:
  • Keyser Soze
    10k
    Prijatelj me moli da mu uzmem kartu sutra, na pitanje zašto nema člansku ili godišnju kaže da nije uzeo iz principa zbog uprave. Rekoh, onda ti iz principa stoj u redu i znoji se hoćeš li doć do sjevera dolje sutra, nisu mi jasni ti ljudi.
  • deda
    32.6k
    Pa neće se sigurno svih 800 komada prodat sad online preko noći, ali će sigurno zgorit u prvih pola sata.
  • Ivan0302
    464
    Nadam se samo da će pravi navijači doći do karti za sjever dolje, koji će poderati grlo 90 minuta. A ne navijati kako njima paše ili kakva bude situacija na terenu.
  • Ijayi Atiemwen
    1.2k
    Nadam se samo da će pravi navijači doći do karti za sjever dolje, koji će poderati grlo 90 minuta. A ne navijati kako njima paše ili kakva bude situacija na terenu.Ivan0302

    Upravo to, zato je bitno da su članovi uzeli danas kartu za sjever, opet dobiješ neku garanciju. Na ovakvim utakmicama ima more onih koji kažu ma ić ću na sjever boli me k**** a neznaju tri pjesme. Ništa protiv ljudi koji ne prate ultrase itd, samo onda molim Vas na zapad. A ne biti navijač na 1 dan.
    U četvrtak kada krene huk mora gorit nebo i zemlja!
  • Kepec
    5.4k
    pravi navijačiIvan0302

    Možda sam ekstreman, ali pravi navijači imaju godišnju.
    Oni koji je nemaju radi financijskih razloga su mi jasni ako u tom trenu nisu imali novaca, nažalost živimo u takvoj državi.
    Svi drugi koji su bili u financijskoj mogućnosti, a nisu uzeli jer eto nije im se dalo neka sad gledaju kako ulaznice odlaze.
  • Liks90
    1.9k
    ima i pravih kaj nemaju, a idu na sve, jer eto nisu stigli ili bili u mogućnosti kupit godisnju… ;)
  • Purgeri
    757
    Po meni na ovakve stvari ne treba uopće trošiti vrijeme. 80 posto sjevera će biti godišnje i članovi. Plus, tu je i po meni dobra politika da je sjever gore jeftiniji da ovi kojima najbitnije da uzmu najjeftinije karte odu na sjever gore.
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    ja eto nazalost ove godine nisam bio u mogucnosti da uzmem godisnju a prije toga sam uzimao svaku godinu i dolazim na 99% tekmi, iduce sezone cu valjda bit prvi koji ce stajat u redu za godisnje jer sam se sad uvjerio da je ovo sa pojedinacnim ulaznicama za svaku tekmu pakao i velika je mogucnost da ces izvisit za neku tekmu ako ne dodes ranije.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.